V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

audreyd
27. říj 2008

baby, máte niektorá nejaký rozpis na tú štrikovanú (háčkovanú) kuklu na bábo? už som zaúkolovala maminu 😀

lenki33
27. říj 2008

audreyd satka bude dufam dokonca tyzdna 😉
inak pre trencanky a okolie, teraz tu budem mat na testovanie didy rybicky, 3,2m, keby ste niekto chceli vyskusat, ale hlavne som zvedava na to audreyine indio 😵

martina46
27. říj 2008

lenki, ten uvaz vyzera super, nechces to natocit na video? nejako som to nepochopila...
inac, mama novy sity RS.
tu je:
http://www.nosenideti.cz/verejne/galerie/Tvorim...

eriqe
27. říj 2008

Matka to je mei tai 😉 ale tiez pekne

audreyd
27. říj 2008

☹ v stredu ideme tahet ☹ dúfam, že do stredy príde... aj ja sa teším, potom ti požičiam pomadžgoriť 😵 😵 😵

audreyd
27. říj 2008

ešte dotaz!!! vlasaté baby, kam si dávate vlasy, aby na ne decká nedočiahli??? moja ma brutálnu záľubu likvidovať mi posledné zvyšky pokrývky hlavy 😲 😖 😝

weroni
27. říj 2008

baby vy ste tu sikovnice presikovne co vsetko vymyslite...
audrey a kedy ti ma dorazit nevies?
baby inac ako casto periete satky? A takto v zime ju mozem nechat uschnut pri radiatore? priamo na ju nechcem davat - len na susic vedla. 😨

audreyd
27. říj 2008

weroni, že za dva týždne od objednávky, ale ja už ani neviem, kedy som ku objednávala 😅

valka
27. říj 2008

audreyd, kukni sem http://majkatorka.blogspot.com/2008/10/pleten-l... 🙂
ja som zacala robit, ale urobila som velku ciapocku, tak urobim druhy model 😀

audreyd
27. říj 2008

dík 😵 😵 😵 už som zaslala link kompetentnej zodpovednej osobe 😀

weroni
27. říj 2008

audrey 😀 😀

martina46
27. říj 2008

erika,
ja som pipina, jadsne, mei tai... uz neviem, co pisem... 😖

verulka
27. říj 2008

mati, to mas s vlnkami 😕 vyzera uzasne.
audrey, drzim palce, nech je zajtra u teba 😉
ja si pri batohu viazem vlasy do vysokeho drdolu- nevyzeram moc sexy, ale inak je to ok...alebo pevne zaplteny cop 😉

mimik9911
28. říj 2008

ahojte nosiace maminy, tak vcera som si vytrepala Adel na chrbat v Ergu, som sa pri tom cela spotila, kym som ju tam dostala...sa mi zda, ze sa jej na chrbate viac paci ako vpredu, sme spolu dokonca aj povysavali byt....ale...samozrejme ze tam vzdrzala len tu svoju polhodinku...takze na nejaky dlhsie vylet do prirody si musim este pockat...dufam, ze sa to zlepsi...
inak tiez mi vytrhla kopu vlasov, asi preto sa jej tam vzadu pacilo 😀 ale potom som si ich zapla stipcom na vlasy az celkom hore

verulka
28. říj 2008

mimik, skuste ist von 😉
baby, v ergu/manduce sa neda dat babo tak vysoko ze?

certica
28. říj 2008

verul, ved to.... to by som si musela to ergo opasat niekde pod prsami, aby mal krpec hlavu nad urovnou mojich pliec 😀

verulka
28. říj 2008

hmm, to ja len informativne..ja planujem nosic takto o rok ako zalozne nositko, ked uz bude chodit..potom mozno uz aj niektora z vas bude predavat 😉 tak som 1. v rade 😀

certica
28. říj 2008

verul, ved o rok bude aj krpec dlhsi, tak to mozno bude stacit upevnit vyssie v pase

eriqe
28. říj 2008

ale mei tai sa myslim da dat vyssie, prave preto sa uz x mesiacov dokopavam ho usit 😅 ale teraz sijem bundu, tak sa neda vsetko

eriqe
28. říj 2008

inak v nedelu moj manzel uznal, ze v satke sa mu nosi ovela lepsie ako v nositku a to uz je co povedat 😀 takto ho presvedcilo Leo, hihi

verulka
28. říj 2008

eri, mne mama sije eitai, mozno mi to bude stacit 😀 to uz len vymyslam, ja planujem nosit v satke kym sa bude dat a potom vseeetko predam 😀 nic neodkladam, lebo dalsie babo uz nesmie byt 😅 😉

dukie
28. říj 2008

Ahojte mamulky. Jdu za Váma pro radu.

Včera jsem koupila babyvak (výrobce Pech) a chtěli jsme ho s manželem hned vyzkoušet. Malýmu jsou právě dnes 2 měsíce 🙂 , ale ve vaku se nějak ne a ne usídlit. Strašlivě tam zapadne a vypadá zalomeně. 😕 Máte s tím někdo nějakou zkušenost? Může se miminko ve vaku něčím vypodložit? Třeba nějakou menší poskládanou dekou? 😕

lenki33
28. říj 2008

no ja si myslim ze v ziadnom nositku sa neda dat dieta moc vysoko a to som skusila mei tai, patapum, ergo,manducu 🙂
najlepsi je na to batoh, lebo aj v KsK na chrbte je dost nizko
eriqe, tak Leo ?! 🙂 zavidim ti ze uz si sa rozhodla, lebo ja stale nie 😀 a aku farbu a dlzku??

dukie, myslim ze tu nikdo vak od Pechu nema, skus na nosenideti.cz

martina46
28. říj 2008

verulka,
musela som nejako zuzitkovat kusok vln, co mi ostal po ich strihnuti na RS.
verul, ten 1. mei tai nenosite? ake ma rozmery? ja som tento novy urobila bez kapucky a trochu ho rozsirila, sirka 46, dlzka 53. malinko ta sirka jej je este moc, ak sa mi nepodari dobre ju pri uvazovani vycentrovat.

ja som sa v mei tai snazila dat malu vyssie, ale nejako sa mi to nepodarilo, neviem preco. ja si este zahybam pas, aby mohla mat tanka rucicky von, a to bola s tym pokusom dat ju vyssie uplna katastrofa. aj na bruchu mi vzdy trochu klesne 😒

martina46
28. říj 2008

lenki,
presne, aj mne sa da dat mala vysoko iba v batohu.
dukie,
ja som mala tento babyvak a mali sme ten isty problem. ale este navyse mala nechcela byt nalezato, tak sa vypinala do luku a to uz bol uplny koniec 😖
skus este urobit to, ze maleho zabalis do nejakej perinky, alebo niecoho takeho... sice uz je asi na to velky....

bihan
28. říj 2008

Pecha mám ja, treba mimču položiť hlavičku na ten vonkajší len a potom je to v pohode..a hlavne dobre naštudovať návody, aby bola hlavička na správnom mieste v tej časti, kde sú krúžky... nie ho ponoriť do vaku, lebo potom sa to zle nosí a mimču (teda hlavne tomu nášmu) sa to nepáči 😉

bihan
28. říj 2008

http://www.nosenie.sk/?jazyk=sk&kateg=4
Ešte k babyvaku.. rodičia robia hlavnú chybu v tom, že mimi ukladajú po dĺžke, ale tie maličkú sú skôr naprieč.

eriqe
28. říj 2008

Lenka ten nie je nas, to je len testovaci, ale uz som objednala indio konopne 5 dlzku, lebo nosi aj Peto a 4 mu bola malo, jemu je aj ta 5 lentaktak. Tak sa ho uz neviem dockat 😅 ale este predavam vlnky a chcem aj batohovu satku a to sa teda nie a nie rozhodnut

bihan
28. říj 2008

Erika, idete mať zase novú šatku? 😀 😀 😀 To budú mať "susedy" zase o čom kecať. 😝

eriqe
28. říj 2008

no veru, to aby som sa v kostole uz ani neukazala