• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětská postel Kura z Ikei. Máte s ní zkušenosti?

5. června 2013 
Ahoj, prosím o vaše názory a zkušenosti s touto postýlkou, uvažujeme o její koupi, díky :slight_smile:
23. led 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a kde jí chcete koupit? V ČR nic takového nemají :grinning:
23. led 2010 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No v Ikea přece :wink:
23. led 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Videla jsem ji pred pul rokem a chci ji je supr z ma vic moznosti vyuziti. jeden pan mi rikal, ze s ni jsou strasne spokojeni
23. led 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky :slight_smile:
23. led 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jsem si teda myslela, že jí bude mít víc lidí :confounded:
25. led 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
je,ted na ni koukam a uvazuju nad ni :grinning:
25. led 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sayast :grinning: mně se právě děsně líbí, jak se pod ní dá udělat ten bunkr :sunglasses: a ten baldachýn :slight_smile: akorát nevím, jestli 2m dlouhá postel není pro takhle malé dítě příliš :sweat_smile:
25. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame prave hrozne maly byt,tak musim rozmyslet kazdy centimetr a tohle mi prijde jako skvely reseni. dokud bude prte,bude na nizke,az bude vetsi,obratim a udelam "domecek" pod matraci :slight_smile:
ja bych delku neresila :sweat_smile:. co jsem koukala i na jine postele,tak maji taky 2 m
http://www.gazel.cz/index.asp?modul=produkt&id=193&sek=eshophttp://www.gazel.cz/index.asp?modul=produkt&id=193&sek=eshop
25. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaky baldachyn mas na mysli?
25. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No třeba ty ostatní postýlky jsou 160 cm :sweat_smile: jako kdyby byla 160 a takhle otáčecí, tak není vůbec co řešit :sunglasses:

Baldachýn Kura, co se k tomu dá dokoupit a přidělat :wink: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/40116206
25. led 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten je krasnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no,ja to jeste nemerila,doufam ze ty 2 m se sem vejdou :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. My máme tuto postel doma a zatím jsme spokojení. Matýsek v ní spává jen po obědě, jinak v noci na ní někdy spím já. Nejdřív jsem se trochu bála na ní lehnout, ale je v pohodě a udrží i manžela, který má přes sto kilo. Přijde mi dost pevná. A pod baldachýnem se mi hezky usíná. Takže u nás spokojenost. :grinning:
25. led 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to ráda slyším :dizzy_face: dík :slight_smile:
25. led 2010 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
aj moja dcera ma postel kura, spava na nej od 3 rokov, uz sme ju mali otocenu aj ako poschodovu, ale teraz je otocena ako prizemna, aby som mohla na posteli sediet aj ja, ked jej vecer citam rozpravky :slight_smile:
baldachyn je fajn, vytvara take intimco, ked lezis v posteli :wink: len strasne zapada prachom, treba ho casto umyvat, ale zase co nezapada prachom, ze? :grinning:
26. led 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rhodosbb :slight_smile: a dá se ten baldachýn prát? Co je to za materiál?
26. led 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jabber - prodávám teď postel KURA po synovi - je cca 2 roky stará, byla super, ale nyní jsme se přestěhovali, syn má pokojíček v podkroví a tam se bohužel vysoká postel nevejde. Bunkr nám teď trošku chybí :frowning2: museli jsme koupit aspoň stan. Nebesa jsme nekupovali, ale ty se dají dokoupit v Ikea - nabízím ji s roštem za 2.000,-CZK (PC byla okolo 4.000,-) - našla bych i účtenku, kdybys měla zájem.Jsme z Berouna (kousek od Prahy). Kdybys chtěla, ozvi se mailem: petra_xyz@seznam.cz , poslala bych Ti nějaké fotky. Petra
20. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,

ráda bych koupila použitou postel Ikea Kura nebo alespoň zatím baldachýn. Jsem z Ml.Boleslavi ale jezdíme často do Prahy, Poděbrady Nymburk či Hradec Králové nebo Liberec. Prosím kdo byste měl, co nabídnout kontaktujte mě nejlépe na můj e-mail: alkos@seznam.cz
na diskuze moc času nemám
Děkuju moc a s pozdravem

Alena a dcerka Anitka
5. čer 2013 v 00:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
3. led 2015 ve 13:54 • terkavlacilova
Tvůj příspěvek