Znáte dobré obchody s oblečením v Bratislavě?

dzej
2. led 2010

ahoj maminky 😵
chtěla jsem se zeptat jestli nemáte někdo typ, kde dobře nakoupit oblečení a za dobrý peníze v Bratislavě?
Vím, že tam hodně lidí jezdí, ale nevím přesně kam... jestli někdo máte typ, předem děkuju 😉

titkovamiriam
2. led 2010

dzej ja z bratislavy chodim na nakupy do rakuska 😅 😅 😅 v Bratislave oblecenie nie je nikde za prijatelnu cenu .mozno tak tesco.

monkula
2. led 2010

dzej, a nemá tam byť náhodou tip? 😅 😅 😅

dzej
autor
2. led 2010

miriam aha...a kam jezdíš do Rakouska?? Tesco je i u nás, takže to není zajímavý 😀

titkovamiriam
2. led 2010

monkula a co si ucitelka 😀 😀
pandorf 😀

dzej
autor
2. led 2010

🙂 ano monkula...omlouvám se, má tam být tip...jako tipovat...

monkula
2. led 2010

dzej, nemusíš sa omlouvat, len aby si potom nebola za "blbú" 😅 😅 😅 😅

diddi
2. led 2010

jednoznacne Parndorf...v BA nekupis nic za prijatelnu sumu....ani knedlu!

titkovamiriam
2. led 2010

diddi presne tak aj ta je hainburgu po 17/tej lacnejsia 😀 😀 😀 ,sme boli v pandorfe vcera sice ludi no mali vsetko co si len chcela.

dzej
autor
2. led 2010

monkula mě je uplně jedno jestli tu budu za blbou nebo ne...hlavně, že někdo poradí 😉
ale vidím, že asi v Bratislavě už to není ono ☹

diddi
2. led 2010

no my sa chystame radsej cez tyzden,snad budu ludia v robote...lebo fakt sa mi nechce na kruhaci stat 20min....a potom hladat dlho,predlho parkovisko

monkula
2. led 2010

dzej, Bratislava iste nie.. z Brna to do Parndorfu nemáš ďaleko.... Ja som tam teda ešte nikdy nebola, ja mám radšej hainburg, ale počula som, že je to blízko 😀

titkovamiriam
2. led 2010

☹ ☹ prepana a kedy bolo!!!ked som kupovala veci na mareka sa mi panenky pretacali a stacilo ist trebars na net a tam nove veci za polovicu ako v Blave v kamennych obchodoch.Ja neviem mozno kedysi boli niake obchody no aj pre starsich som radsej nakupovala zasa v gyory v madarsku a kedze ja som 158cm a 95kg tak aj veci na seba 😀 -inak napriklad sa dobre nakupuje na orave alebo potom zasa az v polsku.

kisska
2. led 2010

dzej urcite nie. Kamoska, ktora byva v Ba chodi oblecko nakupovat do Olomouce, ked tam ide do skoly 😉

diddi
2. led 2010

Parndorf je 15min. od Petrzky,cez Kittsse,smer Neusiedl am See

monkula
2. led 2010

diddi, takže na kruháči nie na hainburg, ale na neusiedl? Alebo nie? Lebo sa mi zdá, že som tam niekde videla tabuľu...

diddi
2. led 2010

Monkula,ked ides cez Berg,tak na kruhaci nechod rovno na Hainburg,ale na smer Kittsse,alebo Neusiedl....pozri v teme "zlavy...",tam hodili link na Parndorf.

babula90
2. led 2010

baby z BA, závidím Vám to Rakúsko, máte to akoby kameňom dohodil. Mne ostáva už len 1x do roka UK a nakúpim na rok dopredu, tam sú výpredaje 😎 kto nezažil, neuverí. 😉 fantázia.

monkula
2. led 2010

Ďakujem, pozriem...

titkovamiriam
2. led 2010

babula mi hovor,tak raz za dva tyzdne chodim len sem do hainburgu a tam po 17 hodine su zlavy na vsetko cerstve-od roznych druhov chleba az po ovocie a vsetko samozrejme lacnejsie,ochotne predavacky-aj slovenky a o drogerii ani nehovorim 🙂 a to je male mestecko-si pamatam po revolucii tie napisy,,prosime slovakov aby nam tu nekradli,, 😅 😅 😅

diddi
2. led 2010

kde v Hainburgu chodite?...tam,kde je Billa?....My sme este chodili do Mosonmagyovaru,ked bol dobry kurz....teraz to nie je ono 😠

jonatanka
2. led 2010

Diddi je tam billa, lidl, hoffer, len neviete niekto ci je tam penny market ?

babula90
2. led 2010

jaj, Miriam, ani nehovor, dnes som videla plesnice figy za vysoku cenu, no katastrofa u nas!!! 😠 Keby som to mala tak blizkoo ako Vy, nevaham, závidím ... kvalitné potraviny, velky vyber, ja uz neviem, co kupit, ked mam chut na nieco dobre, milujem kvalitne syry a jedine v Metre maju dobry vyber, ale nemame tu ani Metro. 😒

titkovamiriam
2. led 2010

tak syry ani nehovor,ja mam metro sice 500m za domom no aj tak radsej idem vom kupim si z kazdeho kusu pojednom.metro ma super ceny ked ma akcie 🙂 no medzi sviatkami hodili vypredaje,predtym strasne navali tak som tam radsej ani nesla...

babula90
2. led 2010

ja som ešte akcie na francúzske syry nezažila 😕 , ale milujeme ich, aj kozie , ale už by to chcelo aj iné typy, proste väčší výber..... v slov.obchodoch okrem Metra katastrofa.

majula
3. led 2010

Monkula a kde pre boha nakupuješ oblečenie v Hanburgu??? Veď tam žiadny poriadny obchod s oblečením nie je 😒

majula
3. led 2010

Oprava: Hainburgu a nie Hanburgu 😅

iinuska
3. led 2010

jonatanka, je tam aj penny m. hned na prvej svetelnej krizovatke ked ides z BA