Cestovní postýlka s polohovatelným dnem, doporučte

luji
9. led 2013

Chtěla bych poprosit o doporučení na cestovní postýlku s polohovatelným dnem popř. také s přebalovacím pultem.

katka_21
9. led 2013

Dobrý den, ráda bych Vám doporučila cestovní postýlku Commuter Plus australské značky Valco. Postýlka je vybavena přebalovacím pultem, hrací hrazdičkou, má závěsné dno pro menší děti a klasické pevné dno pro větší děti. Součástí je skládací matrace. Můžete se na ni podívat v našem eshopu. V případě jakéhokoliv dotazu jsem Vám k dispozici.

palomitacheca
9. led 2013

@luji máme modrou Quatro Lulu 2. Má závěsný dno, přebalovací pultík, průlez na zip... A využili jsme ji celkem dost. Sice ne na spaní, ale když byl syn větší, naházeli jsme do ní míčky a on je vyhrnoval průlezem ven, zase je tam házel... 🙂

luji
autor
9. led 2013

@katka_21 Děkuu za tip 🙂 Už jsem na ni narazila na internetu,ale ta černá barva mě nenadchla - dá se objednat i v jiných barvách?

katka_21
9. led 2013

@luji Bohužel je k dostání pouze v černé barvě (značka Valco si na tmavé barvičky potrpí 😀 ), ale je to také z důvodu, že je přes tmavou síťovinu dobře vidět. Černá postýlka vypadá perfektně s barevným povlečením a doplňky, které pěkně vyniknou, pak nevypadá vůbec smutně 😉

qitecko
11. bře 2016

sháním tuhle postýlku šla by ještě někde koupit? všude na eshopech je vyprodana a nedostupna :(

kapacita
3. kvě 2016

Pokusim se tuto diskusi trochu ozivit - mam dotaz na vse zkusenosti s cestovni postylkou se zavesnym systemem.
Ziji v zahranici a na 6 tydnu budu letos v lete u rodicu, malemu v te dobe budou 4 mesice. Maji klasickou postylku na nocni spani, ale premyslim, co vyuzit pres den...cestovni postylka je fajn, ale uz se vidim, jak se tam porad sklanim, tak mne napadlo poridit cestovni postylku s polohovatelnym dnem. Nikde jsem zadne zkusenosti nenasla - muzete se o ne podelit? Zda je to opravdu dost stabilni a v pohode na lezeni pres den?
Dekuji moc!