• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co si myslíte o důležitosti matrace pro spánek miminka?

23. ledna 2014 
Ahoj, chci si zeptat co si myslíte o důležitosti matrace pro spánek úplně malého miminka? Jeden z prodejců mi vychvaloval matraci z nějaké Hrc pěny,která má prý nějaký speciální potah Aegis. Máte s tím nějakou zkušenost?
12. pro 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
U první dcery jsem matraci nějak hrozně řešila a hrotila... Nakonec jsem zjistila, že to je vlastně blbost :o) Teďka bych koupila obyčejnou molitanovou a byl by klid :o) Mám nějakou spešl a malá mi na tom odmítá spát a musím jí to měkčit a podkládat dekou...
12. pro 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
jsem na tom stejně jako anetka1701 ... koupili jsme nějakou spešl matraci a malej na ní má ještě měkkou deku, aby vůbec usnul. Koupila bych novou, ale klidně nějakou molitanovou.
12. pro 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Naše asi není moc náročná, máme kombinaci kokos-molitan-pohanka. Na pohance spala asi dvakrát, ona v pohodě, ale chlapovi se nezdály ty kopečky, tak jí to vrátil zpátky na kokos a spí pěkně. Když si ji vezmu k nám do postele, tak spí taky krásně a to máme celkem měkkou matraci. A když jedeme k ségře na návštěvu, kde je postel pro změnu zase trochu tvrdší, ale ne tak jak její postýlka, tak spí taky pěkně :slight_smile:
12. pro 2013 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mhm, spešl matrace… Podľa mňa majú drahšie matrace význam až u starších detí. Malé ti to x-krát poblinkajú, pocikajú…
Spomínam si, ako mal syn raz taký průjem, že prekakal plienku, pyžamko, matrac, a dokonca "to" urobilo kalúžku pod posteľou… Mať drahú matrac, tak ma asi klepne. Takto sme to proste vyhodili, a kúpili novú obyčajnú...
12. pro 2013 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
my máme kombinaci pohanky, kokosu a molitanu a spokojenost. Dali jsme za ní tuším do tisícovky a vyhovuje maximálně.
12. pro 2013 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se chrnělo na kokosovo-molitanové, že prý ta pohanka někdy zlobí s monitory dechu....co je na tom pravdy jsem hloubkově nezkoumala:slight_smile:
13. pro 2013 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
u miminek skutečně na výběru moc nezáleží, hlavně střední tvrdost, třeba samotný kokos je moc tvrdý, kombinace ok, ale stačí i obyč. molitan - to vím jak z článků, tak ze zkušenosti :wink: mám i odkazy na články, ale nevím, jestli sem můžu vložit...
13. pro 2013 v 01:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já koupila matraci kokos+molitan. Cena cca 550 Kč. Do postýlky co jsem měla u rodičů jsem koupila molitanku za 200 Kč. A na obou se holkám spalo dobře :slight_smile:
13. pro 2013 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Máme molitan kokos, hlavně at to má ten pratelný potah což mají asi všechny,miminka dle mě otiž tu matraci tolik nezatíží ,jako větší děti
13. pro 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si myslim že to má smysl řešit až u větších dětí. koupila jsem matraci kokos molitan a spinká na molitanové části, takže na té měkčí a každé ráno je spokojená a dobře vyspalá :slight_smile:
13. pro 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam molitan s kokosem a je v pohode nebyla draha tusim do 500,- .. neni treba kupovat drahe
23. led 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek