• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chůvička, která je na delší vzdálenost

19. září 2011 
Ahoj všem,

potřebovala bych poradit. Chci pořídit chůvičky a mám na ně takové požadavky :slight_smile: - Ještě pár měsíců budeme bydlet v paneláku, takže potřebuji - jsme v druhém patře, máme dva pesany a pokud by byla nutnost, tak bych je ráda vyvenčila před barákem s jistotou, že chůvička, kterou budu mít v ruce bude mít dosah a prostě budu mít malou pod kontrolou... Pokud bude spinkat, tak bych jen před ten barák s pesanama vyletěla a udělali bychom rychlo venčení, žádné procházky.. Ale mám strach, že objednám nějaké chůvičky, sjedu výtahem a nic.. Máte prosím někdo zkušenosti, podobný problém a můžete mi značku a druh chůviček, které by toto splnily, doporučit?
Moc děkuji.
31. srp 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikdo? :frowning2:
2. zář 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava ja mam Philips SCD100, 5 pater uz nedavala, ale ty dve si myslim v pohode zvladne a taky se mi na ni libi, ze je obousmerna, takze kdyz se ditko probudi, muzes na nej mluvit pres chuvicku nez dojdes domu :slight_smile:
2. zář 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob kolik prosim stala ta vase chuvicka od philips? kupovali jste novou?
5. zář 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava nevim uz presne, ale mam pocit, ze kolem 2000, ale presne uz si fakt nevzpominam a ted uz snad budou levnejsi :unamused: akorat koukam, ze jsem to napsala spatne, ze je to SCD 510 :sweat_smile:
5. zář 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob jj, díky, nasla jsem tu vasi 510 v akci na mall za 1600...a jste s ni fakt spokojeny? jsou i jine modely, jeste o neco drazs s dispelejem... co vsechno umi ta vase? resp. jake funkce opravdu vyuzivate, diky za radu :wink:
5. zář 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava neumi v podstate nic, ale funkce jako teplomer apod. mi nejak nechybi a vzhledem k tomu, ze ju potrebuju jednou za mesic na vikend mi opravdu staci a vyhovuje :slight_smile: ale o chuvickach je tu urcite spousta temat, tak jeste procti zkusenosti ostatnich :slight_smile: preju stastnou ruku pri vyberu :slight_smile:
5. zář 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela2310 ano to je ona :slight_smile: ja spokojena su, nepotrebuju zadnej velkej dosah a libi se mi, ze pres ni muzu mluvit s detma nez k nim prijdu :slight_smile:
5. zář 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame normalni vysilacky, maj velkej dosah. Jednu mame nastavenou, ze nepretrzite prijma a druhou, naopak, takze sice kdyz se treba jen pohne, tak to na ty svy neslysim konkretne, ale zacne vysilat, takze o tom vim. Pak kdyz je zvuk delsi dobu, tak to slysim a muzu i zahlasit, ze uz jdu (kdyz treba spi na zahrade) :slight_smile: Kupovali jsme je asi pred 8 lety a tenkrat staly asi 6tis, ale dneska asi budou za babku.
5. zář 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava i angel care má dobrý dosah :wink:
19. zář 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek