V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

kili
17. črc 2008

natama, ja už som sa na to pýtala a my to zrušili, už sa nepamätám prečo.

martina46
17. črc 2008

natama,
to si radsej usi mei tai, navod je na www.nosenideti.cz

zrzuska
17. črc 2008

vikinka aj ja mam manducu prirodnej farby. som tiez zvedava ako to bude ked ju budem prat. ale ja ju zatial cistim len handrickou. dnes mi kvaplo na nu z mrkvy ked som jedla salat a hned som to ocistila. 😕 a mala mi uz aj grcla na nu aj oslintala ale nic tam nevidno nastastie 🙂 ja to vzdy vsetko hned cistim tak mozno potom tie flaky nie su stare ze to ide tazko 😨

my ked sme dnes boli v BB v europe tak tam v tom detskom obchode sa predavacka pytala co to mame za klokanku 🙂 tak som jej povedala ze je to nosic a ako sa vola a ona si to zapisala som si vsimla. asi to mozno skusia objednat. lebo teda neviem kde to maju v normalnom obchode. a ja som to aj hladala lebo som chcela najskor odskusat ale nakoniec som si ho objednala a nelutujem 😵

aj ja som rozmyslala ci malu nebolia nozky 😨 neviem. ale pre deticky je to asi prirodzene mat tak nozky. je to ako ked boli balene nasiroko.
a place a vzpina sa mi tiez. ale ked som vonku tak kuka okolo seba ze ju zaujima okolie. tak uz celkom dobre v manduce obsedi. a ked nie tak ju vyberiem a tak nosim.
ja som malu mala oblecenu aj iba v bodikoch. ale stale som kontrolovala nozky ci nema otlacene

eriqe
17. črc 2008

ja som uz manducu prala viac krat, normalne v pracke, ale grcky som najskor predprala, lebo viem z oblecenia, ze mi tiez niekedy na prvy krat nezidu flaky. A v pohode sa vsetko vypralo a to Ruty veeela grckava.

natama
17. črc 2008

marti, jj, mei tai to se mi libi, jine nositko zatim moc nelaka, satek je satek 😉
ale svagrova neco shani, tak proto se ptam 🙂

natama
17. črc 2008

a co se mi teda jeste nelibi na tom TOBI je, ze vubec zminuji jako moznou polohu "celem od sebe" 🙄

listicka77
17. črc 2008

Ntama, souhlas, to zavání problémem. A Medley paní taky nemůžu.

denisocka
17. črc 2008

natama-pani medley čo predvadza toby je kapitola sama o sebe! ja som myslela radšej za tu cenu krasne nositko,mai tai

eriqe
17. črc 2008

myslim, ze na baby-cafe rozoberali to nositko tobi a ze to nie je bohvieco aj ta latka je vraj nejaka umela, ale nemozem povedat z vlastnej skusenosti

duskaf
17. črc 2008

zrzuska- keď mi malá už nechce byť v manduce, tak ju nosím presne ako píšeš.

eriqe
17. črc 2008

ak nositka, tak manduca, ergo, mei tai z krasneho nositka, urcite nie medley

bambusko
17. črc 2008

co je s pani medley? ja nie som v obraze...

kili
17. črc 2008

bambusko, tá pani, čo je na fotkách, kukni sa na odkaz od natami 😉

bambusko
17. črc 2008

ved som kukala, no obyc zenska. mozno ju poznate osobne, zeby nejake nemile skusenosti?

kili
17. črc 2008

bambu, nikto ju nepozná osobne, len je proste nesympatická. Možno pozri viac fotiek http://www.medley.cz/

bambusko
17. črc 2008

podoba sa na moju spoluziacku z vs, taky typ, ktoremu sa u nas hovori " žimny gris " denisocka moze potvrdit 😀

natama
17. črc 2008

no a znate babochlapa z navodu od storchu? to je neco, deni jiste vi 😀

denisocka
18. črc 2008

bambuska,tak tota je total žimny gris a navyše pani medley stale všetých presvieča na strankach o nosení,že šatky medley su total super kvalita a ženy za velkou mlakou sa o ne byju,to len my na SK a CZ nevieme viazať 😎

ntama -nevíííííííííííííííííííííím 😖 😀 😀 😀 -utekla som kuknuť to knihy uväzov ale akosi som mimo 😅

lienockaa
18. črc 2008

ahojte nosicky..🙂

mne vcera maly v manduce zase zaspal..ja som neverila, ze je mu v tom nosici tak dobre, ze zaspi..no ale uz to pozorujem opakovane cely tyzden co mam manducu..supnem ho tam a pochodim, niekedy dlhsie, niekedy kratsie, on zacne vydavat take zvuky ako ked je unaveny, oprie si hlavu o moje mega cici a spi..ani manzel neveril, ale vcera videl a uveril..😀

v nosici mi plakal iba raz a to som ho tam zle naskladala, tak ho tlacila spona na rucke.. 😔

žimny gris, to som uz jak davno nepocula..malo chodim domov na vychod, to preto..no ale az som si tu fotku kukla a pochopila..naozaj taka pani.. 🙂

bambusko
18. črc 2008

natama, daj link na babochlapa, nech sa este zasmejeme 😀

adikasb
18. črc 2008

Nam dnes konecne dorazilo Beco Butterfly 😵 😵 😵 No este nemam moc odskusane, boli sme len chvilu von na dvore, Sofi je uz velka a nie je zvyknuta na nosenie, tak najprv moc nedoverovala tomu co s nou robim, ale nejak sme to zvladli 😅 Teraz je mala u babky, lebo my makame okolo domu, ale ked pride tak budeme skusat dalej 😀 Ale paci sa mi, latka je fajn material. Tak uz len cakam ci bude aj mala spokojna - musi si trosku zvyknut.

denisocka
18. črc 2008

juj beco,dobry výber,aj ja by chcela 😅

verulka
18. črc 2008

ahojte,
nemam sancu preluskat celu diskusiu, tak sa opytam rovno- i ked uz asi to tu zaznelo 1000x 😅
mam skoro 3mes krpca, ktory ignoruje kocik..ficime vo vaku, ale uvazujem nad satkou a manducou ( tu ideme skusit). tych satiek je milion- podla coho vybrat? neda sa to usit? ja som z toho magor

denisocka
18. črc 2008

verulka,jasne že sa to da ušiť,ale to by si si odkrojila na ukor pohodlia ja som mala šitu za 80sk a stala zaprd ,akurat som sa s nou naučila viazať.vyberaj niečo pevne,nie elasticke a kvalitne,trebars kukni hopediz,strochcenwiege alebo didymos- a z toho ked vybereš barsčo,bude dobre-taže už len zaleži kolko chceš minuť a čo ťa očarí www.nosime.sk

lenki33
18. črc 2008

verulka storchenwiege alebo didymos, su drahsie, ale ked ich budes predavat nestratia moc na cene 😉 dlzku nieco cez 4m

natama
18. črc 2008

babochlap ze storchu je jen v tistenym navodu na uvazy 🙂

denisocka
18. črc 2008

vo farebnom?

natama
18. črc 2008

ja mam cernobilej, ma jen barevnou obalku 🙂

verulka
18. črc 2008

babulky, no idem to mrknut..nikdy by som nebola povedala, ze ja budem taketo veci riesit 😉 myslim tym nosenie..ale co uz, ked krpec odmieta kocik uplne...
daju sa kupit aj z2.ruky?