Cestovní postýlka. Prosím o zkušenosti

kacka2
5. únor 2009

ahoj,
moc vás prosím o zkušenosti s cestovními postýlkami.
Chceme jezdit docela často, tak hledáme nějakou bytelnou, která se jen tak nerozbije. Navíc bych jí chtěla mít i v pokoji na hraní.
A vyplatí se koupit to závěsný lůžko pro menší děti?
díky moc všem za rady a tipy 🙂

sarinkam
5. únor 2009

My mame cestovni postylku HAUCK , koupila jsem ji z druhe ruky a jsem maximalne spokojena. Spala v ni starsi dcera i v 5 letech, nemusi se potom platit za luzko v chatce, navic je to duverne zname prostredi te postykly, jakysi prenosny domov. Nebo jsme ji poizivali i pri navstevach. Nebo se da postavit postylku v jine mistnosti, kdyz by bylo strarsi dite omezovane v pristupu do detskeho pokoje. Kor jestli budete mit nekdy treba dalsi.

kacka2
autor
5. únor 2009

Sarinko dik, a ještě jedna věc pro všechny, někde jsem četla že je lepší pořídit tu tmavší síťku, že se přes ní lípo kouká, je to tak?

mispuli
5. únor 2009

Ahoj Kacko 2,Máme cestovní postýlku,bohužel nevím značku,ale máme jí už skoro 5 let.Jsem s ní úplně maximálně spokojená,moje dětičky v ní spí i doma,protože celkem často cestujeme,tak jsem jim nechtěla pořád měnit prostředí.Používala jsem i závěsný lůžko,bylo perfektní,před 2 měsíci jsem ho ale už musela vyndat,protže si malá začala stoupat a přepadla by.S tou Síťkou nevím

sarinkam
5. únor 2009

ze sitkou, my mame svetlou, a asi proto si do ni mladej udelal diru- anebo ze by uz dcera? nevim, ale dira tam je 😀

kacka2
autor
5. únor 2009

Mispuli a můžu se zeptat kolik vážila Michalka ? Můj prcek má totiž už 6,5kg a bojim se, že to moc dlouho nevyužije.
Kolik je nosnost té závěsné postýlky? díky 🙂
Zřejmě jí ale koupím taky, protože mi přijde dobrá i na loď, mít ho jenom v té závěsné někde položeného na posteli, aspoň bych se nebála, že ho zalehneme 😉

mispuli
5. únor 2009

Kačko,nosnost závěsný postýlky nevím,myslím si,že by to mělo vydržet aspoň 10 kilo,Míša než jsem to sundala měla tak 7kg

helca76
5. únor 2009

Kačko my máme postýlku Babypoint Apollo a max. spokojenost. Závěsné lůžko bylo prima, člověk se nemusel tolik ohýbat a dolů pod to závěsné lůžko se dali dát různé věci (my tam měli u babičky všechny malýho věcičky - věci na přebalení a oblečky 😉 ) Teď používám postýlku hodně doma, malý si v ní vydrží krásně sám hrát. Postýlka má několik melodií a to se prďolkovi líbí. Je tam i malá lampička a má to vibrace. Síťku má černou a kouká se přes ní dobře (ale nemůžu porovnat se světlou 😅 ) Je tam ještě přebalovací podložka, ta se jednoduše přidělá k postýlce. Tu jsme využívali taky u babi, kde jsme neměli přebalovací pult. Je to přesně tahle a kupovali jsme ji i tady na těch stránkách http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=427914 😉

mikulka
5. únor 2009

Holky, a co postýlka chicco, neznáte ji?
A je pravda, že v cet. postýlkách jsou špatné matrace a musí se tam kupovat většinou jiná?

anke
5. únor 2009

mikulka, my mame cestovni postylku se zavesnym luzkem, bylo to do 8kg, coz nas mrnous mel hooodne brzo, takze jsme nevyuzili ...

ted presne nevim, co mame za tip postylky, ale levna zrovna nebyla (kvuli tomu zavesnemu luzku) a matrace je v ni opravdu na nic - ona jak musi byt taky skladaci, tak je takova dost tvrda a kdyz v ni maly spal, tak jsme jeste davali klasik matraci z postylky

uz vim - Grapi je to, modro oranzova - design krasny, ale jde pomerne spatne slozit - jsou tam jakesi pojistky a kdyz nevite presne jak na to, tak vam nepomuze ani svecena ... 😅

ria80
5. únor 2009

Ta matrace je fakt nic moc,vyjímečně se to dá,když se tam dá ještě deka.Ale na delší dobu jsem tam taky dávala ještě normální matraci.A černá sítka je nejlepší,však si zkuste koukat přes sít proti komárům.Tu černou skoro nevnímáte,přes bílou nevidíte skoro nic

leonik
6. únor 2009

ahoj, my máme cestovní postýlku chicco. Už ji máme 3 roky. Síťku tam máme tmavě modrou. Je pravda že ta matrace není nic moc, navíc uprostřed postýlky je kolečko, kterým se pak postýlka skládá a je to dost cítit i přes tu matraci jak to tlačí. Tak jsme ještě museli vystýlat dekama.

mispuli
6. únor 2009

Míša mi v tý postýlce spí ještě teď,takže má vespod tu skládací matraci a na ní klasickou matračku do postýlky,když jsme byli na dovče,tak jsme brali tu skládací a dali na ni deky a v pohodě to vydrželi.U našich máme náhradní klasickou matraci,abysme ji nemuseli vozit s sebou,je fakt neskladná 😝

eleonora
6. únor 2009

ahoj tak my mame postylku chicco caddy a vyuzivame ji doma jako ohradku a nosnost ma kolem 18kg, je to kvuli tomu ze je urcena pro deti do 4 let. Jinak ja do ni davam jeste deku a pro dlouhodoby spani bych jeste pridala normalni matraci, ale mala v ni nechce spat uznava jen postylku v loznici

kacka2
autor
6. únor 2009

holky dík, nakonec jsme vybrali babypoint s tou závěsnou malou postýklou, maj naní i akci, tak to jde.
Manža se na ní jde podívat osobně aby viděl jak se skládá a jak je pevná.
díky všem 🙂

bolk
6. únor 2009

Ahoj my máme Cam daily. Koupili jsme ji novou za 1600 což docela jde. Je tam přeb. pult, závěsné lůžko, stříška, moskytiéra i hrazdička(ta je spíš na nic) a síťka je tmavá. Má i postranní odepínací otvor. My jsme koupili přes net, ale v obchodě, který má i kamennou prodejnu.

bustik
7. únor 2009

My máme taky Babypoint a maximální spokojenost. Dokonce taková, že MM jí chce používat i doma až nám Kristýnka odroste z košíku.

andy80
7. únor 2009

Ahojky mám taky Hauck a jsem s ní maximálně spokojená. Využívám jí hodně často a doma místo ohrádky.

nadik
7. únor 2009

Také pouříváme i místo ohrádky naše malá celkem 3 cest, postýlky jednu na hraní doma a ty dvě u babiček. Jestli můžu doporučit nejlepší je když jsou průhledné všechny 4stěny

jjaanca
2. bře 2009

Holky, nevíte někdo jestli existuje cestovní postýlka se 4 kolečky? Vídám jen se dvěma. Dcera je zvyklá usínat tak, že jí vozím a já na tom nechci nic měnit. Díky 🙂

kate77
3. bře 2009

JJanca,tak to jsme na tom podobně,my se vozíme nebo houpeme,prej to není dobrý,že se nenaučí usínat samo...hm☹
Postýlku jsem takovou cest.neviděla a vybírala jsem hodně dlouho..třeba i jídelní židle už nevyrábí na 4 kolečkách,ted nově,je to proti normám EU,tak třeba je to tak i s cestovníma postýlkama...Máme asi týden Babypoint Bollo..zatím jen jako ohrádku,jěště jsme necestovali...kouká se přes to dobře-černé sítky,má boční výlez,taky fajn.

martinka79
4. bře 2009

to nevím asi není ale na Mmbazaru si seženeš. já mám na dvou a stačilo to na uvození. a to vyvýšené patro se pěkně houpalo. Hauck. doma ji nevyužívám,ale na cesty ano.

jaannaa
5. bře 2009

cestovní postýlka je super..škoda jen, že se na ní nedají připevnit hrací kolotoče 😠

martinka79
5. bře 2009

my ho máme s hrazdičkou atakže ení probvlém hracích hraček. 🙂 Náš to ale nesnášel. 😠

andy80
5. bře 2009

jaannaa: máme takový dřevěný program, je to podobné tomuto: http://eshop.montebu.cz/?296,mysak-se-srdickem-... a to jde krásně přidělat i na cestovní postýlku, takže hračky jsme tam měli taky. A taky tam jdou přidělat různé hračky pomocí takových spojovacích kroužků: http://www.babywelt.cz/cs/produkt/krouzky-fp-20ks/

jaannaa
5. bře 2009

andy...s těma kroužkama jsem to taktéž zkoušela, ale naše dračice to vzdy z tohostrkla a ono ji to spadlo na hlavu a pak brečela :/

jaannaa
5. bře 2009

andy...ale díky za nápady

kikimaruska
5. bře 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20335093&tab=0 my máme tuto červenou. Malý v ní spí od malička, protože dřevěná se nám sem nevejde a nemáme dodělané další místnosti. Je toted v tom závěsném lůžku (je hluboké) a dokud si nebude stoupat, může být v něm, je to mnohem pohodlnější pro maminku. Tady byla i v ceně. Navíc nyní jak je na bříšku a cestuje po postýlce, není nikde narvaný ve šprušlích a skrze sítku na mě taky rád kouká, když třeba luxuju nebo uklízím. Pokud budem někam cestovat, vezmem si ji určitě sebou...a hraček tam má také plno. S těma kolotočema má jaannaa pravdu, po přestěhování jsme ho prodali, jelikož tam nešel dát...ale máme na ní hrazdičku, co se prodává na kočárek a na ní má různá další zvířátka na kroužkách:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21059077&tab=0 máme ale zelenou a starší...

rubashka
6. únor 2010

Dobrý den, máte někdo zkušenost s cestovní postýlkou Arti? je moc hezká a cenově výhodná, jen se bojím, aby nebyla nekvalitní. Tu značku vůbec neznám a tak bych uvítala jakoukoliv zkušenost. Díky.

iv123
30. led 2012

Ahoj, máte někdo zkušenosti s cestovní postýlkou "Cestovní postýlka 4baby Royal "?

cofinka
28. dub 2015

verca mate nekdo zkusenost s cestovni postylkou zn.milly mally???dekujiii