• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Angelcare AC1100 - monitor dechu a videochůva 3v1

14. května 2014 
Ahoj maminky, máte některá zkušenost s touto videochůvičkou a monitorem dechu 3v1? Mně se to strašně líbí, jen nevím, jestli to všechno i tak parádně funguje, a jestli to využiju, nebo to něco postrádá... popsané to mají na stránkách hezky, ale praxe může být jiná :slight_smile: Díky za názor!
12. kvě 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já ho nemám, ale má ho moje kamarádka.. a je s tím spokojená..chlapeček bude mít 2 roky na konci srpna, takže monitor už dlouho nepoužívají, ale chůvičku mají v akci i nadále :slight_smile: já osobně si myslím, že je to dobrá vychytávka..
12. kvě 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my máme jen monitor dechu a chůvičku v jednom a je to úžasné!!! vůbec bych se nebála a šla do té videochůvičky :wink:
12. kvě 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já monitor dechu pořizovat nebudu, ale zato chůvičku určitě s videem. Má to i moje sestra a vidím jen samá pozitiva. Dítě jen hejkne a já se jen mrknu přes kameru, jestli to bylo vše,nebo jestli se něco děje. Kdybych tam pokaždé měla jít, pokaždé dítě probudím....... video-chůvička je prostě super. ....a pak můžeš dceři dát k 18-tinám skvělý dárek, že ji videochůvičku "odmontuješ" z pokoje :grinning: určitě bude mít radost....... :grinning:

no to je jen takový vtipný dovětek.
12. kvě 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Máme, už tři roky, zkušenost výborná. Nejlepší je možnost obojí propojit.
12. kvě 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My máme jen monitor s chůvou Angelcare a jsme moc spokojení! Do té video bych asi nešla, stačí obyč. chůva, teda aspoň nám :wink: . Ono stejně časem už poznáš, jestli mimčo jen kňourá malinko ze spaní nebo chce dudlík atd. :wink: Ale značka super, spokojení jsme moc a pokud chceš video chůvu tak směla do toho :wink: .
12. kvě 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavli79 , já dám vždycky jedině na názor někoho autorizovanýho přímo od značky, co chci kupovat. Angelcare máme v rodině taky a co píší, je pravda....Ale mě by stačil anděl bez videa...
13. kvě 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky vsem moc diky za nazor! No ja nevm jestli chci videochuvu nebo ne....ale rikam si, ze kdyz uz muzu mit i prenos obrazu, tak proc ne ;)
13. kvě 2014 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavli79 Mně to přijde zbytečné. Stačí přenos zvuku, podle zvuku přesně poznáš (teda, já ano a myslím, že to fakt pozná každý), jestli mimčo leží, vrtí se, kňourá, tahá za nebesa... podle nastavení citlivosti to přenáší jakýkoli zvuk. A zas přece nemusíš mimčo vidět pořád... a když ano, tak nakukneš :wink:
14. kvě 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek