Co všechno mají vaše děti v postýlce?

jitrulka
6. bře 2009

Ahojte... asi to zní blbě, ale chci se zeptat, co všechno mají vaše robátka v postýlkách když jdou spinkat. Já tam mám polštářky a plyšáky a občas to má všude rozházené. Popř. co mají vaše děti rádi jako mazlika...? 🙂

alishia
6. bře 2009

muj kluk v postylce nema nic, ale u postylky ma policku a tam ma vystavene ruzne plysaky. je mu bby to v postylce asi vadilo a delal by hovadinky misto spanku. kdyz byl mensi tak tam mel takovyho zeleny draka plysovyho, a prave si s nim v noci hral a pri uspavani taky a nespinkal. takze tam ted nema nic🙂

geminis
6. bře 2009

Tak naše holčičky mají od narození, resp. od příchodu domů z porodnice, každá dva plyšáčky--jednoho malého medvídka z IKEA a jednoho od mé kamarádky.
Asi tak od 9 měsíců tam mají i plinečku, říkáme ji "šmudlovací". Hlavně jedna holčička ji dříve opravdu musela mít. Když byl v noci pláč, bylo to vždy kvůli plinečce. Jak ji dostala, ušmudlala se a spinkala dál. Ta má taky asi od 18 měsíců nejmilovanějšího mazlíka pejska z IKEA, ten musí být v postýlce taky a ráno se s ním stěhujeme i do obýváku na hraní...
Dudlíky jsme nikdy neměly.
Žádné polštářky ještě nedávám, prý se doporučují až tak kolem 3 let. Zatím jim snad nevadí, že polštář nemají a když tak si poradí s plyšáčky. 😉

barushka
6. bře 2009

Ahojky, my v postýlce taky nic nemáme, malý si rád strká hračky na hlavu a nerada bych, aby se s nima v noci udusil 😉 Hračky má v cestovní postýlce v obýváku, kde si hraje a postýlku v ložnici bereme jen jako spací.

sisa32
6. bře 2009

Ahoj, tak my taky nic v postýlce nemáme. Když jí obložím hračkama, tak nebude spát a já abych se ještě bála, že se mi něčím udusí. V postýlce v obýváku má plno věcí, tam si vyhraje a pak v noci spí.

martimarti
6. bře 2009

Malá má v postýlce svého psa, s tím spí a objímá si ho. Pak tam má plyšovu opici, froté psa a malýho soba od dědy z Norska. Se všemi si pak ráno hraje, když se vzbudí dřív než my 😀 Jak vidím malou, tak je mi docela líto těch, kteří jsou v postýlce sami, ale to je subjektivní dojem. 😉

janzi
6. bře 2009

My teiz nemame v postielke nic, iba nad postielkou kolotc zaveseny, ale vcera vecer a dnes na obed som ho musela zlozit, lebo mala sa nan rehotala a "rozpravala" sa so zvieratkami a nespala... a okolo postielky ma hniezdo, kde su maciky a take cervene bodky, tak ked ju dam do postielky obkuka macov a skrabka na jednu bodku co ma poruke 😀 Plysakov by som sa bala, aby sa neudusila....

ilduska14
6. bře 2009

tak naša málá má dvoch plyšákov,ale oboch uviazaných na postielke.jednu myšku,tá má červenú šatku, a o tú je tam priviazaná 😀 .a ešte takých mackov,oni sú v jednom pospájaný rukame a aj hrajú.tý sú robený tak aby sa aj dali uviazať.moja malá aj keď spí tak koluje po celej postielke tak by jej to priamo tam zavadzalo. 😀

amatula
6. bře 2009

ahjte
momentalne vsetko 😀 😀
a ked ide spinkat tak tam ma prevesenu deku zo zvieratkami,svojich plisakov coo dostal(asi piatich)
a hracky ma v kosiku vedla postielky..stava sa v noci ze sa zobudi a po jednom vytahuje a sa hrá 🙂

evicka7
6. bře 2009

vikouš má v postýlce mudláka, tj. froté psí hlavička a místo těla má kus ručníku (no to je teda popis) a na šprdlinách má přivázané sluníčko, které když se nátáhne, tak hraje

samik2008
6. bře 2009

Tak náš malý nemá v postýlce vůbec nic,myslím že by si s tím hrál a nespinkal.Takže hračky má v postýlce v obyváku,kde je přes den a postýlku v ložnici má jen na spinkání v noci

andy80
6. bře 2009

malá tam má plyšáčka, se kterým spinká, bez něj neusne a jinak má nad hlavou kolotoč. Ještě jsme tam měli takový plyšový domeček pověšený, co hraje, když se natáhne šňůrka, ale když se malé do toho zamotal prstík a to tak, že ho měla úplně fialový, tak to šlo z postýlky ven.

alon111
6. bře 2009

moja mala tam mu take plysove dievcatko ktore ked stlaci tak sa smeje.to je jej naj kamoska na vecerne debaty 😀

schwarzovka
6. bře 2009

malej neměl v postýlce nikdy nic, ale má zavěšenýho plyšáka na rantlu postýlky, takže sám není a ničím si v postýlce neublíží 😉

timbouctou
6. bře 2009

No naše třeštidlo by v postýlce nic nesneslo, jak o něco zavadí tak se hned vzdudí. Jen polštář jsem mu musela dát, jinak tam cestoval a narážel hlavou do mantinelu a budil se. Aspoň takhle ví, kde mu leží hlavička 😀

berenika39
6. bře 2009

..hračky v postýlce nemáme, ale klasika - medvídka textilního, natáhne se a hraje. A ten je prostě spinkací - je pořád jen v postýlce,jindy mu ho nedáváme, natahujeme mu ho, jen když máá jít spát. Má to spojený - postýlka, medvěd, písnička, spaní. To funguje. A kupodivu ta hračka nemá provázek - zatáhne se, medvěd je dlouhej, dohraje to, má skrčený nožičky - ten provázek je uvnitř, taky jsem se bála provázků, aby se nenamotalo to moje motovidlo 😀

martina46
6. bře 2009

nasa tiez nema nic 😀

miskastehlikova
6. bře 2009

Ahojky
tak naše malá má v postýlce 5 plýšáčků a dvě chrastítka a přijde mi to až moc🙂

agness02
6. bře 2009

máme tam malýho plyšovýho králíčka, se kterým stejně neusíná, pak přivázanou hrající ovečku a dudlík, kterej už ani na spaní nechce, někdy mu stačí svírat ho v pěstičce 🙂

zoeno.1
6. bře 2009

ahoj,nasa mala tam ma taku cicusku na "smudlani" (neviem ako sa to presne vola 😅 )a dudlik,ale ma to uplne v pazi 😀 😝
a este tam mava maly vankus,ale ten mava za chrbtom,ked je na boku,ale uz je asi na to velka,co? 😕

zuzka1.
7. bře 2009

nas maly ma 2 plysove hracky, zaveseny kolotoc, taky mesiacik co tiez hra aj taku kravicku co hra.A samozrejme najlespiu kamosku plienku.
Nevadia mu, rano, ked sa zobudi, ponatahuje si mesiacik a kravicku a hra sa, alebo odsnorovava hniezdo

lilyk
7. bře 2009

my nic, moje deti to len rozptyluje a potom nespia, ked je postielka prazdna spia do 5 minut 😝

dnada
7. bře 2009

malej má v postýlce postavený polštář za hlavou a u nohou jako mantinel a na spaní malého sloníka a pak asi 21cm dlouhého hafíka.Usíná přitulený k hafíkovi 🙂 a když se vzbudí má si s kým povídat 🙂

kristi
7. bře 2009

nase ma polstar, deku a jednoho plysaka...k unsuti potrebuje plinu, pres to nejede vlak

3558
7. bře 2009

moj ma kolotoc a dve plienky. z kazdej strany jednu. 😵
nic viac aby ho to nerozptylovalo a funguje to.

karotky
7. bře 2009

Peřinka,polštářek,2 autíčka,1.medvídka,3 pejsky a 1.králíka. 😀
Jakmile usne,vyberu mu všechno krom lůžkovin. 😉
Musí být natažený budík(klasický plecháč),aby v noci náhodou nedotikal.Pak už je po klidném spaní. 😅

tomaslavka3
7. bře 2009

podusku som im dala az ako2,4rocnym.maju macka na spanie,original kupeny na to a vzdy,ako maju noveho macika,alebo babiku tak im ju davam a tu starsiu davam na bezne hranie zakryvam ich s paplonikom

petrusam
7. bře 2009

polšťář, deka, usínáček a dudlík 😀

muffinka
8. bře 2009

Refluxovy vankusik, oblubenu plysovu hracku a dudlik

vejinka
8. bře 2009

vankus a plienku pri nozickach hrizatko..ked sa zobudi rychlo mu ho podam aja spim dalej..no nie vzdy to zabere 😀

kaciska
8. bře 2009

tak nase mala tam ma polstarek perinku,kolotoc jeste ale uz se chystam ho sundat,pak hafo plysaku ale ty jsou spis oprene o kraj postylky,jinak nic vic.jen se chci zeptat od kdy jste davali postylku na druhou nebo treti polohu!mala se uz chyta okraju a zveda se tak premyslim ze uz ji to dame dolu.