Chůvička, která je na delší vzdálenost

pajoslava
31. srp 2011

Ahoj všem,

potřebovala bych poradit. Chci pořídit chůvičky a mám na ně takové požadavky 🙂 - Ještě pár měsíců budeme bydlet v paneláku, takže potřebuji - jsme v druhém patře, máme dva pesany a pokud by byla nutnost, tak bych je ráda vyvenčila před barákem s jistotou, že chůvička, kterou budu mít v ruce bude mít dosah a prostě budu mít malou pod kontrolou... Pokud bude spinkat, tak bych jen před ten barák s pesanama vyletěla a udělali bychom rychlo venčení, žádné procházky.. Ale mám strach, že objednám nějaké chůvičky, sjedu výtahem a nic.. Máte prosím někdo zkušenosti, podobný problém a můžete mi značku a druh chůviček, které by toto splnily, doporučit?
Moc děkuji.

pajoslava
autor
2. zář 2011

nikdo? ☹

majatob
2. zář 2011

@pajoslava ja mam Philips SCD100, 5 pater uz nedavala, ale ty dve si myslim v pohode zvladne a taky se mi na ni libi, ze je obousmerna, takze kdyz se ditko probudi, muzes na nej mluvit pres chuvicku nez dojdes domu 🙂

lukava
5. zář 2011

@majatob kolik prosim stala ta vase chuvicka od philips? kupovali jste novou?

majatob
5. zář 2011

@lukava nevim uz presne, ale mam pocit, ze kolem 2000, ale presne uz si fakt nevzpominam a ted uz snad budou levnejsi 😒 akorat koukam, ze jsem to napsala spatne, ze je to SCD 510 😅

lukava
5. zář 2011

@majatob jj, díky, nasla jsem tu vasi 510 v akci na mall za 1600...a jste s ni fakt spokojeny? jsou i jine modely, jeste o neco drazs s dispelejem... co vsechno umi ta vase? resp. jake funkce opravdu vyuzivate, diky za radu 😉

majatob
5. zář 2011

@lukava neumi v podstate nic, ale funkce jako teplomer apod. mi nejak nechybi a vzhledem k tomu, ze ju potrebuju jednou za mesic na vikend mi opravdu staci a vyhovuje 🙂 ale o chuvickach je tu urcite spousta temat, tak jeste procti zkusenosti ostatnich 🙂 preju stastnou ruku pri vyberu 🙂

michaela2310
5. zář 2011

@majatob http://www.zbozi.cz/44205-philips-scd-510-00/?q... máš tuhle??? a jsi s ní spokojená?? děkuji 🙂

majatob
5. zář 2011

@michaela2310 ano to je ona 🙂 ja spokojena su, nepotrebuju zadnej velkej dosah a libi se mi, ze pres ni muzu mluvit s detma nez k nim prijdu 🙂

dana3262
5. zář 2011

My mame normalni vysilacky, maj velkej dosah. Jednu mame nastavenou, ze nepretrzite prijma a druhou, naopak, takze sice kdyz se treba jen pohne, tak to na ty svy neslysim konkretne, ale zacne vysilat, takze o tom vim. Pak kdyz je zvuk delsi dobu, tak to slysim a muzu i zahlasit, ze uz jdu (kdyz treba spi na zahrade) 🙂 Kupovali jsme je asi pred 8 lety a tenkrat staly asi 6tis, ale dneska asi budou za babku.

tiburcia
19. zář 2011

@pajoslava i angel care má dobrý dosah 😉