2 postýlky. Jaký na to máte názor?

criterska
18. čer 2008

Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jak to doma máte udělané, někde jsem četla, že by miminko mělo mít 2 postýlky - jednu spací a jednu kam se dáva přes den, kde si i hraje a tak. Tak si říkám, jestli mám koupit ještě cestovní postýlku, sice by cestovala jenom po bytě 🙂 , ale Tedýsek by mohl být pořád se mnou, v jakékoliv místnosti, koukat co dělám atd., myslím že by ji měl jakoby místo ohrádky, zatím neleze, jen hajá,budou mu teprve 4 měsíce..Jaký na to máte názor?Díky

A ještě jsem se chtěla zeptat- fakt žádná nemáte kočárek Baby welt riva air, žádné zkušenosti s ním??
Já hlavně potřebuji vědět rozměry hluboké korby - což asi není to, jak na netui píšou délka kočárku 102 cm, to je asi blbost, že? Musím zjistit délku na ležení, chceme ho koupit.. Jitka

gucz
18. čer 2008

2 postieľky sú podľa mňa zbytočné, my máme dve, ale jednu z nich má u babky. Ja som malú mávala v hlbokom kočíku, alebo na tom polohovateľnom lehátku, tam však chcela byť tak do 6 mesiačkov. Potom sme ju dávali pod hrazdičku, takú čo má aj miesto na ležanie, neskôr mala natiahnuté na zemi 3 deky na sebe a teraz sa hrá na koberci. Ale ja mám obývačku prepojenú s kuchyňou, takže na mňa stále vidí. Suseda má ohrádku, čo má dolu matrac a moc si ju chváli

nensy
18. čer 2008

podle mě jo to zbytečný mi máme jednu a malá v ní začala spát až ted od narození dpala semnou v posteli a do postýlky nechtěla .až ted se naučial spát v postýlce .podle mě jedna stačí

pietra
18. čer 2008

podla mna su 2 postielky zbytocnost. Ked uz, radsej kup ohradku, ohradky su priestranejsie ako postielky.

kym sa kika neplazila, lezala na dekach pod hrazdickou a vsetko som sa snazila robit v obyvacke. A do kuchyne a tak som ju bravala v kresielku. Neskor sme kupili drevennu priestrannu ohradku a do tej ju aj teraz obcas dam

lencici
18. čer 2008

My máme 2 postielky a neviem si to vynachváliť🙂 Bývame v rodinnom dome jednu máme v spálni tam mala spinká v noci tá je na poschodí. A druhú máme dole v obývačke tam maličká spinká keď varím a keď mi niečo treba robiť...

cazadora
18. čer 2008

my máme dvě jednu dřevěnou a jednu cestovní, cestovní máme na cestování a aby na ní byla zvyklá zatim v ní spí přez den v pokojíčku, ale až se odstěhuje dřevěná tam tak cestovní složíme a bude jen na cestování, podle mě jsou dvě ve smyslu aby si mělo kde hrát zbytečný k čemu to když je malinké mimčo může být kdekoliv a když je starší(beru podle nás) tak to v postýlce krom spaní je dost nuda a nevydrží tam 😉 takže já jsem pro jednu a pokud budete cestovat tak cestovní jinak je to taky zbytečné

brnda
18. čer 2008

my jsme meli dve postylky,jednu v ložnici na spaní a druhou v kuchyni kde byl přes den,ted už mame jenom jednu ,protože v postyce přes den už nechce byt 😉

miriamkac
18. čer 2008

No ja som mala len jednu pri malej ani ohradku som nemala a nebol ziadny problem, od 9tich mesiacov lozila takze som ju mala doma len tak.....az zacala chodit 🙂 podla mna dve postielky je zbytocne, radsej potom tu ohradku.....a este ta cestovna postielka je dobra vec....ak cestujes 🙂

lenkazdenek
18. čer 2008

my máme taky 2 postýlky,jednu cestovní-ale je rozložená v kuchyni a jednu na spaní. Dřív si v tý cestovní hrála,teď už je raději na dece,ale když náhodou potřebuju třeba vyluxovat a malá my to dovolí bez své asistence v klokance tak jí dám na chvilku do postýlky

andilek
18. čer 2008

my máme postýlky taky 2, jednu jsme kupovali novou, jednu máme poděděnou ... chtěla jsem to tak z důvodu, že obývák a kuchyň je mimo ložnici, musela bych běhat přes 2 chodby, takže proto...
nicméně přes den spinkal Ondra nejprve v nové v ložnici, tak do druhého měsíce spal i v té v obýváku, ale pak už začal usínat na zemi a tak je to dodnes, na hrací dece se mu chrní nejlíp 😉

emita
18. čer 2008

My máme tiež dve postieľky a je to super. Jednu v spálni-tam spinká a jednu v kuchyni tam je keď jeme alebo robíme niečo v kuchyni-má tam hračky, kolotoč... a je to asi jeho oblúbené miesto. Má tam dosť miesta aj na otáčanie. Okrem toho ešte hrazdička v obývačke-tam je najčastejšie keď surfujem 😀

drobcek2007
18. čer 2008

my mame dve a podla mna je to su jednej spava a v druhej sa hrava 😀

funilieta
19. čer 2008

aj my mame dve, jednu hore v spalni a druhu v kuchyni, mam ju tam na ociach, ked varim a tak...hraje sa tam
Ale to zalezi od napr. rozloh kuchyne a tak..u nas mame malu kuchynu a nemala by som tam miesto dat kocik a zakazdym ho vytahovat a teperit vonku, ked by som potrebovala. Takze sme to takto vyriesili. Positelky mame obidve pozicane od pribuznych

kitty68
19. čer 2008

my mame jen jednu v loznici, pres den je bud v houpajde(asi jak lehatko) nebo na zemi na dece

georgine
19. čer 2008

ahoj tak my máme taky 2 postýlky, a kubik psinká ve sve postýlce v ložnici s námi, ale od narozeni spinká výhradne ve sve postýlce a jednu máme v pokojicku(cestovni) a tu má pro hraní, a kdyz je tam bráska tak se na neho kuká, a neni tam sám, nebo kdyz ho zrovna nemohu dát na zem tak je tam, jinak je na zemi..a válí tam svoje sudy.. 😅

berynka
19. čer 2008

My máme taky jen jednu postýlku, ani to jinak udělat nešlo.
Ale stejně dokud se mimi aktivně nepohybuje, tak klidně může být na zemi na hrací dece a střídat to třeba s křesílkem. Když už se umí někam dopravit samo, tak jakákoli další postýlka pro hru nebo ohrádka ho asi pravděpodobně neuspokojí 😉 a bude chtít být kdekoli jinde. 😀
Pokud má někdo větší byt/dům, tak je samozřejmě dobré, mít dvě zázemí a netahat postýlku třeba do patra. Moje máma měla pro bráchu druhou v kuchyni 🙂 .

binki
20. čer 2008

Přemýšlela jsem, že koupím druhou postýlku, nakonec stačí, že jsem koupila jídelní židli a když jsem v kuchyni, tak ho tam dám, když něco dělám po bytě, dám si ho do chodítka. Přes den spí stejně jen v kočárku a jinak se aktivně plazí na gauči za mojí asistence.

petule.h
20. čer 2008

já mám barák(2 patra), u tomíka jsem měla normálně postýlku v ložnici a dole rozkládací postýlku an cesty a takyx to lehátko když jsem vařila...postýlku teď u druhého dole vynechám a koupila jsem kolébku 🙂

ema_s
31. led 2016
Uživatel ema_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.

My máme i cestovní, ale tu spíš nosíme když jedzíme k babičce a tak, jinak při vaření nebo když něco dělám máme lehátko od Camu a prcek je v něm, to ti můžu doporučit, myslím, že využiješ 🙂

lajla
31. led 2016

Vždy jsme měli dvě a využili