V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

jannca
10. únor 2009

lemki: proto Indio netlačí . To je podstatný rozdíl...

dukie
10. únor 2009

Ahojte děvčata. Nemáte některá, prosím, odkaz na nějaké stránky s fotečkama, jak nosit větší (5 měsíců) mimi v babyvaku? Máme ho doma, ale co vyrostl, tak nějak nevím, jak ho tam napasovat... 😀 Ale vím, že by to jít mělo. 🙂

musko
10. únor 2009

dukie, a nechceš už pre neho niečo iné - Ergo alebo Manducu?

lenki33
10. únor 2009

presne indio netlaci,ak ti ale mozem poradit fakt kup radsej s primesou napr lan, tie nebyvaju az take drahe a urcite najdes aj viac z druhej ruky, lebo byvaju v limitkach
Ja mam indio rubin to je celobavlnene a este mam Ziegel to je s lanom a teda lanove je fakt moja najlepsia satka

jannca
10. únor 2009

lenki: co to jsou limitkách? Díky

jannca
10. únor 2009

a Ziegel , to je název šátku nebo výrobce?

lenki33
10. únor 2009

ziegel je nazov satky, india
no ked si pozries didymos.de tak tam su limitierte modelle, teraz su tam napr s vlnou lebo je zima ale na jar a v lete byvaju s lanom

vikinka27
10. únor 2009

jancia, ja som vzadu nosila od cca 5 mesiacov (hned ako sme kupili manducu a islo mi to ;) )

dukie: aky velky je maly?
ja som nosila romiho tak, ze mal obe nohy vonku (akokeby bol v hojdacej sieti). to si ho tam posadis a potom das lahnut....
daniho tak, ze som mu nohy rozkrocila - takze bola noha pri mojom tele, potom dieta v babyvaku a potom druha noha z babyvaku von. on bol tazsi, nevedela som ho napchat sposobom ako romiho. toto je opticky lahsie.
mam doma mozno fotky, ak chces, napis do IP, pohladam.

sisa.b
10. únor 2009

tak dnes sme mali treti pokus a uz sa pri tom tak nenarobim. na tu druhu stranu to ide lepsie, dokonca som prvy krat trafila aj stred satky 😀 akurat vyhrabavat ju odtial na curanie je dost otravne 😝 ale urobili sme trosku poriadok a ukuchtili ranajky 🙂 nosenie je take krasne 😵

kili, som jak slon 🙄 ved na stretku uvidis 😝

sueanek
10. únor 2009

jannca: Vsak casu dost, ne? Muzes jeste tak mesic koukat, treba na nejakou luxusni nabidku natrefis...

emmka3
10. únor 2009

ahojte baby, mate niektore satky Sanami alebo Strochenwiege? Ake mate s nimi skusenosti? Sa rozhodujem medzi tymito dvoma a fakt neviem kam z konopi 😅 Dakujem za odpovede .... 🙂

sueanek
10. únor 2009

emmka3: Ahoj, o zkusenostech se Sanami jsem tu psala tak pred 3 tydny, tak to zkus pohledat. Ve zkratce: satek je to silny a neohrabany, neprilis pruzny. Myslim, ze se Storchem se fakt neda srovnavat...

vikinka27
10. únor 2009

emmka, rozhodne storchenwiege z tych dvoch.
sanami skor nie ak to nie je nutne 😖

jannca
10. únor 2009

sueanek: snažím se dnes být hrdinkou, mám stahy..včera prvních pár, dnes zase a trošku víc napnelismus, jak před MS...prckovi domlouvám, že ještě nemůže, musíme se přestěhovat a že nemá šátek. Na šátek reaguje 😉

jannca
10. únor 2009

Holky,kdyby jste narazili na nějakou dobrou nabídku, tak n amě myslete a pošlete mi to do IP. Více očí více vidí. Díky

sueanek
10. únor 2009

jannca : A po cem tedy pases? Abychom vedeli, jake tipy ti posilat...

kili
10. únor 2009

kam zmizla téma o stretku ☹

jannca
10. únor 2009

didymos Indio a dlouhý tak kolem 4,7 a vice a nejlepe něco s červenou, ale klidně i jiný. Díky
Vůbec nejsem náročná, co?

kulicka
10. únor 2009

Značka: Didymos Délka: 4,2
Popis: Prodám limitované vlněné indio RUMĚLKA, asi měsíc nošené, krásně měkkoučké. Tento šátek je úžasně tenoučký a přitom s pohodlím unesete i cvalíka. Opěčovávaný, bez jediné vady a újmy. My jsme si ho užili, myslím, že se ale barevně hodí spíš pro holčičku. Vel. 5
Cena: 1.990,00 Kč
Místo:
Email: jana-hola (zavináč) seznam.cz Tel:
Datum zadání: 05.02.2009

kulicka
10. únor 2009

je to z toho jednoho odkazu, co ti sem holky daly 😉

sonulah
10. únor 2009

kulicko, ale to je 4,2m - si myslim, že holky radily jannce delší.... 😉

jannca
11. únor 2009

kuličko: děkuji - ale opravdu větší potřebuji. 😉

jannca
12. únor 2009

Halo, halo, tady nikdo nenosí. Holky našla jsem (jen díky bambusko) toto: http://global.ebay.com/DIDYMOS_Indio_cobalt-zim...

Jen super.

sueanek
12. únor 2009

jannca: Vypada fakt dobre, gratuluju 🙂

sonulah
12. únor 2009

jannco, a bereš ho? je zajímavý, navíc je v něm ta červená, co máš ráda, viď 😉 kolik to teda vyjde i s poštou?

chjo, já s tim ebayem fakt vůbec neumim.... ☹ se bojim, že pak něco koupim a dam 300 za počtu...

sonulah
12. únor 2009

jo a nevýhoda DHčka - strašně blbě se z něj klopí spící dítě.... z batohu už to umim pěkně, ani se nevzbudí, ale z toho DH to jde hůř (ale povedlo se taky)

co ty sue, už si ho uvázala? a jaks dopadla?

jamik
12. únor 2009

dievcence, mate miektora tie ponca a mikiny na nosenie? Zda sa mi to velmi fain. Nahodou som to nasla na nete. Ste spokojne?

jannca
12. únor 2009

Soni, beru ho...doufám, že nikdo nebude příliš přihazovat. No a abych byla upřimná, ona mi bambuska poslala dva odkazy...co říkáte ještě na tento a ta cena je mnohem hezčí než u toho india.

jannca
12. únor 2009
jannca
12. únor 2009

Soni: jestli jsem to správně pochopila, tak poštovné je free. takže nic, ale psala jsem , tak pak napíšu víc.