Chůvička Reer Rigi. Máte zkušenost?

monika1980
6. říj 2011

Chystáme se koupit novou chůvičku a nevíme jakou. Docela se nám zdála dobrá Reer RIGI, ale nevíme zda to nebudou vyhozené peníze tak jako za tu naši první od TOPCOMu. Jáké chivičky jsou tak dobré? Máme dům se zahradou, tak potřebuji dasah aspoň 300 metrů. Děkuji moc za rady.

mamihany
11. říj 2011

My ji máme, ale zatim jsem ji nepoužili.. z jejich návodu nejsem nijak moudrý..když už jsem ji rozchodily, tak nám v ní přád něco signalizuje a nějaj to nemůžem vychytat, aby to hlásilo, jak se malá ozve,nebo tak... Vy ji máte taky?

miri9
11. říj 2011

ahoj, my měli první topcom, bylo to samý ruch, pak jsme ji někde ztratili. druhou jsme vzali právě reer rigi a je lepší, použitá jen na dovče v rámci hotelu, ale stačila a žádné ruchy nebyly.

lucifukafuk
12. říj 2011

ahoj reer muzem doporucit jsme s ni velice spokojeni a jesne na ni pojistovna metalka prida penizky 🙂

pavcza
2. kvě 2014

Ahojí, obnovuji otázku a ptám se, jestli se najde více maminek, které by byly spokojené s chůvičkou Reer Rigi? Zvažuji její koupi, hlavně, jestli má velký dosah, uvádí 400 m, i když v otevřeném prostoru a jestli moc nešumí? Díky. 🙂

luckakaja
4. kvě 2014

Chuvicky reer mame a dalo by se rict,ze jsem spokojena.Kdyz se mala v postylce jen otaci,tak sumi,ale aspon vim,ze se neco deje a jdu zkontrolovat jestli treba neblinka.Bydlime v panelaku ve 2.patre a pres chuvicku jsem ji venku slysela i skytat.A na druhy kanal jsem chytla i sousedy z jineho vchodu,takze i dosah funguje dobre.Za tu cenu doporucuji

a.n.e.t.t
26. kvě 2014

Já teda Reer Rigi nedoporučuju. Zlákala mě nízká cena... Třeba dnes - chůvu mám zapnutou, syn mi huláká v ložnici, slyším ho přes dveře a chůvička si v klidu bliká, že se nic neděje 😠 . Šumí hodně, jakýkoli zvuk co malý vydá je doprovázen šumem, prvně jsem i rozeznala, že třeba nebrečí (pouze to šumělo), že tam nemusím, a když začal plakat, tak byl slyšet i pláč. Od včera v chůvě jen šumělo, ikdyž brečel a dnes teda ani to ne. Používám ji necelý rok. Už se poohlížím po jiné.

mmlenka
26. kvě 2014

Ani já je nedoporučuju. Zkusili jsme je použít několikrát, na různých místech a nikdy pořádně nefungovaly. Navíc nám dětská jednotka nefungovala v síti, ale jen na baterky. Šumí hodně a s tím rozsahem to je těžké. Na otevřeném místě to třeba i těch 400 metrů být může, ale když jsme je jednou zkoušeli v hotelu, tak ztratily signál už po cca 30 metrech.