Cestovní postýlka. Máte tip?

arianka
15. lis 2011

Prosím o tipy na velmi lehké, skladné cestovní postýlky. Měli jsme Carretery Grande se všemi těmi udělátky, ale na cesty byly moc těžké a robusní, teď hledám opak, co nejskladnější a bez všech dalších udělátek, prostě opravdu mobilní, přesto ale stabilní 🙂 Na trhu jich je dost, ráda bych měla ale nějaké reference 🙂
Děkuji 😉

moni85
15. lis 2011

Ahojky, my jsme pořídili cestovní postýlku od Haucka ( Dream and Play) a jsem s ní opravdu spokojená, je jednoduchá, lehká,dobře se skládá, bez jakýkoliv udělátek 🙂

milmic
15. lis 2011

My máme Caretero medio a jsem spokojená.
Jen přebalovací pultík mi byl k ničemu a co se týče závěsného lůžka - tak to se mi nelíbí moc. Když tam dám tu jejich "matraci", tak se tam proleží jakoby důlek tam, kde má malinká zadeček, takže neleží na rovným. Musela bych tam dát jinou matraci a brát na cesty matraci je trošku nepraktické.
Ale postýlka jako taková je fajná, má i hezkou barvu. 🙂

miska73
15. lis 2011

Máme cestovní postýlku od CAM, jsem spokojená a opravdu hodně jsme postýlku využili 🙂 , a jak píše @moni85, žádná udělátka jsme nevyužili a nepotřebovali 😉

jop
15. lis 2011

my máme cestovní postýlku polské výroby, na značku si nevzpomenu, a je to takový šmejd! Prostě polské výrobky nekupovat, bez výjimky.

ja.na81
15. lis 2011

mame postylku Hauck Dream and Play, dokupovali jsme k ni matraci, ktera v aute zabere mnohem vic mista nez slozena postylka 😉 Ale my ji zas tak moc nikam nevozime, mam ji hlavne doma v obyvaku, kdyz potrebuju maleho nechat chvilku samotneho 😉 Ale jako sklada se lehce a jsme s ni spokojeni 🙂