Chůvičky. Sháním nějakou s dosahem až na zahradu

danny617
20. říj 2011

Ahoj, chtěla jsem se optat jaké máte zkušenosti s chůvičkami. Sháním nějakou, která by měla opravdu dobrý dosah - třeba i z domu na zahradu. Víte o nějakých fakt dobrých?
Díky moc!

boruuvka
20. říj 2011

Ahoj, já mám chůvičky chicco a co se týče dosahu, tak super. Horší je to už s tím, že ne každá chůvička dokáže přenést zvuk řvoucího monitoru dechu. A zrovna ta naše to nedokáže. Takže se nám bohužel přihodilo, že jsme byli na zahradě (večer) a malá slezla z monitoru, ten začal řvát a my jsme to uslyšeli až přes zavřené okno a dveře ven. Takže na to pozor 🙂

danny617
autor
20. říj 2011

aaha, to je zajímavý poznatek .. to mne ani nenapadlo, že by to chůvička nevzala...

danny617
autor
20. říj 2011

díky moc za názor!

boruuvka
20. říj 2011

@danny617 ...mě to právě taky do té doby vůbec nenapadlo 🙂 takový rambajs, a chůvička to nezabere...

syll.
20. říj 2011

Já mám chůvičky AVENT a jsou perfektni i na zahradu mají dosah, v létě jsem vysedávala na zahradě a malý spinkal doma v ložnici a nikdy žádný problém. 🙂

veruska007
20. říj 2011

Máme angelcare 2v1, dosah jsme měli na dovči z hotelového pokoje do hospody vzdálené cca 100m, ale bylo to přes několik zdí.

romcovaklarka
20. říj 2011

@danny617 Už nevím, co to bylo za diskusi, ale v nějaké diskusi o chůvičkách tady na MK psal někdo, že má místo chůviček vysílačky a že mají úplně mega dosah, tak si to zkus najít 🙂 Jinak já mám http://chuvicky.heureka.cz/philips-avent-scd525... a zvuk monitoru dechu mi snímá.

danny617
autor
21. říj 2011

Díky za typy!

jennyska
16. říj 2013

Ahoj Maminky,

na Modrém koníkovi si všechny maminky, těhulky a snažilky společně vytváříme knihovničku pojmů a zkušeností kolem všeho mateřského 🙂

Dnes v ní přibyl i článek na téma Chůvičky a proto bych Vás ráda poprosila, zda byste mohly své zkušenosti s nimi (jaká značka, cena, kvalita, atd.) napsat k článku https://www.modrykonik.cz/chuvicky .

Některé maminky mohou shánět informace o chůvičkách, jejich využití, spolehlivost, popř. kdy je dobré si je pořídit pro dítě atd. a vy jim s tím můžete velmi pomoci 🙂

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Janča