Chůvičky Emgeton MiMi2. Jaké jsou vaše zkušenosti?

zizala
26. únor 2012

máte někdo? jaké jsou Vaše zkušenosti? jak jste spokojení?

karchinka
26. zář 2012

přidávám se... nemáte někdo zkušenost? hledáme šikovné chůvičky za rozumnou cenu a tyto vypadají fajn

karchinka
4. říj 2012

tak jsme chůvičky nakonec koupili, jsou skvělé, jsou opravdu krásně malinké a lehounké, nošení na ruce jako hodinky je velkou výhodou, dosah asi nebude nic moc, ale v našem malém bytě úplně stačí, bydlíme ve 4. patře a bohužel po jednom kroce za domovními dveřmi už nemají signál, ale kupovala jsem je na doma, ne na ven, na pošťačku mi stačit budou 🙂 Jinak zvuk je jasný a chůvička hodně citlivá, zabírá hezky celý pokoj, vibrace jsou výhodou, i když bych je někdy vypla - zatím ale nechávám, nechce se mi hledat v návodu 🙂 dívala jsem se na starší Aventy z bazaru, ale jsem ráda, že jsme koupili tyto nové a digitální, o moc víc jsme za ně nedali, než za ty různé analogové z druhé ruky... snad to tady někomu pomůže 🙂

reynocek
4. říj 2012

Tak my je taky máme a jsem s nimi moc spokojená. Hlavně možnost nošení na ruce a nemuset přemýšlet, když jdu někam odběhnout, že musím chůvičku vzít s sebou, je super. Za nás prostě 1 🙂

karchinka
14. led 2013

tak chůvičky jsou sice super, ale už podruhé na reklamaci, prostě nám přestal fungovat zvuk na rodičovské jednotce, stejná chyba i na druhých, vyměněných chůvičkách - nevím, co děláme špatně???? asi budem vracet a kupujem jiné, máte nějaký tip?

aajda
14. led 2013

Také jsme pořídili, jsou už 20 měsíců v každodenním a každo-celo-nočním provozu, fungují skvěle a doufám, že ještě budou. Jsou fakt hodně citlivé, takže někdy snímají i startující auto přes zavřená okna a ze sedmého patra... Dosah - v rámci budov někdy horší, ale zatím se nám pokaždé nějak chytly. Venku na zahrádce super. Vibrace tedy vypínám ve většině případů, ale pro hlídání v rušných prostorách nebo s MP3 v uších jsou vibrace super.