• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co všechno mají vaše děti v postýlce?

12. března 2009 
Kacicko, vy máte rošt v postýlce až úplně nahoře? Pokud se už chytá okrajů a zvedá se, tak teda jděte níž a to co nejdříve, určitě! Oni se prckové nezdají a mohou tě překvapit. Nedávno v tématu Pády miminka z výšky zrovna jednu maminku dítko překvapilo a vypadlo jí z postýlky, ani nevěděla, že se jí prcek umí postavit. Takže raději dříve naž později :wink: My jsme šli o patro níž v půlce 6.měsíce :wink:
8. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak náš Aďula má od narození takového chlupatého medvídka. Při každém položení do postýlky po něm šmatrá, kde je. Má ho strašně rád. Nacházíme ho s ním v obejtí :grinning: Ráno, když se probudí, tak si s ním i vykláda...
9. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, Silvinka má v postýlce taky jen medvídka-maňáska, usíná s ním, ráno když se probudí tak si chce vykládat s námi, protože sice usne ve své postýlce, ale v noci putuje k nám, protože se často budí a zabírá jen kojení, to už si na medvídka ani nevzpomene, zato na maminku...
9. bře 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jasminka ma v postylce hraciho mevidka, ktereho parkrat pustim pred spanim a zajicka z bavlneneho sametu. Pred usnutim si chytne 1 rukou medvidka a 2.zajicka, ktereho si da pres oblicej, tak ji to casto musim sundavat z nosu :slight_smile:
12. bře 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj ma tam kolotoc nad postielkou,pestunku,a nannynku,cumlik a to je vsetko
12. bře 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenom deku... ale stejně nanic, nesnáší být přikrytá...
12. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme v postýlce polštář,peřinku a malého plyšového pejska. Když byl malý, tak jsem mu dávala kolotoč,ale na noc vždy sundávala..
12. bře 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek