Chůvičky H+H MBF 8020 nebo Babymoov Expert Care

mac9
8. dub 2014

ahoj holky, nemáte některá zkušenosti s touto chůvičkou- H+H MBF 8020, jde nám hlavně o dosah. A nebo s touto chůvička Babymoov Expert Care. měli jsme philips 510 a museli jsme ji reklamovat, přestala fungovat, a dosah tedy nic moc. Tato philipska měla funkci DECT, tak byla bez nulového rušení. U těchto dvou tato funkce není, ale zase slibují velký dosah. A jak je to s laděním? Není to moc složité? Philipska byla bez kanálů- analogová. Budu vděčná za jakoukoliv zkušenost. Díky moc

atinkaa
8. dub 2014

..tak zatial nik, tak skusim, H+H je fajn a overena nemecka firma, ziadne dizajnove kusky, skor nem. Standard, vzdy fungovali presne, myslim ze i na viac ako 400 m ako sme mali my uvedene, nekazive, neporuchove, biele, takze malinko na slniecku zmenili farbu najma jedna ale inak ok i po rokoch pouzivania kade-kde - dovolenky, more, piesok, voda, nijak nesetrene len si nie som ista ci prave to cislo mbf 8020 ale celkovo su fajn firma 😉 tak aj ak by nie tak by mali byt aj ine veci od nich ok, robia celkom dobre v testoch vychadzajuce veci a to co slubuju naplnia, tusim este nejaky ohrievac na flase sme mali, mame od nich 😉

mac9
autor
17. kvě 2014

@atinkaa děkuji moc za odpověd, já se omlouvám, že píši až ted, ale vůbec mi nepřišlo žádné upozornění, že na moji otázku někdo odpovídal a nyní jsem na to náhodou narazila. každopádně moc děkuji, máme chůvičky H+H a jsme zatím moc spokojeni, snad to tak zůstane.