• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chicco křesílko. Máte zkušenost?

31. ledna 2016 
Ahoj holky, nemáte prosím některá zkušenost s křesílkem od firmy Chicco? Nemůžu se rozhodnout mezi Relax & Play a Drems? Které myslíte, že je lepší? Od kdy jste miminko do křesílka dávali?
22. črc 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my jsme měli křesílko Relax & Play, pokládala jsem ji tam na chvíli asi od 1,5 měsíce. Švagrová má Dreams a kdybych měla vybírat znova tak koupím zase relax. Co jsme srovnávali tak relax jde dát více do lehu a ty vibrace se mě nezdály zrovna 2x příjemné :unamused:
23. črc 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj zuzik.3 děkuji moc za radu, prosím a co říkáš na ten hrací panel u křesílka Dreams? Chtěli jsme se v Chiccu na něj podívat co dělá za zvuky, samozřejmě v něm neměli baterky, tak že se nekonaly ani vybrace, prostě jsme byli zklamaní, chtěli jsme koupit v kamenné prodejně a stejně nám nebyli schopni křesílko pořádně předvést.
24. črc 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten hrací panel hraje příjemnou melodii, asi 2 růsné písně, mimčo to asi zaujme ale nevim na jak dlouho, musela bych se zeptat švagrové jestli to malou ještě baví. Jen co vím tak ze začátku říkala že jí v tom ležet nechce tak jsem ji pujčila to moje a tam se jí líbilo. Osobně si myslím že je to spíš pro větší dítko protože i ten panel je trochu dalej než u relaxu. My jsme potom ty hračky využili třeba v kočárku nebo na autosedačce a občas je tahá ještě dnes. Ale vzhledově je moc pěkné a hlavně každému dítku vyhovuje něco jiného.
24. črc 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzik.3 děkuji moc za radu, teď jsem úplně na vážkách, asi půjdu do toho Relax and Play, cena je taky přijatelnější. Dá se pořídit do 2 tis., ten Dreams nejméně za 2,5 tis.
24. črc 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
theresa a co to koupit až bude mimísek na světě? Zajdete do obchodu a vyzkoušíš v čem se mu lépe leží. My jsme se rozhodovali taky mezi dvěma a v obchodě jsme zjistili že v tom jednom leží úplně zkrouceně. Stejně ho tam nebudeš dávat hned po porodu a myslim že v brně bude docela výběr a pak si to můžeš objednat přes net.
24. črc 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.
Ahoj my máme lehátko Cam Giocam a využívám ho hodně, jinak prcka jsem do něj dávala cca od 2 měsíců, ale myslím, že i dřív by to bylo v pohodě :slight_smile:
31. led 2016 ve 22:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek