Dětská auto-postel. Máte zkušenost?

medvidekpu
10. únor 2011

Milé maminky,

prosím poraďte s výběrem postýlky pro našeho Tomíka. K 2. narozeninkám chceme vyměnit miminkovskou postýlku. Máte nějaké zkušenosti s postýlkama do tvaru autíčka? Nebo která postýlka se Vám nejvíc osvědčila. Tady je odkaz na auto-postele http://www.auto- postele.cz/detskaautopostelbobo

Děkujeme 🙂

beruska2x
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
baradolezal
11. únor 2011

Ono zalezi i na financich no... ja osobne bych radsi koupila normal postel... nebo uz radsi takovou napul poschodovou, ke ktere je napr. skluzavka a bunkr 🙂

beruska2x
11. únor 2011

@baradolezal nmo ja jsem kupovala postel z masivu se zabranou a matraci me vysla asi na 5500,- , to si myslim ze v ty kvalite ta cena o moc niz nepujde...

kutcher
11. únor 2011

My máme vyvýšenou s domečkem a spokojenost maximální, velmi doporučuju - auto jsme chtěli taky, ale rozmysleli jsme si to - maximálně bych šla do dřevěné postýlky mašinka tomáš, ta je taky luxusní

baradolezal
11. únor 2011

beruska - to vubec netvrdim - spise jsem to myslela tak, ze ted koupis takovou postel za 4000 Kc ( a za dva za tri roky napr. musis kopupit dalsi za tech 5500 Kc - jsem praktik - radsi veci, ktery jsou na dele a za tu cenu radsi opravdovou kvalitu (coz masiv vetsinou je) nez dve postele - prvne auto a potom "dospelackou" 🙂

babulinkab
11. únor 2011

ahoj, mně se to taky moc nelíbí.
koupili jsme postel se zábranou, kvalitní matraci, kvalitní peřinu a polštář - věci které byly dražší, ale vydrží dlouho.
Abychom syna do postele nalákali koupili jsme krásné povlečení s krtečkem, ...

laska.nezna.hranic
11. únor 2011

já jsem pro. každému je jasné, že až do dospělosti jakoukoli jinou postel v dnešní době mít stejně nebude. ale musíš na to mít místo. kvůli tomu ji nakonec asi nepořídím, ale kdyby bylo víc místa nebo jsme měli jen jednoho prcka, tak bych ji koupila. moc se mi podobné líbí.

kristiluky
11. únor 2011

@medvidekpu 140 cm sa mi zdá naozaj dost málo ale ak nemáte problém ju za dva-tri roky menit tak kludne, ale videla som aj postele v tvare auta s vačšou spacou plochou, asi by som skúsila ešte mrknút niečo praktickejšie na dlhšiu dobu, ale je to samo na vás

medvidekpu
autor
12. únor 2011

moc děkuji všem za názor, každý má svým způsobem pravdu 🙂

viděli jsme v Brně ve Velkém Špalíčku masivní postýlky styl skluzavka s domečkem doplněné krásným barevným textilem - fakt úžasné, malý by si tam opravdu vyhrál krásně, jenže: nepasuje nám to do pokojíčku, ten je sice veliký, ale dispozičně nevhodný pro tuto postýlku. Než začne chodit malý do školy, chtěli jsme právě něco klidně i ujetého, kýčovitého - hlavně aby měl radost, bylo to hravé - prostě super dětský svět. Počítáme s tím, že by se taková postýlka musela pozděj vyměnit, s tím by problém nebyl. Ještě by mě zajímala ta postýlka Mašinka Tomáš, můžete mi prosím poslat na ni odkaz?

ivanka_h
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bobb111
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
patriciacapak
28. led 2014

Ahoj,

a čo hovoríš na túto postieľku aj s úložným priestorom? Nemáte niekto skúsenosť?

http://onlinenabytok.sk/detske-postele/2142-det...

25ka
11. dub 2014

ja by som chcela pre syna nie poschodovu (tu sme mali s braskou a vypadaval znej aj ked tammal mantynel a spal hore a raz vnoci spadol a zlomil si ruku na dvoch miestach potom postel rodicia rozmontovali a kupily nam valendy) ale taku len vyvysenu drevenu postel http://www.extra-postele.cz/postele-pro-deti/po... a nanu dat nejaky ten plast alebo ako by som to vysvetlila ze vznikne hrad alebo domček hore spinkat bude a dole sa hrat
zaujali ma aj postele v tvare aut alebo roznych postaviciek z pohadok ale to dieta to nebude bavit dlho nanavjys tak rok dva a co potom ani nelahne do postele neviem ja radsej vsadim na staru dobru drevenu klasicku postel

25ka
11. dub 2014

@patriciacapak taketok postielky su moc krasne a maju aj zaujimavu cenu ale dieta vnej nebude spat dlho raz ho ta dana vec napr auto omrzi neviem aspon ja mam taky pocit a kupovat kazdy rok inu postel tiez da zarat.ale uznavam krasna postel