Chůvička Philips, máte zkušenosti?

kakousek
26. říj 2013

Chtěla bych si zakoupit chůvičku philips avent SCD 530, ale je to dost dráhá záležitost, tak bych potřebovala vědět nějaké recenze na tuto chůvičku.Díííky 🙂

moruse
26. říj 2013

Mám ji tady vedle sebe 🙂 Je opravdu super. Ale na druhou stranu je pravda, že je drahá. Já s ní běhám po zahradě, manžel na prcka mluví přes chůvičku...Ta teplota a vlhkost je jen taková "zbytečnost", asi by mi nevadila bez displeje...

janajand1
11. lis 2013

Máme jí doma a koupily jsme pro 1dítě a už máme druhé 🙂 a je super nemůžem si jí vynachválit 🙂.Má krásný čistý zvuk žádný šum,slyšíte opravdu jen dítě a dosah dobrý na zahradě je slyšet.Teplotu a vlhkost já sleduju dá se nastavit a občas se stává že nám dítě nebo děti usnou v autě a tak dám chůvičku v létě poznám jestli se tam nepřehřívají 🙂.A ukolébavky táké pouštím denně před usnutím jsou na ně zvyklí super věc.Kolikrát když se syn vzbudí stačí pustit ukolébavku a spí a jde to i z rodičovské jednotky 🙂.Já bych neměnila

vrana
11. lis 2013

My máme Philipsky teda jiné, ale jsme s nimi max. spokojeni. Tenkrát mi při výběru hodně pomohl tento web, tak třeba pomůže i tobě 🙂 http://www.detske-chuvicky.cz/p/philips-scd530