• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětská chůvička. Je lepší dvou nebo jednocestná?

16. března 2009 
Ahoj, chtěla bych vás poprosit o zkušenosti s dětskými chůvičkami. Vůbec nevím jakou koupit. Některé prý docela šumí. Je lepší mít dvoucestnou, nebo stačí jednocestná? A stačí 2 kanály nebo raději víc? Sousedka má chůvičku a mám strach abychom se třeba nějak nerušily.
11. zář 2007 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj,rušit by jste se neměly. Já mám dvoucestnou a jsem s ní docela spokojená. Neumím si to bez chůvičky představit,asi bych večer nedělala nic jiného,než chodila ke dveřím malého poslouchat. A myslím si,že zrovna u toho se nevyplácí šetřit,ty levné jsou fakt šunty,co jsem viděla u kámošky,mi fakt stačilo. Taky že si potom koupila novou a kvalitní :wink:
11. zář 2007 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak my máme chůvičky už rok a zrovna dneska jsem chytla signál někoho jiného a docela jsem se nasmála. Jsem si říkala, že sa malá nějak rozkecala a ony to byly asi sousedovic ratolesti. Jinak si chůvičky pochvaluju, protože když malá spí, tak ji v pokoji zavřu, ať ji neruším a mám s chůvičkou jistotu, že ji uslyším. Ale na noc to nepoužívám. To mě furt rušilo, nechávám u nás i u ní otevřené dveře a tak když opravdu brečí tak mě to vzbudí. Chůvička zaznamená kdejaký rachot nebo pobreknutí když se otáčí a já byla pak hned vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2007 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky a jakou značku máte? Četla jsem někde, že jsou dobrý od firmy H+H -stojí přes 2 000,-
11. zář 2007 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já mám od Philipsu ,dvoucestnou cena 2tis. :wink: jsem moc spokojená :wink: :slight_smile:
11. zář 2007 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky philips,a bez problémů.Dashak,to se mi ještě nestalo,že bych slyšela někoho jiného. Máš štěstí,že se nepokoušeli o další mimčo :grinning:
11. zář 2007 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kupinko, si na to trkla... :grinning: :grinning:
12. zář 2007 v 05:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi máme také Philips i se světýlkem cena 2190,- a jsme moc spokojený. Má to 16 kanálů takže se to dá v pohodě přeladit kdyby byl na tom samém kanálu někdo jiný. My jsme jí museli přelaďovat asi třikrát. Rozhodně kupte více kanálovou.
12. zář 2007 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko, mi máme taky se světýlkem...a super :wink: vřele doporučuji...
12. zář 2007 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jaká to přesně je - ta s tím světýlkem?
12. zář 2007 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanab jojo to je ona :wink:
12. zář 2007 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanab Philips :slight_smile:
12. zář 2007 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme babyphone, koupila jsem je od paní, která ji nepoužívala, takže ji chtěla prodat. Ještě jsou v záruce. Mají 2 kanály. Světýlko nevím jaké máte na mysli - jakože to funguje i jako lampička a nebo tam máte jako světýlko upozornění, že začne blikat když sejme nějaký zvuk?
12. zář 2007 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dashak obojí ,slouží i jako lampička a i tě to upozrnuje a začnš blikat v takový stupnici hlasitelnosti toho zvuku :wink:
12. zář 2007 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
já jsem koupila před dvěma měsíci od sencoru, ale nefungovaly, tak jsem je vrátila. A koupila jsem od jedné známé skoro nepoužívané tyhle: http://emilka.mimishop.cz/detail.php?zbozi=99999 a jsem s nimi velice spokojená.
12. zář 2007 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nili aha, tak my lampičku nemáme, jen 3 diodky které taky blikají podle intenzity řevu. Tak většinou svítí všechny 3 :grinning:
12. zář 2007 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dashak...ono víš co lampička není ani tak důležitá ,jako ty senzory na ten řev :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2007 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nilita souhlasím lampička není důležitá, ale jen pro přiblížení jsem napsala, že jí tyto chůvičky mají :grinning:
12. zář 2007 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko já vím,,, žes to tak myslela :wink:
12. zář 2007 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. zář 2007 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. zář 2007 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já jsem koupila Hyundai PB 55B a jsem s nimi moc spokojená, stojí okolo 1000Kč a umí skoro všechno. Je digitální, má 8 kanálů, dosah 500m (jo, fakt 500m)což je nejvíc široko daleko, funkci VOX (když začne plakat, tak se zapne, jinak je vypnutá) nebo monitorovací(každých 5minut se na 5vteřin zapne). Jsem s ní moc spokojená a nepřišlo mi to tak drahý jako ostatní :slight_smile:
Jenom mi tam trochu chybí takový to světýlko, co svítí podle křiku, ale jinak jsem moc spokojená :slight_smile:
12. zář 2007 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ta Hyundai vypadá taky dobře, i cena se mi líbí. A můžeš ji mít zaplou pořád nebo jen na tu funkci VOX nebo monitorovací?
14. zář 2007 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
To asi ne, buď VOX nebo monitorování, ale ten VOX je opravdu hodně citivej, nám stačilo, když se malej trochu víc vrtěl a už se mi zapnula :slight_smile:
14. zář 2007 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na boku je kolečko, kterým se nastavuje citlivost VOX
14. zář 2007 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
e1971 • 1d • 23. prosinec 2007 ve 14:02
Ahoj holky, chystám se kupovat chůvičky,ale vůbec nevím jaké,jakou značku?poradte prosím.Hledala jsem toto téma v diskusi,ale nic jsem nenašla.

lendy1 • 1d • 23. prosinec 2007 ve 14:25
e1971 mrkni na toto :wink:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=33137&vOffset=0&vGotoLast=1

ocicka • 1d • 23. prosinec 2007 ve 14:46
Ahoj my jsme si poridili chicco a byla fajn, i kdyz ted zpetne musim rict ze je to mozna zbytecne..Vyuzivali jsme ji tak 3 tydny a pak uz jsme byli nejak v klidu :grinning:

zdenka26 • 1d • 23. prosinec 2007 v 15:15
Ahojky my taky máme chicco,a jsou moc dobré,ale vůbec jsme je nevyužili.dveře oddětského pokoje máme pořád pootevřené a stejně se chodím často dívat.A v noci malý nechce spat v postýlce ,tak spí s náma.já bych si je znova nekoupila.Zvaž sama jestli je využiješ. :wink: :wink: :wink:

e1971 • 1d • 23. prosinec 2007 v 18:22
holky,děkuju moc.
16. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni1 • 1d • 3. únor 2009 v 10:42
Zajímalo by mě, zda používáte chůvičky a jak jste s nimi spokojené. A také jakou máte značku a jaký mají dosah. My měli dříve viedo chůvy a nefungovaly tak jsme je vyreklamovali a teď vybíráme jiné. Už pouze obyčejné chůvičky bez videa. Potřebuji velký dosah. Děkuji za tipy :slight_smile:

svataterezicka • 33tt • Dnes ve 14:21
My taky ted vybíráme a vůbec se v tom neorientuju :unamused: poradte dík
16. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek