Chůvičky. Jaké máte zkušenosti?

mn.
4. zář 2009

Ahoj! Chystáme se koupit dětské chůvičky. Líbí se mi značky H+H a Philips, ale stále tápu. Prosím, jaké máte zkušenosti vy?
Děkuji

helulicek
4. zář 2009

Ahojky, myslím, že už tu nějaké takové téma je....No my máme Philips SCD 463 a max spokojenost!! Používám denně a ještě nezklamaly 🙂

leryl
5. zář 2009

já jsem taky chtěla H+H, pak jsem ale někde četla, že jsou dost poruchové

mn.
autor
5. zář 2009

Včera večer jsem brouzdala po diskuzích. Někde právě H+H doporučovali. Ale pak jsem našla názor, že v oprava Philips chůviček není v Čechách žádný problém. Ovšem servis na H+H je obtížný. Takže asi zvítězí Philips.

radkar
5. zář 2009

Ahoj ,taky mám philips, nevím přesně číslo. 16ti kanálové. Jsem s nima moc spokojená. Měla jsem před tím od Ety obyčejné a nedá se to srovnat.

janneke
6. zář 2009

Ja bych kupovala jedine chuvicku s DECT technologii. Prijem absolutne bez ruseni. V nabidce of Philips.
Nechtela bych poslouchat brecici sousedovic decko, coz se s analogovymi nebo FM chuvickami muze stavat.

lucitta
6. zář 2009

My mame DECT Philips AVENT Philips SCD 530 a jsme naprosto spoojeni...funguje super!!!

arietiska
6. zář 2009

Ahojky je nás hodně kámošek co máme H+H a naprostá spokojenost! Reklamace probíhá asi tak, že Vám pošlou nové, když se něco stane. Já ji upustila, lehce nakřápla a neřešili nic, poslali nové. Jiným se nestalo za 2 roky s H+H nic, krom snad toho, že se musí u některých koupit nové baterky. Dokonce jsme byly 3 se stejnýma na chatě a nerušily jsme se.

cervenec
6. zář 2009

Ahojky, já jsem si po dlouhém váhání objednala Philips 510 a to na doporučení pána,který se specializuje jen na chůvy a monitory dechu.Jsou to fakt super stránky,kdybych na ně narazila dřív,vůbec jsem nemusela mít hlavu jak balon 😀 http://www.detske-chuvicky.cz/

matilko
6. zář 2009

ahoj, my sme kúpili Angelcer AC 420 z toho webu, čo písala cervenec 😉 sme s nimi maximálne spokojní

farmarska
9. zář 2009

holky prosím nevíte některá o chůvičkách který by měly extra velkej dosah?? 😕 😕
jde mi o to, že máme poměrně velkou zahradu, tak abych dítko slyšela i když budu třeba na druhý straně zahrady 😉

petra.vavra
9. zář 2009

úžasný chůvy jsou od Aventu, jsou digitální, takže se neruší s ostatními, ale zase jsou dražší. Zkuste si najít Loskutáka s tímto tématem, bylo to moc pěkně vysvětleno, kdo co potřebuje a jaké jsou dosahy apod. My máme Philips, nevím přesně označení a doma problém nebyl, ale kdykoli jsme nějam vyjeli, většinou jsme hlídali jiný pokoj než náš 😠

berenika39
10. zář 2009

farmarska, taky jsme to potřebovali,cestujeme každý víkend na jiné místo,nikdy nevím, jak to bude se spaním, tak jsem chtěla hodně dobrý. a stejně jako cervenec jsem je kupovala na www.detske-chuvicky.cz. fungují super, posedíme večer v klidu venku a petas spí jak dudek.

http://www.detske-chuvicky.cz/p/babymoov-slim

Ta rodičovská je maličká, cca jako dobrý malý mobil, snímá to každý otočení v postýlce.

tygrous
11. zář 2009

Holky, to jsou dobre nahody, mrkla jsem na odkaz, co tu mate na chuvicky a zjistila jsem, ze ten kluk, co to dela, je bracha me spoluzacky a dobre kamosky z gymplu 😉 Tak mam radost, uz to nebudu resit a hledat sama, ale necham si od nej poradit...

mn.
autor
11. zář 2009

Ty stránky jsou skvělý. Napsala jsem v pondělí odpoledne dotaz a pán mi hned ten den večer odpověděl. Takže stále váháme mezi Philips SCD 480/00 a 510.

mn.
autor
25. zář 2009

Ještě jeden dotaz 🙂 Nemáte některá zkušenost s vysílačkami místo chůviček?

nikuse
18. led 2011

Ahojky holky,chtěla bych se zeptat co je důležité aby chůvička měla a jestli nevíte o nějaké dobré.Díky moc 🙂

hojda1
18. led 2011

Doporučuji AngelCare, jako jedny z mále neustále nevysílají a neozařují tak mimi elektrosmogem 😝 .

lena27
18. únor 2013

nemá někdo chůvičku Babytalker 1010? potřebuji návod

kropenatka
3. dub 2013

my máme avent 535 peněz určitě nelitujeme :o)

radkastu
26. čer 2013

Ahoj holky, já jsem teď vyzkoušela novou video chůvičku od Aventu scd 603/01, a byla jsem z ní nadšená. Nejvíc jsem ocenila možnost malou kdykoliv vidět. Dosah byl skvělý, i když jsme seděli na zahradě a malá spala v pokojíčku. Má i infračervené světlo, takže na dítko vidíte i v noci. Jako bonus miminku zahraje ukolébavku 🙂 Myslím, že se vyplatí do ní investovat! 😉

patriciaaaa
18. črc 2013

🙂
Ahoj, my máme dvojcestnou chůvičku s videem BabyVision RC823 a jsme spokojení s chůvičkou i cenou.
http://www.eshopelektronika.cz/detail/detske-ch...
🙂

rouballik
11. říj 2013

Řeším jiný problém. Mám chůvičku Chicco-NC3000 po prvním malém ale uz neslouží baterka. Našel jsem, že se dá koupit http://nabaterie.cz/baterie-do-detske-chuvicky-... , ale nějakou stovku to stojí. Vyplatí se rovnou koupit nové? Jak to řešíte při druhém dítěti?

Kdyžtak poraďte jaká vydrží na baterku dlouho?

klara_vit
23. zář 2015
Uživatel klara_vit je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klara_vit.

Prosím o doporučení chůviček, používat je budeme v RD, takže důležitá je pro mě prostupnost zdmi, a na zahradě, tj. i do určité vzdálenosti. Máme dvě další děti, takže mě celkem vyděsilo, že jsou ty chůvičky tak málo slyšet. Každopádně hlavní je spolehlivost, další funkce nepotřebuji.

petraou
12. črc 2016

Zdrávíčko dámy 😎 , budu mále pořizovat chůvičku a při brouzdání na internetu mě zaujala tato: http://www.okay.cz/philips-scd-603-00/. Přijde mi super, že se tím dá přenášet i obraz z více kamer 😉 . Máte s touto chůvičkou někdo zkušenosti? Nebo ale alespoň s chůvičkama, které přenášejí obraz? Díky za vaše názory 😅 .

denousek
12. črc 2016

@petraou taky uz par dni vybiram a vyhraly philips avent tusim 506?? Na heurece ted na 9miste ale kameru nemaji,to uz nikdy!na maliho jsem mela s kamerou a hned jsem vracela kvuli zdim jsem na zahre nemela dosah a to staly 3500kc 😕

mixinkah
5. srp 2016

Holky, chtěla bych koupit chůvičku V-TECH BM 2600 ... co si o ní myslíte? Máte nějaké zkušenosti? Nemůžu nikde najít žádné recenze 😨

veezez
11. led 2017

Ahoj, prosím tě koupila jsi si nakonec tu videochůvičku V-TECH BM 2600 ? Jaké s ní máš zkušenosti? Děkuji, V.

mixinkah
11. led 2017

Ahoj, jj mame ji koupenou... Ale pouzivat ji budeme az behem 2tydnu. Podle zkouseni vypada dobre, fungovala pekne. I obraz ve tme je dobry... Ale zatim fakt jen vyzkousene, nemame je jeste odzkousene delsi dobu a v realnych pripadech.

veezez
11. led 2017

Tak jestli vzpomeneš, určitě napiš jaká je. Přijde mi za super cenu a popisem jak chůvičky za 4 tis.a více, tak snad bude i tak fungovat 🙂 díky moc!

veezez
7. únor 2017

@mixinkah Ahoj! Muzu se zeptat, jak jsi spokojena s chuvickou? Funguje jak má? Díky moc!