Co si myslíte o důležitosti matrace pro spánek miminka?

1adela1
12. pro 2013

Ahoj, chci si zeptat co si myslíte o důležitosti matrace pro spánek úplně malého miminka? Jeden z prodejců mi vychvaloval matraci z nějaké Hrc pěny,která má prý nějaký speciální potah Aegis. Máte s tím nějakou zkušenost?

anetka1701
12. pro 2013

U první dcery jsem matraci nějak hrozně řešila a hrotila... Nakonec jsem zjistila, že to je vlastně blbost :o) Teďka bych koupila obyčejnou molitanovou a byl by klid :o) Mám nějakou spešl a malá mi na tom odmítá spát a musím jí to měkčit a podkládat dekou...

glimmer
12. pro 2013

jsem na tom stejně jako anetka1701 ... koupili jsme nějakou spešl matraci a malej na ní má ještě měkkou deku, aby vůbec usnul. Koupila bych novou, ale klidně nějakou molitanovou.

claire90
12. pro 2013

Naše asi není moc náročná, máme kombinaci kokos-molitan-pohanka. Na pohance spala asi dvakrát, ona v pohodě, ale chlapovi se nezdály ty kopečky, tak jí to vrátil zpátky na kokos a spí pěkně. Když si ji vezmu k nám do postele, tak spí taky krásně a to máme celkem měkkou matraci. A když jedeme k ségře na návštěvu, kde je postel pro změnu zase trochu tvrdší, ale ne tak jak její postýlka, tak spí taky pěkně 🙂

elephant
12. pro 2013

Mhm, spešl matrace… Podľa mňa majú drahšie matrace význam až u starších detí. Malé ti to x-krát poblinkajú, pocikajú…
Spomínam si, ako mal syn raz taký průjem, že prekakal plienku, pyžamko, matrac, a dokonca "to" urobilo kalúžku pod posteľou… Mať drahú matrac, tak ma asi klepne. Takto sme to proste vyhodili, a kúpili novú obyčajnú...

klaire22
12. pro 2013

my máme kombinaci pohanky, kokosu a molitanu a spokojenost. Dali jsme za ní tuším do tisícovky a vyhovuje maximálně.

dadushe
12. pro 2013

u nás se chrnělo na kokosovo-molitanové, že prý ta pohanka někdy zlobí s monitory dechu....co je na tom pravdy jsem hloubkově nezkoumala🙂

sarka1985
13. pro 2013

u miminek skutečně na výběru moc nezáleží, hlavně střední tvrdost, třeba samotný kokos je moc tvrdý, kombinace ok, ale stačí i obyč. molitan - to vím jak z článků, tak ze zkušenosti 😉 mám i odkazy na články, ale nevím, jestli sem můžu vložit...

pejtho
13. pro 2013

Já koupila matraci kokos+molitan. Cena cca 550 Kč. Do postýlky co jsem měla u rodičů jsem koupila molitanku za 200 Kč. A na obou se holkám spalo dobře 🙂

skavenka
13. pro 2013

Máme molitan kokos, hlavně at to má ten pratelný potah což mají asi všechny,miminka dle mě otiž tu matraci tolik nezatíží ,jako větší děti

mafeska
13. pro 2013

taky si myslim že to má smysl řešit až u větších dětí. koupila jsem matraci kokos molitan a spinká na molitanové části, takže na té měkčí a každé ráno je spokojená a dobře vyspalá 🙂

lenkalenulka
23. led 2014

Mam molitan s kokosem a je v pohode nebyla draha tusim do 500,- .. neni treba kupovat drahe