• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chůvičky

16. října 2013 
máme stejné nápady taky jsem založila chůvičkové téma... :slight_smile:
1. dub 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
který typ toho philipsu máte? dělají se dvoukanálové a 16kanálů..(pak už jsou ty stanice za tisíce..)
1. dub 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
mariekaterina:my tu Tefal máme.Jsem s ní moc spokojená.píšou,že má dosah 400m.Malá většinou spinká v patře
rodinného domu,od venkovních dveří,jsem udělala asi 120 kroků,než mi hlásila ztrátu signálu
Nekrokovala jsem přímou čarou,to kvůli plotům nejde,ale myslím,že pokud máš ten les blýzko,
můžeš s klidem vyrazit na houby. :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mariekatarina, ono to opravdu nejde otevřít, tak posílám odkaz znovu: http://www.ostrovpokladu.cz/chuvicky/philips-scd-468. Už jí mám doma, dneska jí v noci poprvé vyzkoušim, tak uvidím. Slyšela jsem na tuhle chůvičku jen chválu. Jinak, kdyby ti to nešlo otevřít tak je to Phlilips SCD 468
1. dub 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne špatně: Phlilips scd 463 :sweat_smile:
1. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme Hyundai PB 55B asi za tisícovku-8 kanálů,dosah až 500m.ale už ho nikde nemají,jen na MMB mají pár ješrě nových a asi posledních kousků
1. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se teda zdá lepší ta Philpska scd 468 :confused:
1. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď na ní koukám, že je lepší. Dala jsem na ní odkaz nechtěně :grinning: . Ani jsem na ní nenarazila, když jsem chůvičku vybírala, ale už mám tu463, ona je taky o 500 levnější. Měla jsem hranici těch 1500, takže bych ani do té za 2000 asi nešla.
2. dub 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou to stejně pálky co? připadá mi, že strašně rejžujou na tom, že je babyboom :grinning:
2. dub 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam od Ety model 1305,pouzivame ji kazdy den a spokojenost.. v panelaku zadnou jinou nechytame a u nasich na zahradu taky dosah staci :wink: , monitor jsem na pul roce uz dala pryc ale bez chuvicek bych nebyla.. malej uz spi sam v pokojiku a v pohode :sunglasses:
3. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
helulicek..zrovna jsme se o tom bavili, že vymýšlej věechno možný aby lidi kupovali i úplný zbytečnosti....
6. dub 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,takže kterou chůvičku byste jednoznačně doporučili a kterou vůbec,jestli se teda dá na nějaké shodnout?děkujiiiiiii :slight_smile:
6. dub 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem se nakonec rozhodla pro ty philipsky, když jsem si čárkovala pro a proti co tady holky psaly, tak jednoznačně vedou ty philips
6. dub 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem s těma philips scd 463 zatím spokojená. Konečně nechytáme cizí děti. Jak je to s dosahem zatím vyzkoušené nemám. Používám je jen na noc, protože mi dcerka už spí sama v pokojíčku, tak abych jí slyšela. A to je vlastně jen přes zeď.
7. dub 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já půjdu určitě taky do Philipsek, jsou nato dobrý ohlasy zkušenejch maminek a to je přeci důležitý ne? :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem vyzkoušela 3 chůvičky.

Od kamarádky jsem měla půjčenou Philips SCD497.Bydlíme ve 3. patře a potřebovala jsem,by dosah byl až dolů.A taky u rodičů v rodiném domku,aby to dosáhlo z 2.patra.Absolutně se mi neosvěčila.
Pak jsem si od jiné kamarádky půjčila H+H MBF 6666.Dosahem byla suprová.Dosáhla přesně,jak jsem potřebovala.
Hledala jsem na netu v diskusích a testy a nakonec jsem koupila tuhle H+H MBF 8020.Vychází totiž nejlíp a má i nevyšší dosah,což se vždycky hodí:wink:
7. dub 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, koukněte na TOPCOM
Jsou digitální, takže se na nikoho nenapojíte, a za slušný peníze
12. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my jsem pořídili chůvičky Philips SCD 361 a jsem nadmíru spokojená. Máme je u babičky a dosáhnou po celém domě i na zahradu. Neruší je signál sousedů a slyším každý zakňourání. Předtím jsme měli nějaký neznačkový za 500,- a ty byly fakt děs běs, slyšela jsem děti všech sousedů v okolí, ale naše ne. Takže jestli chcete být v klidu, tak určitě nekupovat levný chůvičky v supermarketech! :wink:
14. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
med
pro upřesnění: chůvička musí být digitální ne analogová.Digitální mají až 100 frekvencí,takže to by muselo být fakt už něco ,aby ses na nějaký prázdný frekvenci nechytla :wink: Analogový maj tak 2-5frekvencí a v takovém paneláku,tao jsi pak bez šance,protože v dosahu 200m,určitě nebudeš jediná s mimi :grinning:
14. dub 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nemáte někdo zkušenost s chůvičkou Hama Baby-Control BC-434 ? Jak tahle chůvička funguje? Přenáší i zvuky nebo má jen světelnou signalizaci, která reaguje na zvuk ? Děkuju moc za informace Lenka.
29. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nemáte prosím někdo zkušenosti s chůvičkou od fischer price se světlem? http://www.mall.cz/chuvicky/mattel-chuvicka
zda dosah v rodinném domě z patra do patra bude dostačující a funkční? díky GL
20. led 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nemáte prosím někdo zkušenosti s chůvičkou od fischer price se světlem? http://www.mall.cz/chuvicky/mattel-chuvicka
zda dosah v rodinném domě z patra do patra bude dostačující a funkční? díky GL
20. led 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
chůvička funguje dobře, občas teda v ní trochu něco ruší, ale tomu se nedá vyhnout, prostě už je bezdrátová síť prošpikována skrz na skrz. Ale malou slyšíme i když se třeba jen otáčí. A když vypneme náš vysílač, tak slyšíme i mimčo z vedlejšího baráku. Používáme v rodinném domě, sice ne do patra, ale na docela větší vzdálenost. Používala sem i ven do kočárku (tudíž patro dolů, dole máme garáž a prádelnu a bydlení je až v patře) a taky sem jí v poho slyšela. Ale POZOR: vysílač je jen do eletriky, ne na baterie, což je dobré, pokud ho budeš používat jen v pokoji nastálo, ale když jsem ho třeba já dávala na kočárek, musela sem tahat prodlužku z garáže - nic moc. Teď čekáme druhé, tak pořídíme ještě nějakou chůvu bateriovku, tu budu nechávat v garáži a dávat do kočárku, a fischer price je nastálo v dětském pokojíčku.
20. led 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro upresnění - to co jsem psala je od fischer price se světlem (světlo nevyužíváme, malá ho nemá ráda :slight_smile:
20. led 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady má pán celkem dobrý testy dosahu chůviček...
http://www.detske-chuvicky.cz/index.php?akc=rs&id=18
20. led 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
mohla byste mi nektera poradit nejakou dobrou a co nejlevnejsi chuvicku? o vzhled mi nejde, kamerku apod.veci taky ne..
jen ,aby se dala pouzit v panelaku a i v baraku a nenaladila se na nekoho jineho, diky moc :slight_smile:
26. dub 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvetinka ja mam Eta 1305, staly nove 1000,- pouzivam je jak ve 12ti patrovem vezaku :wink: tak u nasich z 2. patra na zahradu a nikdy me za ty bezmala 2 roky nezklamaly, az ted jsem dokupovala nove nabijeci baterky za 40Kc jednu (prijdou tam 3) a to je pouzivam denne..
takze fakt spokojenost.....
26. dub 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berusko, diky, mrknu na ne :slight_smile:
26. dub 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky taky uvazuju nad chuvickama, dcerka pomalu zacina spat sama tak ji chci mit pod kontrolou a u druheho se urcite vyuzije, mame doma sencory a totalne na prd dva kanaly dve citlivosti ale strasne sumi, sli jsme je i reklamovat,ale rekli ze je to bateriemi a kdyz koupime lepsi baterky nebo to bude v zasuvce tak to bude v pohode...no moc jsme je nevyuzivali a nepomohlo to.Takze chci nove, doporucujete hlavne philipsky ja jeste premyslela o vysilackach s fci baby sitting nemate nekdo zkusenost?
4. kvě 2010 ve 13:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek