Chicco křesílko. Máte zkušenost?

theresa
22. črc 2008

Ahoj holky, nemáte prosím některá zkušenost s křesílkem od firmy Chicco? Nemůžu se rozhodnout mezi Relax & Play a Drems? Které myslíte, že je lepší? Od kdy jste miminko do křesílka dávali?

zuzik.3
23. črc 2008

Ahoj, my jsme měli křesílko Relax & Play, pokládala jsem ji tam na chvíli asi od 1,5 měsíce. Švagrová má Dreams a kdybych měla vybírat znova tak koupím zase relax. Co jsme srovnávali tak relax jde dát více do lehu a ty vibrace se mě nezdály zrovna 2x příjemné 😒

theresa
autor
24. črc 2008

Ahoj zuzik.3 děkuji moc za radu, prosím a co říkáš na ten hrací panel u křesílka Dreams? Chtěli jsme se v Chiccu na něj podívat co dělá za zvuky, samozřejmě v něm neměli baterky, tak že se nekonaly ani vybrace, prostě jsme byli zklamaní, chtěli jsme koupit v kamenné prodejně a stejně nám nebyli schopni křesílko pořádně předvést.

zuzik.3
24. črc 2008

tak ten hrací panel hraje příjemnou melodii, asi 2 růsné písně, mimčo to asi zaujme ale nevim na jak dlouho, musela bych se zeptat švagrové jestli to malou ještě baví. Jen co vím tak ze začátku říkala že jí v tom ležet nechce tak jsem ji pujčila to moje a tam se jí líbilo. Osobně si myslím že je to spíš pro větší dítko protože i ten panel je trochu dalej než u relaxu. My jsme potom ty hračky využili třeba v kočárku nebo na autosedačce a občas je tahá ještě dnes. Ale vzhledově je moc pěkné a hlavně každému dítku vyhovuje něco jiného.

theresa
autor
24. črc 2008

zuzik.3 děkuji moc za radu, teď jsem úplně na vážkách, asi půjdu do toho Relax and Play, cena je taky přijatelnější. Dá se pořídit do 2 tis., ten Dreams nejméně za 2,5 tis.

zuzik.3
24. črc 2008

theresa a co to koupit až bude mimísek na světě? Zajdete do obchodu a vyzkoušíš v čem se mu lépe leží. My jsme se rozhodovali taky mezi dvěma a v obchodě jsme zjistili že v tom jednom leží úplně zkrouceně. Stejně ho tam nebudeš dávat hned po porodu a myslim že v brně bude docela výběr a pak si to můžeš objednat přes net.

rencatupa
31. led 2016
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

Ahoj my máme lehátko Cam Giocam a využívám ho hodně, jinak prcka jsem do něj dávala cca od 2 měsíců, ale myslím, že i dřív by to bylo v pohodě 🙂