Chůvičky

mapris
13. srp 2007

Přeji hezký den. Koupila jsem pro svojí dceru chůvičky Sencor. Hodlám je jít dneska vrátit. Bohužel nefugnují jak mají - neslyšela jsem dceru když pláče. Máte někdo zkušenost s používáním chůviček v panelákovém bytě? Děkuji za odpovědi.

alucca
1. dub 2009

máme stejné nápady taky jsem založila chůvičkové téma... 🙂

alucca
1. dub 2009

který typ toho philipsu máte? dělají se dvoukanálové a 16kanálů..(pak už jsou ty stanice za tisíce..)

luci81
1. dub 2009

Ahoj holky
mariekaterina:my tu Tefal máme.Jsem s ní moc spokojená.píšou,že má dosah 400m.Malá většinou spinká v patře
rodinného domu,od venkovních dveří,jsem udělala asi 120 kroků,než mi hlásila ztrátu signálu
Nekrokovala jsem přímou čarou,to kvůli plotům nejde,ale myslím,že pokud máš ten les blýzko,
můžeš s klidem vyrazit na houby. 😀 😀 😀

radkar
1. dub 2009

mariekatarina, ono to opravdu nejde otevřít, tak posílám odkaz znovu: http://www.ostrovpokladu.cz/chuvicky/philips-sc.... Už jí mám doma, dneska jí v noci poprvé vyzkoušim, tak uvidím. Slyšela jsem na tuhle chůvičku jen chválu. Jinak, kdyby ti to nešlo otevřít tak je to Phlilips SCD 468

radkar
1. dub 2009

ne špatně: Phlilips scd 463 😅

astrane
1. dub 2009

My máme Hyundai PB 55B asi za tisícovku-8 kanálů,dosah až 500m.ale už ho nikde nemají,jen na MMB mají pár ješrě nových a asi posledních kousků

helulicek
1. dub 2009

mě se teda zdá lepší ta Philpska scd 468 😕

radkar
2. dub 2009

Teď na ní koukám, že je lepší. Dala jsem na ní odkaz nechtěně 😀 . Ani jsem na ní nenarazila, když jsem chůvičku vybírala, ale už mám tu463, ona je taky o 500 levnější. Měla jsem hranici těch 1500, takže bych ani do té za 2000 asi nešla.

helulicek
2. dub 2009

Jsou to stejně pálky co? připadá mi, že strašně rejžujou na tom, že je babyboom 😀

beruska2x
3. dub 2009

ja mam od Ety model 1305,pouzivame ji kazdy den a spokojenost.. v panelaku zadnou jinou nechytame a u nasich na zahradu taky dosah staci 😉 , monitor jsem na pul roce uz dala pryc ale bez chuvicek bych nebyla.. malej uz spi sam v pokojiku a v pohode 😎

alucca
6. dub 2009

helulicek..zrovna jsme se o tom bavili, že vymýšlej věechno možný aby lidi kupovali i úplný zbytečnosti....

pucina
6. dub 2009

holky,takže kterou chůvičku byste jednoznačně doporučili a kterou vůbec,jestli se teda dá na nějaké shodnout?děkujiiiiiii 🙂

alucca
6. dub 2009

já jsem se nakonec rozhodla pro ty philipsky, když jsem si čárkovala pro a proti co tady holky psaly, tak jednoznačně vedou ty philips

radkar
7. dub 2009

Já jsem s těma philips scd 463 zatím spokojená. Konečně nechytáme cizí děti. Jak je to s dosahem zatím vyzkoušené nemám. Používám je jen na noc, protože mi dcerka už spí sama v pokojíčku, tak abych jí slyšela. A to je vlastně jen přes zeď.

helulicek
7. dub 2009

Já půjdu určitě taky do Philipsek, jsou nato dobrý ohlasy zkušenejch maminek a to je přeci důležitý ne? 😀 😀 😀

llllucka
7. dub 2009

Já jsem vyzkoušela 3 chůvičky.

Od kamarádky jsem měla půjčenou Philips SCD497.Bydlíme ve 3. patře a potřebovala jsem,by dosah byl až dolů.A taky u rodičů v rodiném domku,aby to dosáhlo z 2.patra.Absolutně se mi neosvěčila.
Pak jsem si od jiné kamarádky půjčila H+H MBF 6666.Dosahem byla suprová.Dosáhla přesně,jak jsem potřebovala.
Hledala jsem na netu v diskusích a testy a nakonec jsem koupila tuhle H+H MBF 8020.Vychází totiž nejlíp a má i nevyšší dosah,což se vždycky hodí😉

soanpe
12. dub 2009

Holky, koukněte na TOPCOM
Jsou digitální, takže se na nikoho nenapojíte, a za slušný peníze

med
14. dub 2009

Ahojky, my jsem pořídili chůvičky Philips SCD 361 a jsem nadmíru spokojená. Máme je u babičky a dosáhnou po celém domě i na zahradu. Neruší je signál sousedů a slyším každý zakňourání. Předtím jsme měli nějaký neznačkový za 500,- a ty byly fakt děs běs, slyšela jsem děti všech sousedů v okolí, ale naše ne. Takže jestli chcete být v klidu, tak určitě nekupovat levný chůvičky v supermarketech! 😉

soanpe
14. dub 2009

med
pro upřesnění: chůvička musí být digitální ne analogová.Digitální mají až 100 frekvencí,takže to by muselo být fakt už něco ,aby ses na nějaký prázdný frekvenci nechytla 😉 Analogový maj tak 2-5frekvencí a v takovém paneláku,tao jsi pak bez šance,protože v dosahu 200m,určitě nebudeš jediná s mimi 😀

leni96
29. pro 2009

Ahojky, nemáte někdo zkušenost s chůvičkou Hama Baby-Control BC-434 ? Jak tahle chůvička funguje? Přenáší i zvuky nebo má jen světelnou signalizaci, která reaguje na zvuk ? Děkuju moc za informace Lenka.

gabil
20. led 2010

Ahoj, nemáte prosím někdo zkušenosti s chůvičkou od fischer price se světlem? http://www.mall.cz/chuvicky/mattel-chuvicka
zda dosah v rodinném domě z patra do patra bude dostačující a funkční? díky GL

gabil
20. led 2010

Ahoj, nemáte prosím někdo zkušenosti s chůvičkou od fischer price se světlem? http://www.mall.cz/chuvicky/mattel-chuvicka
zda dosah v rodinném domě z patra do patra bude dostačující a funkční? díky GL

mates22
20. led 2010

Ahoj,
chůvička funguje dobře, občas teda v ní trochu něco ruší, ale tomu se nedá vyhnout, prostě už je bezdrátová síť prošpikována skrz na skrz. Ale malou slyšíme i když se třeba jen otáčí. A když vypneme náš vysílač, tak slyšíme i mimčo z vedlejšího baráku. Používáme v rodinném domě, sice ne do patra, ale na docela větší vzdálenost. Používala sem i ven do kočárku (tudíž patro dolů, dole máme garáž a prádelnu a bydlení je až v patře) a taky sem jí v poho slyšela. Ale POZOR: vysílač je jen do eletriky, ne na baterie, což je dobré, pokud ho budeš používat jen v pokoji nastálo, ale když jsem ho třeba já dávala na kočárek, musela sem tahat prodlužku z garáže - nic moc. Teď čekáme druhé, tak pořídíme ještě nějakou chůvu bateriovku, tu budu nechávat v garáži a dávat do kočárku, a fischer price je nastálo v dětském pokojíčku.

mates22
20. led 2010

pro upresnění - to co jsem psala je od fischer price se světlem (světlo nevyužíváme, malá ho nemá ráda 🙂

bury
20. led 2010

tady má pán celkem dobrý testy dosahu chůviček...
http://www.detske-chuvicky.cz/index.php?akc=rs&...

kvetinka7
26. dub 2010

Ahoj holky,
mohla byste mi nektera poradit nejakou dobrou a co nejlevnejsi chuvicku? o vzhled mi nejde, kamerku apod.veci taky ne..
jen ,aby se dala pouzit v panelaku a i v baraku a nenaladila se na nekoho jineho, diky moc 🙂

beruska2x
26. dub 2010

kvetinka ja mam Eta 1305, staly nove 1000,- pouzivam je jak ve 12ti patrovem vezaku 😉 tak u nasich z 2. patra na zahradu a nikdy me za ty bezmala 2 roky nezklamaly, az ted jsem dokupovala nove nabijeci baterky za 40Kc jednu (prijdou tam 3) a to je pouzivam denne..
takze fakt spokojenost.....

kvetinka7
26. dub 2010

Berusko, diky, mrknu na ne 🙂

bajunka
4. kvě 2010

Ahojky taky uvazuju nad chuvickama, dcerka pomalu zacina spat sama tak ji chci mit pod kontrolou a u druheho se urcite vyuzije, mame doma sencory a totalne na prd dva kanaly dve citlivosti ale strasne sumi, sli jsme je i reklamovat,ale rekli ze je to bateriemi a kdyz koupime lepsi baterky nebo to bude v zasuvce tak to bude v pohode...no moc jsme je nevyuzivali a nepomohlo to.Takze chci nove, doporucujete hlavne philipsky ja jeste premyslela o vysilackach s fci baby sitting nemate nekdo zkusenost?