Cestovní postýlka s bočním průlezem. Je dobrá?

bambusek
13. lis 2008

Ahoj!
Chtela jsem se zeptat, chci si koupit cestovni postylku a nemam zkusenosti s bocnim vylezem. Jestli je to dobry? Mam 15m syna a nemuze mi to otevrit? A jaky jsou vyhody a nevyhody?Nemate nektera s tim zkusenost. Moc dekuju 🙂

slunicko552
13. lis 2008

Tak sestřenice ho má a je spokojená.Malá má sice 2roky.Přes den to má otevřené takže si leze dovnitř když chce a večer zase zavřené.Nemá žádný problém. 🙂

ladunka
13. lis 2008

Otevírání z boku (naše postýlka ho má z té krátké strany, myslela jsi takový bok? ) by mělo být udělané tak, aby nešlo otevřít zevnitř. Je to každopádně prima věc, hlavně v době, kdy už dítko chce o sobě rozhodovat co nejvíc, nemusí ho člověk jako nesvéprávné do postýlky ukládat, ale dítě si vleze samo, případně je ušetřeno nutnosti svépomocně do postýlky padat po hlavě 🙂 Nevýhodu nevidím žádnou, máme takovou postýlku už od Kajčina narození a slouží velmi dobře včetně otevírání.

tlapicka
13. lis 2008

urcite bych koupila s dirou 🙂 je to pohoda pro prte i pro rodice! zevnitr to otevrit nejde. zapor to zadny nema, jen same ++++ 😵

vim o cem mluvim. Nase cacorka v ni bydli na full time, akorat tam ma zdravotni matraci... u babicky je z drevenne na nervy, bo se ji tam blbe leze. museli jsme vynad asi 3 spruslata, aby mela pohodlicko 🙂 ovsem bez moznosti "vezneni..."

iza
13. lis 2008

ahoj Luci,máme cestovní postýlku od Chicca, je bezvadná, Jáchym jí sám neotevře,průlezy jsou z obou stran, děsně ho baví, když mu to nechám otevřený a on může vylejzat a zase vlejzat(jako myslím přes den, povaluje sev ní, nosí si tam hračky, je to takový jeho doupě),kupovali jsme jí asi za 1200,- na MMB, teď tam mají nějaký jiný ceny, hodím odkaz:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12483968&tab=0
a co Míša? Jak se máte? Napiš někdy

janah.
14. lis 2008

Za tu cenu vypadá super!!

mallorry
19. led 2009

ahojte, můžete mi prosím poradit, jaka je dobrá cestovní postýlka? chci ji vyuzit jen kdyz pojedeme k babicce nebo nekam na navstevu...prioritu mam, aby byla bytelna!!! a cena max 2 tisice...a bocni prulez
dekuju 😵
a jeste dotaz, jak se tem malym detem spi, kdyz maji tu matraci az uplne dole tesne nad zemi, netahne na ne? chtela bych postylku s vyssim dnem aspon treba 30cm nad zemi, ale zadnou jsem nevidela, respektive videla od Jané, ale stala pres 3 tisice 😅

lenula.b
19. led 2009

mallorry my máme tuto http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=427914
je tam boční průlez a zvýšené vkládací dno na spaní, taky světýlko, melodie a vibrace 😉

mallorry
19. led 2009

leni diky🙂

ja bych nejradsi postylku s prulezem a polohovatelnym dnem aspon do dvou poloh, tak jak to ma jane cuna, nebo nonona nurse....jenze ta nonona nema prulez a ta jane je draha jak sfina...
nevite nektera o polohovatelne cestovni postylce s prulezem do dvou a pul tisice? 😀

kacka.l
3. led 2010

Holky chtěla bych obnovit diskusi. Budu potřebovat cest postýlku a absolutně nevím jakou, na co si dát pozor a tak. Určitě musí mít kolečka, a nejlépe funkci houpání. Poradítě mi nějakou kolem 1500? Děkuji.