Výběr nosítka, které bude pohodlné pro miminko

vanilysky
16. bře 2019

Ahoj maminky, cekam druhe miminko a chci si poridit nejake kvalitni a pohodlne nositko. U prvniho ditka jsem mela od kamaradky Manducu, ale tu jsme skoro nevyuzili, protoze byla nepohodlna me i malemu, vubec tam nechtel byt. Ted chci poridit neco pohodlnejsiho a libi se mi nositka Lenka4ever, Monilu unistart, Tula a Diva Milano, máte s nimi nektera zkusenost? Vyhody nevyhody? V satku nosit nechci, jsem sice jejich fanda, ale jsem clovek, ktery vecne nestiha a nechci pak resit stresy kolem uvazu satku, kdyz kolem me bude pobihat maly dvouletak 🙂 takze proto volim kvalitni nositka, ktera jsou vetsina vyrobena z satku s vysokou gramazi. Mate pro me nejake tipy prosim? 🙂

slunicko1551
16. bře 2019

@vanilysky Na FB je stránka Nosíme děti, tam se dělí o zkušenosti a rady a pak tam taky pod #prehlednositek najdeš seznam velké spousty nosítek s fotkou a informací (od kdy je vhodné, do jakého věku apod). Informace nejsou opsány od výrobců, ale nosítka zkoušely reálně matky. Mě to pomohlo moc 🙂

miba10
16. bře 2019

@vanilysky já si teď pořídila predvazany šátek, takže tam je mimčo dám, stáhnu a jdu. Pak mám Manducu (ale to si říkala, že ti nesedí) se kterou jsme byli spokojení. Víc pořizovat asi nebudu. Budeme pořizovat sourozenecký kočárek

vanilysky
autor
17. bře 2019

@slunicko1551 jj v te skupine uz jsem a uz vyzvidam 🙂 a jake nositko mas nebo jsi mela ty?

vanilysky
autor
17. bře 2019

@miba10 satek ja prave nechce, zkousela jsem satkovat ze zacatku u prvniho miminka a to celkem slo, ale vazat me to strasne nebavilo. Ted u druheho vim, ze na to nebudu mit vubec cas a zbytecne bych se s tim stresovala kdyz by kolem me behal maly dvouletak 🙂 takze proto volim kvalitni nositko z satku.

miba10
17. bře 2019

@vanilysky proto je už predvazany. 😉 Já už klasický taky nechtěla. To vázání mě taky celkem drtilo

veroni_21
17. bře 2019

Mám TULA Free to grow a som maximálne spokojná.

viki999
17. bře 2019

Mám Storcha, jsem s ním neskutečně spokojená a lituju, že už mi z něj prcek vyrůstá a už ho musím poslat dál. Ted mám na pokračování MoniLu mini, nějak se s ním ale nemůžu sžit :-/

slunicko1551
17. bře 2019

@vanilysky Ještě nemám, ale chci brát Rischino nebo Storchenwiege 🙂 Prcka čekáme v srpnu, tak ať můžeme hned vyrazit do přírody

ter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zzuzzocka
20. bře 2019

Mám také TULU Free to grow a jsem spokojená i mimčo.