• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dáváte na ochranu matrace proti počurání? :-)

25. března 2014 
Ahoj maminy, copak dáváte na velkou matraci proti počůrání. Když tak kde to jde sehnat? Co je nejlepší?

děkuji .,-)
22. lis 2013 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme pogumované prostěradlo z Ikei. Už na klasickou velkou postel. Nevím, jestli mají i v jiných rozměrech.
22. lis 2013 v 07:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
Prostěradlo z Dita Tábor, český výrobek, malý i velký rozměr, používají se i v nemocnicích :wink: Mají i eshop.
22. lis 2013 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@sabor ahoj, my máme na dětské i dospělácké postele chrániče z Ikea, mají různé druhy i velikosti. Jsou z jedné strany třeba froté a zevnitř takové gumové. Jsme s nimi spokojení, dají se prát a sušit v sušičce.
22. lis 2013 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ochranu matrace z ikea, je to silná bavlna a z jedné strany pogumovaná. http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/40143304/
22. lis 2013 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Chránič z ikei na malou matraci
22. lis 2013 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
chranice :wink:
22. lis 2013 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Mám chránič s polyuretanovým zátěrem od firmy Dadka Vracov. Mají e-shop.
22. lis 2013 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
u babičky chránič matrace s nepropustnou vrstvou, doma pogumované prostěradlo :grinning: Velký úspěch, teď ho u nás měli v Penny za 250,-Kč, takže ani drahá investice :wink:
22. lis 2013 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Používáme chrániče s PUL zátěrem s froté - ty nepropustí vodu, ale jsou prodyšné. Tedy nejsou pogumované.
Máme od 2 značek, obojí se připevnuje k posteli gumou na rozích:
Pišišvor - jemnější froté, dražší, Emitex - hrubší froté, levnější. Pišišvor používáme už 4 roky, velmi dlouho vydržel nepropouštět, ale nedávno jsem ho asi dala omylem do sušičky na vyšší stupen a začíná provlhávat - to je ale po xxx vypráních
25. bře 2014 v 00:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek