Cestovní postýlka Inglesina Lodge, máte zkušenost?

m311
12. črc 2012

Ahoj, ráda bych koupila kvalitní cestovní postýlku..
A padla mi do oka Cestovní postýlka Inglesina Lodge.
Mám následující představu,

Na netu se o této postýlce píše:

Je určena pro děti od 0 do cca 4 let.(zjistila jsem si, že by měla mít postýlka nosnost cca 15 kg) – Což by nám stačilo 🙂
Nejvíc se mi líbí v zelené a v tmavé variantě. Upřímně řečeno, víc se mi líbí ta v té zelené, ale asi se (pokud ji koupím) rozhodnu z praktických důvodů pro tmavší variantu, protože si myslím, že ta tmavší se bude lépe udržovat.

Technické parametry:
Rozměry rozložené postýlky 79×126×72cm
Rozměry ve složeném stavu 26×79×26cm
Hmotnost: 10kg

Hmotnost a rozměry se mi také zdají vyhovující. 🙂

Funkce:

- multifunkční, přestavitelná do 2 výškových úrovní
- lehký pevný rám
- praktický systém deštníkového skládání
- centrální podpora pro zvýšení stability
- vzdušné bočnice ze síťoviny
- snadno posuvná díky 2 kolečkům
- síťka proti hmyzu a taška na transport v sériové výbavě
- praktický kapsář na drobnosti
- boční výlez s uzávěrem na zip

Funkce se mi zdají úplně dostačující a ideální, nemám potřebu mít u cestovní postýlky např. vybrace, závěsné hračky, nebo přebalovací pult. 😉

Technické popisy obrázků:

matrace je součástí sériové výbavy
boční výlez s uzávěrem na zip
praktický kapsář na čelní straně
síťka proti hmyzu je v sériové výbavě
taška na transport je součástí dodávky
Taky perfektní.. myslím že doplňky k postýlce jsou perfektní a dostačující..

A teď k ceně…

Nejlevnější na netu (na mimibazaru) jsem našla za: 2695,– Kč (i s poštovným)
Což se mi ale zdá moc, vzhledem k tomu, že jsem viděla levnější postýlky s větším arzenálem doplňků.. Ale bojím se, že ty levnější se mi rozsypou v ruce, po roce skládání, ráda bych aby nám cestovní postýlka vydržela co nejdéle..
Pokud máte doma cestovní postýlky (které nemají moc blbůstek okolo) a jsou kvalitní, mohli by jste mi dát tip?

Jinak mě napadlo, že s vysokou pravděpodobností, (ať už koupím jakoukoliv cestovní postýlku) tak ještě navíc dokoupím do postýlky nějakou matraci, aby miminko nemuselo ležet na té skládací.. 😉

Prosím máte některá z Vás tuto postýlku, mohly by jste napsat své zkušenosti a postřehy.

Nejsem si jistá, zda za ni mám dát tolik peněz, zda by nebylo lepší se poohlédnout po jiné (levnější).

Postýlku bych potřebovala:
- do listopadu na občasné přespání pro prvorozeného (v září mu budou 3 roky a má cca 14 kg), jelikož máme naplánu párkrát vyjet na prodloužený víkend na mini dovču)
- od listopadu jako druhou postýlku pro miminko, klasickou dřevěnou postýlku bude mít miminko v dětském pokoji a cestovní postýlka by se mi hodila do obýváku (nechci pořizovat kolébku nebo košík, to se mi zdá jako příliš krátkodobá záležitost).

A málem bych zapomněla, tuto postýlku, bych koupila i po jednom dítěti. Kdyby některá z Vás prodávala, prosím ozvěte se..

Hledala jsem po různých bazarových nabídkách i na aukru a použitá není nikde k koupi..

Na „živo“ jsem postýlku zatím neviděla. Viděla jsem ji jen na YouTube A líbí se moc. 😀

m311
autor
16. srp 2012

Holky to vážně žádná z vás nemá tuto postýlku? 😢

midule
21. únor 2014

@m311 ahoj premyslim o této postylce kopila si ji??? nebo ti dal na ní někdo recenze ??? moc dekuju

m311
autor
21. únor 2014

Bohužel, úplně ticho po pěšině.. Žádné recenze, žádné doporučení, nic.. Jako by tuto postýlku snad ani nikdo neměl.. Zajeli jsme s manželem do Malvíku s úmyslem si tuto postýlku koupit, ale moc milá, velmi příjemná, paní prodavačka na které bylo evidentně vidět, že se vyzná nám doporučila cestovní postýlku Zopa. Říkala, že ty drahé, jsou často poruchovější, než ty dražší. A na cestovní postýlku Zopa v podstatě reklamace nejsou žádné.. Takže máme doma cestovní postýlku Zopa v zelené barvě. Upřímně řečeno jsme moc spokojeni, nemám absolutně žádnou výtku. 😉
PS: Dám ti dobrou radu, ať koupíš jakoukoliv cestovní postýlku, doporučuji tu síťku na bocích v černé barvě, čistě z praktických důvodů a to, že přes černou síťku se ven (do prostoru mimo postýlku) kouká mnohem příjemněji. 🙂