V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

weroni
10. lis 2008

sonulah aj Esterke sa velmi paci ked si ju idem vyhodit hore 😀 ona ked si ju polozim na postel na satku a idem ju "zaviazat" do toho batozku ktory potom prehodim na plece tak uz vtedy sa usmieva a ja vzdy poviem "raz, dva tri" a zdvihnem tak ten uuuuuusmev stoji za to 🙂

baby jak tak pozeram tie vase vytvory tak to hackovanie sa mi viac paci aky je v tom rozdiel? myslim hrubka alebo tak?

inac soni to mi chces povedat ze ten link na tu farbu co si poslala ma byt akoze ta tvoja krasna tyrkysovomodra satka ktoru mas na fotkach???

lubii
10. lis 2008

Tak som dnes konečne došila Mei Tai ale musím povedať, že šatka je lepšia 😉
Erika aj tú bundu na nosenie si šila??? Je super. Tú červenú čiapku so šálikom zapínaš na nejakú gombičku?

sonulah
10. lis 2008

jojo, weroni, takhle ta kiwi barva vypadá u nich... dokonce jsem jim, ač to nemám v povaze, napsala mail, že mi teda došel krásnej šátek, ale k barvě, kterou tam avizujou, to má hodně daleko 😅 a z šanami mi odpověděli, že to je smůla, že to vypadá jinak, ale že ty barvy jsou prostě bohužel zkreslený a bla bla, v podstatě že s tim nejde nic dělat...
tak jak to, že já mam na netu fotky s věrohodnou barvou a oni ne? 😉 😎

eriqe
10. lis 2008

Lubi ano aj tu bundu som sila, ale v podstate len presivala, ja neviem sit. A ciapocka ma gombicku lebo cez krk je duplovana, ale teraz spekulujem ako pisala Vali, ze urobit dlhy salik co by sa zaviazal na krku vzadu, hm hm hm

venonna
10. lis 2008

baby, ja vas uz nesmiem citat, lebo ma az trasie, ze by som sla hladat ihlice alebo hacik... 😠 len este trpezliveho ucitela k tomu mi treba... 😀

weroni
11. lis 2008

venon no uvidime teda ze kolko sa so mnou natrapi ta kamoskina mama 😀 mozno to ani neprezijem lebo ak mi to pojde tak "superne" ako mi sla matika ked nado mnou ocino stravil hodiny nervacenia ze "akoto ze to nechapes"?!? 😅 😀 😀

sonulah no a teda musim poveda ze "kiwi" je asi ta posledna asociacia ktora mi v suvislosti s tou farbou pride na rozum 😅

valka
11. lis 2008

ahojte, tak posielam link na tu ciapocku...(ste ma zavalili IP 😀) je to prepracovany postup, co som pisala eriqe, tak dufam,ze to bude viac zrozumitelne...www.fyzika.qsh.eu/handmade/ciapocka.doc

zdenallicka
11. lis 2008

Ahoj "satkonosicky"...:o) Hrozne se tesim, az budu mit mimi v brisku a snad jeste vic se tesim, az ho budu moct nosit v satku.. Diky za tipy, rady a nazory - jiste se budou hodit..;o)) Kde se daji poridit kvalitni satky za slusnou cenu? Vite nekdo? Dejte mi tip, prosim.. Bych si ho koupila k lednovym narozkam treba...

verulka
11. lis 2008

baby, pomerala som satky- modrobiele indio je 4,8m a hnedobiele 3,4 😕 bambusko, tak asi aj preto ja mam ovela kratsie tie cipy 😀

bambusko
11. lis 2008

verul, ved som ti hovorila. sa stresujes 😉

lenki33
11. lis 2008

verul, no dufam ze taku dlzku bude mat aj to moje 🙂 a dufam ze do vianoc vobec bude 😒

valka
11. lis 2008

weroni, ja som ziadne sialenstvo nerozputala 🤐 to eriqe 😅 ja len sprostredkujem 😉

lenki33
11. lis 2008

a ja ze preco musim temu hladat az na druhej strane a to vy vsetky strikujete 😠 😀

kili
11. lis 2008

baby, neviete o takom nosítku, čo je vlastne len sieťka, prehodí sa cez rameno a dieťa si do tej sieťky sadne? som to chcela niekomu ukázať, lebo by sa jej to hodilo, keď malý behá, no na mokoshope to už nie je.

eriqe
11. lis 2008

kili to je tonga ale neviem kde ju maju

kili
11. lis 2008

dík aspoň za názov, tak to idem vyhľadávať (pod sieťkou na deti som nič nenašla 😀 )

kili
11. lis 2008

juj, keby to ešte nebol nejaký ostrov v prdeli sveta, tak by to bolo super 🙄 😝

kili
11. lis 2008

lenki, dííííík, super, lebo ja som to nenašla

kili
11. lis 2008

ináč, aj vás sa deti držia ako opičky? dnes tá kamoška niesla S. a divila sa, že sa tak pekne drží, ten jej sa tak nevie. možno to má S. z toho nosenia, on sa takto vie držať fakt už od mala, aj sestričky sa z toho vždy tešia 😀 . Teraz sa ho už dá v pohode pustiť a on sa drží, ale teda nie vždy.

weroni
12. lis 2008

kili 😀 s tym drzanim to je super 😀 ja som to este neskusala ale zase ja Esterku nosim nazvislo este len nejake dva mesiace 🙂

valka
12. lis 2008

hlasim dalsiu nosicku 🙂
kamoska vyskusala manducu a hned ostala namotivovana...a kedze jej ju manzel zamietol, ze je to moc drahe, tak nahovorila mamu a ta jej ju kupi na vianoce 😅

olinka6226
12. lis 2008

no tak sa podarilo 🙂 oni ti chlapi niekedy minu prachy na take debiliny a na uzitocnu vec ako nosic su skupi dat peniaze 😖 ja sa s mojim o takychto veciach ani nebavim. potrebujem pre maleho? kupim. ale ja som trosku iny pripad. ad 1 moj muz si je vedomy ze ked pre maleho nieco chcem, tak to chcem a basta a za 2 mam vlastny prijem cize take ako ze muz mi na to neda peniaze u mna nehra rolu.

valka
12. lis 2008

u nas to tiez funguje, ze mozem minat na co chcem...ale vzdy sa s manzelom dohodneme...ziadna vec nestoji za to, aby sme sa kvoli nej hadali alebo proste si len vytykali, ze niekto kupil nieco, s cim ten druhy nesuhlasi...

verulka
12. lis 2008

moj muz ani netusi na oc minam..ale kedez ma uz overene, ze viem gazdovat s prachami, tak an neriesi, je happy, ze on nemusi 😉 mne sa paci, ked su ludia ochotny vygrcnut strasne prachy za kocik, ale za nosic uz nie 🤐

indy
12. lis 2008

Verulka presne si to vystihla. Vcera som bola v zelovoci a hned teta predavacka chvalila aky je v satke zlaty a odkial ju mame a kolko stala. Ked pocula sumu tak sa zhrozila tak som jej vysvetlila, ze to nie je len taka obycajna handra kupena v metrazi. A potom ked som o tom tak rozmyslala ma napadlo, ze len za taku spanielsku deku nema vacsina mamiciek problem vyvalit 1500 korun...A o roznych hrajucich choditkach a hrazdickach ani nehovorim ake su to palky. Holt kazdy ma priority niekde inde 😉

kili
12. lis 2008

tak MM to odobrí, a keď sa pohádame, tak mi vytkne, že som to kúpila 🙄

olinka6226
12. lis 2008

indy co dodat...

bambusko
12. lis 2008

indy, presne tak, ludia sa necuduju nad tym, za ake sumy sa predavaju kociky. ved za tie prachy sa nedostanes ani do busu bez pomoci, dost casto ani do vytahu, cez vchodove dvere, za roh, po schodoch... 🤐

bambusko
12. lis 2008

a este zaberie v aute polovicu batozinoveho priestoru