• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2 postýlky. Jaký na to máte názor?

31. ledna 2016 
Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jak to doma máte udělané, někde jsem četla, že by miminko mělo mít 2 postýlky - jednu spací a jednu kam se dáva přes den, kde si i hraje a tak. Tak si říkám, jestli mám koupit ještě cestovní postýlku, sice by cestovala jenom po bytě :slight_smile: , ale Tedýsek by mohl být pořád se mnou, v jakékoliv místnosti, koukat co dělám atd., myslím že by ji měl jakoby místo ohrádky, zatím neleze, jen hajá,budou mu teprve 4 měsíce..Jaký na to máte názor?Díky

A ještě jsem se chtěla zeptat- fakt žádná nemáte kočárek Baby welt riva air, žádné zkušenosti s ním??
Já hlavně potřebuji vědět rozměry hluboké korby - což asi není to, jak na netui píšou délka kočárku 102 cm, to je asi blbost, že? Musím zjistit délku na ležení, chceme ho koupit.. Jitka
18. čer 2008 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
2 postieľky sú podľa mňa zbytočné, my máme dve, ale jednu z nich má u babky. Ja som malú mávala v hlbokom kočíku, alebo na tom polohovateľnom lehátku, tam však chcela byť tak do 6 mesiačkov. Potom sme ju dávali pod hrazdičku, takú čo má aj miesto na ležanie, neskôr mala natiahnuté na zemi 3 deky na sebe a teraz sa hrá na koberci. Ale ja mám obývačku prepojenú s kuchyňou, takže na mňa stále vidí. Suseda má ohrádku, čo má dolu matrac a moc si ju chváli
18. čer 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle mě jo to zbytečný mi máme jednu a malá v ní začala spát až ted od narození dpala semnou v posteli a do postýlky nechtěla .až ted se naučial spát v postýlce .podle mě jedna stačí
18. čer 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
podla mna su 2 postielky zbytocnost. Ked uz, radsej kup ohradku, ohradky su priestranejsie ako postielky.

kym sa kika neplazila, lezala na dekach pod hrazdickou a vsetko som sa snazila robit v obyvacke. A do kuchyne a tak som ju bravala v kresielku. Neskor sme kupili drevennu priestrannu ohradku a do tej ju aj teraz obcas dam
18. čer 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme 2 postielky a neviem si to vynachváliť:slight_smile: Bývame v rodinnom dome jednu máme v spálni tam mala spinká v noci tá je na poschodí. A druhú máme dole v obývačke tam maličká spinká keď varím a keď mi niečo treba robiť...
18. čer 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme dvě jednu dřevěnou a jednu cestovní, cestovní máme na cestování a aby na ní byla zvyklá zatim v ní spí přez den v pokojíčku, ale až se odstěhuje dřevěná tam tak cestovní složíme a bude jen na cestování, podle mě jsou dvě ve smyslu aby si mělo kde hrát zbytečný k čemu to když je malinké mimčo může být kdekoliv a když je starší(beru podle nás) tak to v postýlce krom spaní je dost nuda a nevydrží tam :wink: takže já jsem pro jednu a pokud budete cestovat tak cestovní jinak je to taky zbytečné
18. čer 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme meli dve postylky,jednu v ložnici na spaní a druhou v kuchyni kde byl přes den,ted už mame jenom jednu ,protože v postyce přes den už nechce byt :wink:
18. čer 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja som mala len jednu pri malej ani ohradku som nemala a nebol ziadny problem, od 9tich mesiacov lozila takze som ju mala doma len tak.....az zacala chodit :slight_smile: podla mna dve postielky je zbytocne, radsej potom tu ohradku.....a este ta cestovna postielka je dobra vec....ak cestujes :slight_smile:
18. čer 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme taky 2 postýlky,jednu cestovní-ale je rozložená v kuchyni a jednu na spaní. Dřív si v tý cestovní hrála,teď už je raději na dece,ale když náhodou potřebuju třeba vyluxovat a malá my to dovolí bez své asistence v klokance tak jí dám na chvilku do postýlky
18. čer 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme postýlky taky 2, jednu jsme kupovali novou, jednu máme poděděnou ... chtěla jsem to tak z důvodu, že obývák a kuchyň je mimo ložnici, musela bych běhat přes 2 chodby, takže proto...
nicméně přes den spinkal Ondra nejprve v nové v ložnici, tak do druhého měsíce spal i v té v obýváku, ale pak už začal usínat na zemi a tak je to dodnes, na hrací dece se mu chrní nejlíp :wink:
18. čer 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme tiež dve postieľky a je to super. Jednu v spálni-tam spinká a jednu v kuchyni tam je keď jeme alebo robíme niečo v kuchyni-má tam hračky, kolotoč... a je to asi jeho oblúbené miesto. Má tam dosť miesta aj na otáčanie. Okrem toho ešte hrazdička v obývačke-tam je najčastejšie keď surfujem :grinning:
18. čer 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame dve a podla mna je to su jednej spava a v druhej sa hrava :grinning:
18. čer 2008 v 17:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj my mame dve, jednu hore v spalni a druhu v kuchyni, mam ju tam na ociach, ked varim a tak...hraje sa tam
Ale to zalezi od napr. rozloh kuchyne a tak..u nas mame malu kuchynu a nemala by som tam miesto dat kocik a zakazdym ho vytahovat a teperit vonku, ked by som potrebovala. Takze sme to takto vyriesili. Positelky mame obidve pozicane od pribuznych
19. čer 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame jen jednu v loznici, pres den je bud v houpajde(asi jak lehatko) nebo na zemi na dece
19. čer 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak my máme taky 2 postýlky, a kubik psinká ve sve postýlce v ložnici s námi, ale od narozeni spinká výhradne ve sve postýlce a jednu máme v pokojicku(cestovni) a tu má pro hraní, a kdyz je tam bráska tak se na neho kuká, a neni tam sám, nebo kdyz ho zrovna nemohu dát na zem tak je tam, jinak je na zemi..a válí tam svoje sudy.. :sweat_smile:
19. čer 2008 v 19:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme taky jen jednu postýlku, ani to jinak udělat nešlo.
Ale stejně dokud se mimi aktivně nepohybuje, tak klidně může být na zemi na hrací dece a střídat to třeba s křesílkem. Když už se umí někam dopravit samo, tak jakákoli další postýlka pro hru nebo ohrádka ho asi pravděpodobně neuspokojí :wink: a bude chtít být kdekoli jinde. :grinning:
Pokud má někdo větší byt/dům, tak je samozřejmě dobré, mít dvě zázemí a netahat postýlku třeba do patra. Moje máma měla pro bráchu druhou v kuchyni :slight_smile: .
19. čer 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přemýšlela jsem, že koupím druhou postýlku, nakonec stačí, že jsem koupila jídelní židli a když jsem v kuchyni, tak ho tam dám, když něco dělám po bytě, dám si ho do chodítka. Přes den spí stejně jen v kočárku a jinak se aktivně plazí na gauči za mojí asistence.
20. čer 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám barák(2 patra), u tomíka jsem měla normálně postýlku v ložnici a dole rozkládací postýlku an cesty a takyx to lehátko když jsem vařila...postýlku teď u druhého dole vynechám a koupila jsem kolébku :slight_smile:
20. čer 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.
My máme i cestovní, ale tu spíš nosíme když jedzíme k babičce a tak, jinak při vaření nebo když něco dělám máme lehátko od Camu a prcek je v něm, to ti můžu doporučit, myslím, že využiješ :slight_smile:
31. led 2016 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vždy jsme měli dvě a využili
31. led 2016 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek