Co nosí starší děti za pyžama?

luke111
11. črc 2014

Ahoj chtěl bych se zeptat co se u vás nosí za pyžama respektive zda overaly ve starším věku.
Ve světě je to prý "in"

(odkaz z nextu: http://www.next.co.uk/g392594s1#894198g39 )

Díky,Lukáš

petrajurinova
11. črc 2014

@luke111 u nás mají na spaní overaly všechny tři děti včetně 13leté "víkendové" dcery - ta u nás nespí v ničem jiném než v overalu, malí to střídají s kraťasovým pyžamem (syn) a nočními košilkami (dcerka). Dostali je na Vánoce a na to, že je to oblečení, z nich byli všichni nadšení.

ivasad.
11. črc 2014

Jeden overal naše čtyřletá dcera má, a nám nevyhovuje, protože když jde rozespalá v noci na záchod, tak se musí celá svléknout a pak si to neumí obléct.

ined77
11. črc 2014

Také vidím hlavní problém v tom nočním WC, jinak je ten overálek moc pěkný 😉 . Naše děti mají klasické pyžámka, v zimě dlouhá, v létě krátká, plus teda dcerka má několik nočních košilek 😉.

anetka1701
11. črc 2014

jooo, to jsem měla jako malá a nenáviděla jsem to :oD :oD

kay
11. črc 2014

dokud měly plíny, tak overaly a od těch cca 3 let nosí pyžama případně noční košile... na wc je overal fakt o ničem..

januzza80
11. črc 2014

@luke111 Ja ziju v Anglii a muzu jen doporucit,protoze hlavne v zime decka se odkopou a nemaji perinu a tak nemaji pak hole zada.Pouzivam je u vsech deti i u toho nejstarsiho.

lenkazdenek
11. črc 2014

Tak naše starší nosi od 18 měsí klasické pyžamko,učily jsme v noci na nočník a overal v tomhle je fakt na prd a u těch pyžamek a později košilek jsme zůstaly a u druhé to budu asi praktikovat stejně 🙂
Upřímě za sebe mi to pro starší děti-myšleno od 6 let vejš příjde poněkud zvláštní,ale to je jen můj osobní názor.

anina32
11. črc 2014

Omlouvám se za příspěvek mimo téma, ale proč si muž založí profil na mateřském fóru, aby se zeptal v čem spí naše děti???

laska.nezna.hranic
11. črc 2014

@anina32 - abys klikla na jeho odkaz 😉

anina32
11. črc 2014

@laska.nezna.hranic To mě nejdřív napadlo taky, ale řekla bych že to nevypadá na jeho stránky. Nevím asi už mám schízu 🙂 , ale radši bych tu noční úbory svých dětí nerozebírala, kdo ví kdo a proč se o to zajímá :-P

petrajurinova
12. črc 2014

@anina32 já bych za tím viděla asi rodičovský spor (nebo spor matky s puberťákem) a hledání podpory pro nebo proti pořízení tohodle typu pyžama pro staršího kluka. Nebo marketingový průzkum někoho, kdo se chystá tenhle typ pyžam nabízet a prodávat u nás.

kristyn.g
12. črc 2014

nevíhoda asi bude ten záchod ale já ho nosila ještě skoro v pubertě na spaní a super 😀

blahova_andrea
12. črc 2014

mě přijdou overaly praktické jen pro malé děti a nebo pak až jako modní věc pro ty dostatečně velké. jakmile dítko končí s plínkama, tak mi overal, lacláče a všechno na ten způsob přijde nepraktické. zdlouhavě a nepohodlně se to sundává a dítko ještě neumí počkat než se rodič popere s oblečením. náš syn ještě tak dva nebo tři overaly má, teplejší, protože se dost odkopává a naštěstí čůrá na záchodě na stojáka, takže s tím není problém. holčičce stejného věku bych ale overal rozhodně nedala 😅