Angelcare AC1100 - monitor dechu a videochůva 3v1

pavli79
12. kvě 2014

Ahoj maminky, máte některá zkušenost s touto videochůvičkou a monitorem dechu 3v1? Mně se to strašně líbí, jen nevím, jestli to všechno i tak parádně funguje, a jestli to využiju, nebo to něco postrádá... popsané to mají na stránkách hezky, ale praxe může být jiná 🙂 Díky za názor!

madulinka
12. kvě 2014

ahoj, já ho nemám, ale má ho moje kamarádka.. a je s tím spokojená..chlapeček bude mít 2 roky na konci srpna, takže monitor už dlouho nepoužívají, ale chůvičku mají v akci i nadále 🙂 já osobně si myslím, že je to dobrá vychytávka..

tiburcia
12. kvě 2014

my máme jen monitor dechu a chůvičku v jednom a je to úžasné!!! vůbec bych se nebála a šla do té videochůvičky 😉

hanivasi
12. kvě 2014

já monitor dechu pořizovat nebudu, ale zato chůvičku určitě s videem. Má to i moje sestra a vidím jen samá pozitiva. Dítě jen hejkne a já se jen mrknu přes kameru, jestli to bylo vše,nebo jestli se něco děje. Kdybych tam pokaždé měla jít, pokaždé dítě probudím....... video-chůvička je prostě super. ....a pak můžeš dceři dát k 18-tinám skvělý dárek, že ji videochůvičku "odmontuješ" z pokoje 😀 určitě bude mít radost....... 😀

no to je jen takový vtipný dovětek.

veruska007
12. kvě 2014

Máme, už tři roky, zkušenost výborná. Nejlepší je možnost obojí propojit.

consti
12. kvě 2014

My máme jen monitor s chůvou Angelcare a jsme moc spokojení! Do té video bych asi nešla, stačí obyč. chůva, teda aspoň nám 😉 . Ono stejně časem už poznáš, jestli mimčo jen kňourá malinko ze spaní nebo chce dudlík atd. 😉 Ale značka super, spokojení jsme moc a pokud chceš video chůvu tak směla do toho 😉 .

peterkaa
13. kvě 2014

@pavli79 , já dám vždycky jedině na názor někoho autorizovanýho přímo od značky, co chci kupovat. Angelcare máme v rodině taky a co píší, je pravda....Ale mě by stačil anděl bez videa...

pavli79
autor
13. kvě 2014

Holky vsem moc diky za nazor! No ja nevm jestli chci videochuvu nebo ne....ale rikam si, ze kdyz uz muzu mit i prenos obrazu, tak proc ne ;)

veruska007
14. kvě 2014

@pavli79 Mně to přijde zbytečné. Stačí přenos zvuku, podle zvuku přesně poznáš (teda, já ano a myslím, že to fakt pozná každý), jestli mimčo leží, vrtí se, kňourá, tahá za nebesa... podle nastavení citlivosti to přenáší jakýkoli zvuk. A zas přece nemusíš mimčo vidět pořád... a když ano, tak nakukneš 😉