Balkón na spaní pro mimčo. Kde ho seženu?

zdenallicka
10. únor 2009

Ahoj zeny, dostala jsem x tipu na balkon, ktery se nejako privrta k bocnici vasi postele a v ni mimi spinka... Vite nekdo, kde se da sehnat a za kolik, popr. mi hodte odkazy, kuknu sama.. A co takhle popsat mi vyhody a nevyhody??? 😉 Diky moc... 🙂

zdenallicka
autor
10. únor 2009

ne v ni, ale v nem (v tom "balkone")... 😅

mysinka
10. únor 2009

Zdeni, ahoj 🙂 My máme takovou tu starou komunistickou postýlku, ještě po manželovi, můj děda nám ji zrenovoval (=umyl octovou vodou, trochu obrousil špínu a natřel včelím voskem). Mám sundanou tu posuvnou bočnici a postýlka je z jedné strany přiražená ke zdi a z druhé k mojí posteli, takže nemá šanci se odsunout 🙂 Když byla na druhé straně postele, nic jsme nevrtali, ale pevně přivázali nohy postýlky k nohám postele a taky to drželo 🙂

xaverov
10. únor 2009

Mysi, a jak se jmenuje ta zalezitost, ktera vypada jako mrnavej balkon (myslim, ze jsem nekde na fotce videla tvar pul-ovalu a dosahuje to cca. do tretinovy dylky normalni postele? Je to balkon nebo neni a je to pro novose, kojence nebo panenky?

agness02
10. únor 2009

sorry, nejde mi to zobrazit, zkus ten odkaz zkopírovat do vyhledavače 😉

frog
10. únor 2009

nejde to,ale když to zkopíruješ do vyhledavače,tak ti to najde

zdenallicka
autor
10. únor 2009

Jeeezis, holky, to je malinkate... 😒 A ta cena.... 😕 😅 Nooo, asi dojde na starou komuniskickou postylku.... 😀

Diky za odkazy, poradila jsem si... 😉

astrane
10. únor 2009

Já to někde taky viděla na obrázku,ale nevím kde...Bylo to maličké a stálo to kolem 2 nebo 3 tisíc.za tu cenu je lepší z postýlky oddělat na čas bočnici a je to totéž,jen větší... 😉

zdenallicka
autor
10. únor 2009

Astrane: Taky si myslim... 😉

schnek
10. únor 2009

z jakýkoli postýlky sundáš bok, přirazíš k posteli a srovnáš výšku matrace a něčím se vycpe ta mezera mezi matrací a postelí. Dá se pořídit tohle

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19338355&tab=0

nebo tohle

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11831625&tab=4

ale přijde mi to celkem bytečné vzýhledem k cenám postýlek a době možné použitelnosti 😉

zdenallicka
autor
10. únor 2009

DIky, schnek... NO, postylka to jisti... 😉

astrane
10. únor 2009

Schnek-přesně to jsem měla na mysli,že jsem někde viděla-to zakulacený.Akorát tu ceny jsem si nějak nezapamatovala.zhodnotila jsem to jako zbytečnou investici a tudíž pustila z hlavy... 😉

listicka77
10. únor 2009

jojo, ten speciální balkon je úplně zbytečnej. máme starou postýlku po manželovi se sundanou bočnicí, výška nám akorát sedla přesně k posteli, když je rošt v nejnižší poloze, ničím jsme ji nepřišroubovali ani nepřivázali.
výhody: dítě spí ve vlastním prostoru, což je super pro ty, co se rády vyspí v klidu a ne zamotané s miminem dohromady. ale přitom je mimi furt na dosah ruky, dá se vleže kojit atd. mobilní dítko si pak přileze a přitulí se, pokud chce.

zdenallicka
autor
11. únor 2009

Diky, holky...

Tim se da vyresit "spolecne" spani....