Chůvičky Philips Avent nebo Bobymoov Expert 2

carculka
24. říj 2009

mile maminky prosim o nazory a vase zkusenosti,abych vedela jake koupit..nekde radi philips a nekde babymoov(dle jaky obchod)....dekuju

carculka
autor
24. říj 2009

pardon babymoov,jsem se prepsala

gumidek
24. říj 2009

Ahoj, nám maximálně vyhovují Babymoov. Bydlíme v rodinném domku a pohoda, mají velký dosah (vyzkoušeno manželem cestou do města), velice citlivé, slyšíme i zavrtění v postýlce, žádné zbytečné ruchy, že by začala chůvička jakoby chrchlat... Přijímač vydrží dlouho na jedno nabití, chůvičku denně zapínáme v cca 8 hodin a vypínáme po jedenácté, když jdeme do postele. Občas i přes den, když nám náhodou prcek usne v postýlce.
Jinak je máme vyzkoušené i na dovolené. Sice tedy byly dražší, ale ve srovnání s obyč. chůvičkou maximální spokojenost (srovnání s chůvičkou lidí, kteří s námi byli na dovolené a pořád jim chůvička chrchlala...).

carculka
autor
24. říj 2009

gumidek..dekuju za radu..drazsi mi neva ,ale chci aby s ni nebyl problem..dekuju za radu 😀

matra
24. říj 2009

Carculka, ja mám Aventku (Philips SCD 496) a jsem taky maximálně spokojená krásně čistý zvuk,dosah pro mě dostačující, a rodičovská jednotka taky vydrží dlouho.

carculka
autor
24. říj 2009

holky,tak ja teda nevim ☹ ..urco potrebuju dosah vetsi(ale to maj oboje)mame rodin.dum..

berenika39
24. říj 2009

máme babymoov slim, a super, potřebujeme dlouhý dosah, jsou citlivé, slyším i když šustí deka 😉 😉 .
Kupovala jsem na chuvicky.cz a pohoda, jsou tam i rady a porady 😉 😉

marcelkad
24. říj 2009