V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
mihapiha
19. lis 2007

Kili, hej, ten chalan... 🙂 Je teda k nakousnutí, co??? 😵

xsipm04
19. lis 2007

Holky, dneska mě bavíte 😀 Já se do té postele snad nedostanu 😝

Teda, to video je, jéééééé 😀

mihapiha
19. lis 2007

xsipm04 já se tak do postele dostávám už půl hodiny 🙂

kili
19. lis 2007

ten chudák ani nevie, že niekde v strednom slovensku má fanklub 😀

kili
19. lis 2007

ja som tiež už šla, potom som sen nakukla a tu sa debatilo, potom prišiel manžel, že sex a tak, a teraz som zas tu.

mihapiha
19. lis 2007

Kili, to je teda rychlost 🙂 😉
Jakýpak chudák... a to jsme dnes s kámoškou zkoukly i jeho další videa... no, není k zahození, to ne...

kili
19. lis 2007

miha, on ich tam má viac 😨

rychlosť to fakt bola, však už je jedenásť hodín, tak to snáď nebudeme protahovat 😀

xsipm04
19. lis 2007

Teda holky, nechtě toho 😀 Nebo se dneska do tý postele nedostnau 😀 😀 😀

xsipm04
21. lis 2007

Holky, tak musím nahlásit, že už jsem si skoro mnula ruce, když jsme jeli na procházku do Stromovky, jak je to s kočárkem také celkem fajn a jak jsem se jen tak klidně prošla a nemusela nic nést. Na to jsem se rozhodla další den, že už jsem půl dne nosila, tak že vytasím kočár a pojedu jen tak rychle něco koupit do toho nově otevřeného Palladia v Praze. No, to jsem si dala. Do tramvaje šli davy lidí a nikdo si mě ani nevšim, takže jsem tam musela vyloženě někoho zatahat za rukáv, aby mi s kočárkem dovnitř pomohl, protože když jsem křičela, ať mi někdo pomůže nikdo si nevšiml. A v Palladiu to fakt nebylo dělané pro mamči s dětma. Ňekecám, čtvrt hodiny jsem čekala na výtah, který byl plnej kočárku a nasraných maminek, které čekaly stejnou dobu v jiném patře a hned mě informovaly, že je to tam na ....., že tam prý nemají ani přebalovací pulty. Když jsem při cestě zpět domů, čekala opět 10 minut na výtah, který nepřijel, tak jsem si řekla, že to radši vezmu jezdícíma schodama. Ty ale hned v mezipatře zkočily a navazovalo na ně co - výtah, kde už čekala jedna nasr... maminka a normální schody. Tak jsem už docela zuřila, protože jsem spěchala, čapla jsem kočár a těch asi 20 schodů jsem vynesla (ještě že ho máme fakt lehkej). Cesta domů tramvají, zase prošení se, aby mi někdo pomohl, takže to bylo naposledy, co jsem si takhle vyrazila do centra s kočárkem a příště už razím zase jenom v šátku, protože na tohle fakt nemám 😝

tlapicka
22. lis 2007

tyjo holky, svagrova je podle meho vzoru noseni odhodlana nosit a vybrala si didymos. jelikoz je tady levnejsi, tak jsem ho koupila a tedka ho testuju. jsem z nej uplne unesena. ty blaho to se krasne vaze, dotahuje a tak, ze uplne cumim. ja mam babysatek guatemala a absolutne se to neda srovnat. Myslela jsem si, jak nemam skvelej satek, ale tedka mi pripada takovej mekkej, gumovej, neforemnej atd. nedovedla jsem si predstvait, jestli poznam rozdil, bala jsem se toho, ale takovou propast jsem opravdu necekala. Je fakt, ze je novej, tezko ict, jestli zustane porad stejnej. nepamatuju se jakej byl ten muj, kdyz bylnovej. Kazdopadne todle je proste bomba!

mate nekdo podobnou zkusenost?

kili
22. lis 2007

tlapicka, myslím, že sa nezmení, kvalitnej šatke sa nosením nič nestane. Si asi nemala skúšať niečo lepšie, to nerobí dobrotu 😀

tlapicka
22. lis 2007

kili, no to mi povidej... i kdyz ja uz moc nenosim, spis jen z nostalgie. na zada mi to neni pohodlny a na bricho mam malou od koln po nos a porad mi krade brejle, takze si to moc neuzivam a vzpominam na to zakuleny mimi, jak to bylo skvely... na dalsi mimi si pak asi vezmu toho didyho od svagrovy 🙂 z lenosti pohodlnosti pouzivame spis krosnu...
no ale problem je v tom, ze ja si myslela, ze mam kvalitni a hodne dobrej satek... ted uz si to tak moc nemyslim 🙂

kili
22. lis 2007

tlapicka, a nemôžeš si ju uviazať na bok? to je ceľkom pohodlné a nezavadzia vo výhľade

tlapicka
22. lis 2007

mohla bych to zkusit 🙂 jsem strasna konzerva. dalal bys mi odkaz na nejaky konkretni uvaz?

kili
22. lis 2007

tu sú odkazy roztriedené podľa úväzov: http://www.nosenideti.cz/napoveda.php?id=uvazy

tlapicka
22. lis 2007

myslela jsem jestli mas nejaky svuj oblibeny 😝

kili
22. lis 2007

jáááj, "konkrétny" 😅
tak ja som mala Samko v tomto a bolo to celkom fain: http://www.vbavlnce.cz/index.php?height=613&wid...

mihapiha
22. lis 2007

Tlapicka, já se ti ani nedivím, že jsi inešená z didy, protože se Storchem to jsou "prý" jedny z nej šátků. A myslím, že právě nošením šátek ještě více tak změkne a nosí se ještě lépe. Říkají tomu "zanošení"..... 🙂

tlapicka
22. lis 2007

kili, diky, vyzkousim

mihapiha, no toho se prave bojim, ze ty vlastnosti tuhosti trochu ztrati az se ten didy zanosi... uvidime.... jsem ale pekne nastvana, chtela jsem si storcha puvodne koupit, ale rozmluvila mi to t pani, co to prodava, ze babysatek je lepsi... a tak to mam, pak me ukecali na kratsi nez jsem chtela, takze se do nej manza nevejde. uz si asi fakt nenecham radit nebo co. je to k vzteku.

mihapiha
22. lis 2007

Tlapicka, tak já na mimi novorozeně a cca do těch 5 měs mám v plánu používat ten elastický šátek Mam nebo Moby a pak přejdu,pokud se nám to bude líbit a vyhovovat na toho Storcha... Didy je myslím ještě dražší ,tak mi bude stačit ten Storch. 🙂

tlapicka
22. lis 2007

ja vubec nechapu na co jsou dobry ty elasticky. byla jsem nadsena z toho co mam od narozeni a na dalsi mimi asi zustanu u tkanyho. mit dva satky na jedno dite mi pripada uz trochu prehnany, ale jsem skrt, tak proto... no a svagrova chtela taky toho storcha, ale zadnej se ji nelibil... didy ma mrte vzoru, tak vyhral... po zkusenostech co mam bych si koupila ten nejlepsi od zacatku do konce jeden. zadej kompromis 🙂

mihapiha
22. lis 2007

Tlapi ani nemluv! taky jsem řešila toto dilema, jestli si nekoupit rovnou jeden a to pořádny na celou dobu a ne dva... Nakonec jsem se rozhodla nejdříve na ten elastický a pak se uvidí, ten elastický pak prodám (doufám) 😀 .Prý se do něj lépe váže miminko a těm co začínají ho doporučují, jelikož nemám s vázáním opravdu žádné zkušenosti,tak to zkusím. A taky ten fajn kluk na tom videu má elastický taky a tááák mu to sluší 😀 😀 😀 😀

kili
22. lis 2007

priznám sa, že viazať do kolísky z kapsi s krížem vnútri bolo s neelastickým dosť ťažké, kým som to odhadla, ako moc ho mám nechať uvolnené, tak mi to trvalo a zakaždým som sa to prakticky učila. Samka som viackrát vkladala a vyberala, kým to bolo OK. Takže na to musí byť fakt lepší ten elastický. Ale ja som na 2 šatky peniaze vyhadzovať nechcela, keďže aj tak nebudem moc nosiť. Teraz, keď už viažem zvislo tak je super pevný.

tlapicka
22. lis 2007

mihapiha, jsem rada, ze loni jeste tydle vymozenosti nebyly 🙂 jinak me se vazalo vyborne mimi i do tkanyho 🙂 jeste mi rekni, pocitas s kocarkem?

mihapiha
22. lis 2007

Kočárek mám doma, je po sestřenici, je to trojkombinace s golfkama a dvojitýma kolečky, takže hádám ,že na sněhu se mi s ním bude asi blbě jezdit. Chtěla bych obojí, i nosit i kočíkovat,ale jak to bude uvidíme. POkud mi bude něco pohodlnější ráda přejdu a ještě taky záleží na prckovi. Proto jsem se tady ptala jestli když budu nosit nebude dítko kočár bojkotovat???

Kili a ty máš elastický? a jaký???

kili
22. lis 2007

som si ešte raz kukla to video a ten chalan má obrovskú výhodu od nás, nič mu na hrudi nezavadza a môže mať malé tak vysoko.

kili
22. lis 2007

miha, ja nemám elastický, som písala, že mi to nešlo tak dobre do kolísky, že s tým elastickým by to bolo asi ľahšie.

mihapiha
22. lis 2007

tak to jsem taky nedávno řešila, že on nemá prsa... to já mám dvě hroudy, tak to bude asi na mě vypadat holt jinak 🙂

kili
22. lis 2007

ja som samka mala pod prsiami a z prsa mal vankúšik 😀 . Len bol pri tom o dosť nižšie.