V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

martina46
20. únor 2009

podaegi sa da nosit aj vpredu:

https://www.youtube.com/watch?v=lJ5u_zR4Op4


skusala som to, ale mne to bolo strasne nesikovne, velmi zle sa mi to utahovalo a vysledok nebol dobry.

evicka7
20. únor 2009

tak bych vám maminy nosičky chtěla vyseknout poklonu, protože jsme dnes trénovaly batoh a dh a výsledek byl, že vikouš z toho měla děsnou legraci a já hysterák, že mi někudy vypadne ☹

sonulah
20. únor 2009

vidíš evicko, takovej slibnej začátek jsme měly všechny 😉

kili
20. únor 2009

evicko, no lepšie, ako by to bolo naopak (ty srandu a malý histerák)

ani mne DH najprv nešiel, potom som S. zamestnala a už to išlo

evicka7
20. únor 2009

jj, to zaměstnání bude důležitý, jinak mi v zátylku nezbydou žádné vlasy 😀

zitaje
20. únor 2009

Dnes som skusala batoh s tymi popruhmi dvojmo, co ste tu cca. pred dvomi stranami spominali - nuz a nedoviazala som, Sofidlo mi skoro vyskocilo - ona je zlahka hystericka, ked sa jej nieco nepaci, tak sa jej to straaasne nepaci. A tento uvaz bol toho jasnym prikladom... Takze ostavame pri obycajnom batohu. 😒
Ale potom sme si to video vecer pozerali so starsou, a vravela, ze to moje vyzeralo uplne inak - tak mozno v tom bol problem.
Mata, este sa chcem opytat, je velky rozdiel, ked sijes MT alebo to podaegi z obycajnej latky alebo zo satky? A nie je MT predsa len pohodlnejsi, ked ma aj dole tie popruhy?

kili
20. únor 2009

ako jej sa ten batoh viaže keď jej to dieťa tam tak leží. ja nechápem, kde tie deti na to viazanie berú. alebo ich z niečim nadopujú, či natáčajú uprostred noci 😀

olinka6226
20. únor 2009
evicka7
20. únor 2009

kili, dobrý nápad 😉 na příští trénink vikouš trochu nadopuju 😀

kili
20. únor 2009

oli, hmm, budeš sexica 🙂
a hlava malého ide do tej dierky?

zitaje
20. únor 2009

No to som sa chcela opytat, kam ide hlava. Skoda ze to ponco nie je na gombiky, alebo tak nejak. 😖 Ale inak super. Uz mas doma, alebo len objednane?

martina46
20. únor 2009

veruze, tie deti su urcite nadopovane. tanka mi takto lezi, iba ked je tak unavena, ze pomaly zaspi, nez doviazem. toto je v poslednom case, pred par tyzdnami celkom pekne spolupraovala. teraz ma chut jasit sa a sada ako na kona a aj by mi urcite spadla.
zitaje, aby to bolo na ramenach pohodlnejsie zo satky, museli by byt tie popruhy este hodne sirsie. ja som urobila popruh z polovice sirky satky a je to malo. ale sirsi uz nesiel. takze potom v pohode obycajna latka a vypolstovat.
mei ti pre tie dolne popruhy urcite je pohodlnejsi. ale skor tu ide o vacsiu pohodlnost pre dieta.
pohodlnost pre nosica budem vediet porovnat, ked budem mat hotove to polstrovanie na podaegi.

olinka6226
21. únor 2009

kili no ked to neuviazes v predu tu snurku na tej dierke tak je tam pekny priestor na maleho hlavu. dokonca ma to ani nereze na krku ked ho mam na chrbte.

zitaje uz ho mam doma preto som pisala ze sa to da. uz som vyskusala

sueanek
23. únor 2009

Kocky, vyzkousela jsem Indio, a je fakt super! Vaze se s nim jedna basen 😀

lalitagopi
23. únor 2009

Ahojte, prosim prosím, tie čo ste objednavali šatku z eBay...aké su tie "sleepy" wraps....to sú akože tie elastické? 😨 😕

bambusko
23. únor 2009

lalita, ano, je to elastik

lalitagopi
23. únor 2009

bambu....velke dakujem! tak prave taku nepotrebujem...ta nam prave dochadza...

lenki33
23. únor 2009

to je zvlastne, tito vtaci nikdy na didymos.de neboli 😕 teda mozno o nich len ja neviem

bambusko
23. únor 2009

lenki, aj tebe sa pacia?

lalitagopi
23. únor 2009

WOW! 😵 😵 😵 díkes 😎
a tie didy nie sú moc teple na leto?
inač zvlaštne je, tieto som vôbec nenašla! no paradha! 🙂

lenki33
23. únor 2009

nie je to zrovna moja salka kavy 😅

bambusko
23. únor 2009

lenki, hned by som ju kupila, kebyze mam pre koho 🙂

lalitagopi
23. únor 2009

aha...nemčina 😅 škoda že nerozumiem,ale neva 😎

lalitagopi
23. únor 2009

a tie didy sa nejak líšia od seba aj kvalitou, alebo len vzorom?

bambusko
23. únor 2009

lalita, pruhy si inak tkane ako indio a vtaky su zakar. lenki, ti hodi referencie, ma vyskusane 😅

lalitagopi
23. únor 2009

ehm...a ešte taka otazka, ako to robite, že vyhravate dražbu 😕 ....ked je tolko zaujemcov 😅
sranda, taka šupa cena za prepravu, nechapem však z u.s. je to ooovela lacnejšie...

lenki33
23. únor 2009

Idem od najlepsich po najhorsie /je to moj osobny nazor 😉

indio s primesou /lan, konope, hodvab/
jemny zakar /nino, margaretky/
indio celobavlnene
pruhy /katja, simon, iris...
jemny zakar/vlny, elipsy..
brala som to podla nositelnosti, ktore sa mi najlepsie nosili

lalitagopi
23. únor 2009

😉
vdaka

bambusko
23. únor 2009

aha, som si ani nevsimla to postovne 😕 skus poslat odkaz, ze ci to nemoze poslat lacnejsie postou, toto je isto cez nejakeho prepravcu. aj ked nevies nemecky, ja som tiez pisala nemcom anglicky a dohodli sme sa 🙂