Cestovní postýlka. Jakého výrobce doporučíte?

merja
29. únor 2012

Pokud bych se tedy rozhodla mít v pokojíčku postýlku a dole v přízemí cestovní postýlku jako náhradu za postel ( dokoupila bych matraci kvalitnější ), jakého výrobce a druh by jste doporučili. V pořadu Sama doma prezentovala postýlku cestovní DAILY Plus od CAM. Díky za rady 😵

jankadudova
29. únor 2012

Myslim, ze kdyz budes chtit kupovat novou matraci, je to uplne jedno 😉

janca_dobi
29. únor 2012

Záleží na tom, jestli budeš chtít mít postýlku s různými vychytávkami, jako je závěsné lůžko na přebalování, hrazdička s hračkami, světýlko, boční průlez, s kolečkami nebo bez apod. 🙂 My jsme teď pořídili Caretero Simplo, dceři už je 8 měsíců, takže žádné vychytávky už nepotřebujeme. Je pěkná, jednoduchá, má kolečka, boční průlez na zip a moskytiéru. Zatím jsme spokojeni. 😉

kamilka007
29. únor 2012

Taky myslím, že značka je jedno, kup, jaká se ti líbí nebo se vám hodí domů, jen do ní dobrou tvrdou matraci. A naše oční mi hlavně radila, aby síťka kolem dokola postýlky byla tmavá, ne bílá jako u většiny, kvůli tomu jak dítě kouká ven, že se kazí oči a nabíhá na šilhání.

maudn
29. únor 2012

Já koupila na bazos.cz moc pěknou značky coneco a matraci kokosovou novou, využijeme ji jak ty- v přízemí jako nádhradní

pajapoj
29. únor 2012

my máme tu daily plus od cam a jsme spokojený, máme právě taky kvůli těm očím ten tmavý bok

pejtho
29. únor 2012

My teď máme doma starší půjčenou od ABC Design. Je fajn-super bylo i závěsné lůžko. Jen nemá boční průlez, což teď, když je dcera o něco starší vidím jako nevýhodu. Na druhé mimčo už koupíme s průlezem a asi zůstaname u ABC Designu.

mrsblack
1. bře 2012

Cam daily plus má spoustu výbavy navíc - a taky se to odráží na ceně. Takže záleží na tom, jestli to vůbec všechno využiješ. Původně jsem ji taky chtěla, ale pak jsem koupila "obyčejnou" Zopa - a úplně nám stačí 🙂

cutie_01
26. črc 2013

@pajapoj Ahoj, narazila jsem pri hledani referenci na postylky na tuto diskusi a chci se zeptat, jaky model toho Cam Daily Plus mate? Koukam na model 2012 (napr. zde http://www.detskyraj.cz/postylky-a-doplnky/cam-...) a ta barva te sitky je pry bila, ne tmava, tak nevim :-/