Chůvičky

mapris
13. srp 2007

Přeji hezký den. Koupila jsem pro svojí dceru chůvičky Sencor. Hodlám je jít dneska vrátit. Bohužel nefugnují jak mají - neslyšela jsem dceru když pláče. Máte někdo zkušenost s používáním chůviček v panelákovém bytě? Děkuji za odpovědi.

pessy1
13. srp 2007

pořid si chůvy od philipse,ty jsou nej..., nedivím se,že sencor nefunguje.můžeš být i venku a uslišíš mimi.

mapris
autor
13. srp 2007

pessy1,
asi ano. Nechtěli jsme do toho investovat, tyhle stály 800,- Za kolik jsi koupila ty philipsy?

jusnina
13. srp 2007

Vrať je. Máme je taky a jsou na prd, už jsme je byli reklamovat a stejně občas nefungují. Nedá se na ně 100% spolehnout.

mapris
autor
13. srp 2007

jusnina,
díky, teď si mně utvrdila v tom, že jsou na nic. Tak je zkuste taky vrátit ... Já to chci v tom obchodě zkusit ukecat, aby mi vrátili peníze, přinejhorším objednám ty philips.

honzina
13. srp 2007

Já mám chůvičky od Chicca a jsou výborný. Dá se na nich nastavit hlasitost (nebo spíš citlivost) na zvuky. Ještě se mi nestalo, že by mi nesignalizovaly, když Toníček pláče. Dokonce i slyším, když kolem projede větší auto - ale raději, ať mi to spíná i při těchto zvucích, než abych neslyšela nic, že?

mikca
13. srp 2007

ahoj mrgris, já je mám, a jsme s nima spokojená, mě se ještě nestalo, že by malej plakal a chůvička nesepla, jo akorát co mi na nich vadí že dost chytaj jinej signál, jako např jiné mímo, nebo taky jsme na ně chytli kamionáky, ale stačilo přeladit na jiný kanál.
je ted fakt, že já je nepoužívám pořád jen příležitostně, jako na dovce, nebo chlupě.
měla jsme chůvičky od Reeru, za 1700 a ty mi nefungovali permanentně

anavka
13. srp 2007

Tak my máme chůvy taky od Sencoru, je pravda, že jsme je hned první den museli jet reklamovat, ale teď jsou bez chybičky, dokonce i když zaštěká pes, tak to v tom slyšíme, já bych je tedy až tak nezavrhovala 😵 🤐

mapris
autor
13. srp 2007

anavka,
no, uvidim, co mi řeknou. Třeba je tam nějaká chyba. Jaké přímo máš? Já mám ty levnější za 780 kč. Pak jsou ještě jedny.

mikca
13. srp 2007

mapris mě stáli dokonce 600kč

krizulka003
13. srp 2007

My máme taky od sencoru chůvičky(stáli 800kč) a nám fungují zatím bez problémů.

pessy1
13. srp 2007

ahojda, peníze ti nevrátí hned,vezmou si je na opravu a do 30 dnů opraví, nebo vrátí peníze.podívej se na net,ale my jsme je měli za 1250 kč.jsou fakt dobré, spadla mě na zem, nic se nestalo a taky do vany a ok.jsou na baterky i do sítě,do jedné můžeš mluvit a na druhém konci tě slyší.jsou žlutobílé.a hlavně na 100 metrů.sedím u sousedů a mám jistotu že nepláče.

mapris
autor
13. srp 2007

pessy1,
díky za radu. Uvidíme, rozhodli jsme se právě jít do těchle philipsek. Zkusím to v tom obchodě, zda mají tyhle... A nebo to nějak ukecat.

kacka79
13. srp 2007

holky já jsem taky pro ty philips..ty jsou spolehlivý..

akcul
13. srp 2007

Ahoj holky,
připojuju se k Philipsu. My je taky máme a jsme moc spokojený! Doporučuju. 🙂

prochi
13. srp 2007

Mapris, my máme taky od Sencory a nemůžu říct jediný špatný slovo. Mají dosah myslím 125m, ale napíchává se na nás i rodina, která bydlí víc než přes dvě ulice od nás. Používáme je každý den a nestalo se, že by malej brečel a neslyšela jsem ho. Když jdu večer na pokec k sousedce, tak mám malýho taky "na drátě" a fakt v poho. Nemyslím si, že by to bylo značkou, že nefungují, spíš jste asi fakt natrefili na porouchaný.

anavka
13. srp 2007

Mapris, my máme ty za těch 800 Kč, jsou modro-bílé. Ale jak píše Prochi, také se nám občas stane, že z nich slyšíme brečet jiné dítě 😒

nikeske
13. srp 2007

ahoj!
ja mam chicco, a este nesklamali...dokonca su "ojazdene "... 😀
maju dosah aj 300 m, viac som neskusala...chodim s nou aj vencit psa na ulicu, ked maly spi..ine dieta som nepocula, aj ked v nasom baraku ich moc neni... 😀

vrtule83
14. srp 2007

já mám chůvičky hyunday, za necelých 1000,- mají dosah až 500m , 8 kanálů což se hodí právě v paneláku. Ruzné indikátory na displeji a velká citlivost. Zatím velká spokojenost. Jinak prý philipsky jsou moc dobrý.

gondola
15. srp 2007

Ahoj, také jsem koupila Sencor, dokonce za 500 a hned jsem se jich zbavovala. Nefungovaly a když tak blbě. Pískalo v nich a hučelo. Známý co má elektro mi je rozmluvil a mně se je podařilo vyreklamovat. Pak nám doporučil Brondi za 1300,-. mají dosah 800!!!! metrů a jdou používat i jako vysílačka. On tvrdil, že Phillips je sice super, ale že platíš hodně za značku a mají většinou dosah jen 250m. Ale je fakt, že do paneláku určitě potřebuješ tu s více kanály, aby jste se neodposlouchávali 😀

zuzik.3
15. srp 2007

Ahoj, my jsme po dlouhém uvažování kterou nakonec koupili tuto: http://www.alenkaobchod.cz/detail/tefal-elektri...
Zvuk je naprosto bez nějakého šumu či rušení, krásně slyším vše, je malá, dá se připnout na opasek nebo na ruku a při ukolébavce vždycky usne. Jsem s ní max. spokojená.

vlastovka
15. srp 2007

zuzi, zrovna tu hledám na netu nějakou chůvičku, která by nám taky vyhovovala. Zrovna tato se mi taky moc líbí, tak jsem ráda, že ji chválíš. Proč jste zavrhli třeba philips? A na jakou dálku funguje? Díky
🙂

zuzik.3
15. srp 2007

vlastovko philips jsme vůbec nezavrhly.Rozhodovali jsme se mezi tou tefalkou a touto: http://bile-zbozi-lednice.internethity.cz/phili... ale tuto u nás nikde neměli abychom ji omrkli tak jsme vzali tu tefalku, ta má dosah 400m,zmenšují to zdi ale máme velkou zahradu a slyším ji všude.Líbilo se nám že jsou obě takové malé a praktické.Ovšem nevím jak to bude v třeba v paneláku ale píšou i prodavač říkal že jiné mimi by tam slyšet být nemělo.

mapris
autor
16. srp 2007

tak mně se podařilo ty Sencory vrátit. Na prodejně to prodavač zkoušel a uznal, že vynechávají signál. Chtěla jsem si objednat philips, ale to by prý trvalo dlouho. Tak mi vrátili peníze. Nakonec se mi podařilo koupit philips použité od jedné známé. Jsou to tyhle: http://emilka.mimishop.cz/detail.php?zbozi=100002 a jsem s nima velice spokojená ... Jsou velice kvalitní. Přepla jsem to na druhý kanál a fungují. Dokonce slyším i když Terka nespí a hraje si v postýlce. A to bydlím v paneláku. Takže tak. Jinak díky za názory.

majenka
16. srp 2007

Holky, já mám vybrané tyhle chůvičky, nemáte s nimi některá zkušenosti. Na netu je všude chválí, tak nevím...bydlím ve 3. patře a budu potřebovat chodit kolem baráku s pejskem...
http://www.detske-chuvicky.cz/hh-mbf-8020-p.html

terra
16. srp 2007

Majenko já tyhle chůvičky mám a vše Ok :o) Jen je takřka nevyužívám.
Z děstkého do ložnice mám otevřený dveře a spánek už mám tak lehký,že se probudím,jen když malá zamručí :o) Ale to asi všechny mámy.
Používám je jen když malá spinká venku v kočárku a já jsem doma :o)

Dosah teda mají bombastický :o) I ta citlivost je bezvadná. Je u nich super,že obě jednotky jsou na baterie i na elektřinu :o)
Z počátku jsem je opravdu používala hojně :o)

andilek
17. pro 2007

holky, vůbec se numím rozhodnout pro nějakou chůvičku, chtěla jsem od Hyundai, ale to jsem zavrhla a hlavně ty co jsem chtěla tak už nemaj, nemůžu se rozhodnout mezi Phlipsem, H+H a Chiccem, máte někdo další zkušenosti, chtěla bych za ně dát tak do 2.500,-- 😕

bramburka
17. pro 2007

my máme H+H 8020 M, chtěla jsem Philipsky ale nakonec mi v krámě doporučili tyto, jsou prý lepší, dosah až 800m a atk... jsou super, světelná indikace, víc nepotřebuješ

dlinduska
17. pro 2007

ahojky mame chuvicku od phillipsu a funguje bezva bydlime v panela. pred tim ji pouzivala moje sestra taky bez problemu.

andilek
17. pro 2007

no tak to mi moc nepohlo, ale i tak díky 😅 😉

mmisak
18. pro 2007

ahoj pokud vám můžu radit nekupujte si chůvičky ty jsou na nic kupte si monitodr dechu třeba nanny či tak,syn má dnes 6 týdnů a nebýt jí už by tu asi nebyl měl apnoickou pauzu naštěstí nás alarm vzburcoval včas a syna jsnme rozdýchaly.Neveřila bych že se to stane pořád o tom čtete ale nikdo di to moc nepřipouští.Je to jen má zkušenost. ☹