Dětská postel Kura z Ikei. Máte s ní zkušenosti?

jabber
23. led 2010

Ahoj, prosím o vaše názory a zkušenosti s touto postýlkou, uvažujeme o její koupi, díky 🙂

eriana
23. led 2010

Ahoj a kde jí chcete koupit? V ČR nic takového nemají 😀

jabber
autor
23. led 2010

No v Ikea přece 😉

kutcher
23. led 2010

Videla jsem ji pred pul rokem a chci ji je supr z ma vic moznosti vyuziti. jeden pan mi rikal, ze s ni jsou strasne spokojeni

jabber
autor
23. led 2010

díky 🙂

jabber
autor
25. led 2010

To jsem si teda myslela, že jí bude mít víc lidí 😖

sayast
25. led 2010

je,ted na ni koukam a uvazuju nad ni 😀

jabber
autor
25. led 2010

sayast 😀 mně se právě děsně líbí, jak se pod ní dá udělat ten bunkr 😎 a ten baldachýn 🙂 akorát nevím, jestli 2m dlouhá postel není pro takhle malé dítě příliš 😅

sayast
25. led 2010

my mame prave hrozne maly byt,tak musim rozmyslet kazdy centimetr a tohle mi prijde jako skvely reseni. dokud bude prte,bude na nizke,az bude vetsi,obratim a udelam "domecek" pod matraci 🙂
ja bych delku neresila 😅. co jsem koukala i na jine postele,tak maji taky 2 m
http://www.gazel.cz/index.asp?modul=produkt&id=...

sayast
25. led 2010

jaky baldachyn mas na mysli?

jabber
autor
25. led 2010

No třeba ty ostatní postýlky jsou 160 cm 😅 jako kdyby byla 160 a takhle otáčecí, tak není vůbec co řešit 😎

Baldachýn Kura, co se k tomu dá dokoupit a přidělat 😉 http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/4011...

sayast
25. led 2010

ten je krasnej 😵 😵 😵
no,ja to jeste nemerila,doufam ze ty 2 m se sem vejdou 😅 😀 😀 😀 😀

kpetra
25. led 2010

Ahoj. My máme tuto postel doma a zatím jsme spokojení. Matýsek v ní spává jen po obědě, jinak v noci na ní někdy spím já. Nejdřív jsem se trochu bála na ní lehnout, ale je v pohodě a udrží i manžela, který má přes sto kilo. Přijde mi dost pevná. A pod baldachýnem se mi hezky usíná. Takže u nás spokojenost. 😀

jabber
autor
25. led 2010

No tak to ráda slyším 😵 dík 🙂

rhodosbb
26. led 2010

ahojte 🙂
aj moja dcera ma postel kura, spava na nej od 3 rokov, uz sme ju mali otocenu aj ako poschodovu, ale teraz je otocena ako prizemna, aby som mohla na posteli sediet aj ja, ked jej vecer citam rozpravky 🙂
baldachyn je fajn, vytvara take intimco, ked lezis v posteli 😉 len strasne zapada prachom, treba ho casto umyvat, ale zase co nezapada prachom, ze? 😀

jabber
autor
26. led 2010

rhodosbb 🙂 a dá se ten baldachýn prát? Co je to za materiál?

petula_77
20. kvě 2010

Ahoj jabber - prodávám teď postel KURA po synovi - je cca 2 roky stará, byla super, ale nyní jsme se přestěhovali, syn má pokojíček v podkroví a tam se bohužel vysoká postel nevejde. Bunkr nám teď trošku chybí ☹ museli jsme koupit aspoň stan. Nebesa jsme nekupovali, ale ty se dají dokoupit v Ikea - nabízím ji s roštem za 2.000,-CZK (PC byla okolo 4.000,-) - našla bych i účtenku, kdybys měla zájem.Jsme z Berouna (kousek od Prahy). Kdybys chtěla, ozvi se mailem: petra_xyz@seznam.cz , poslala bych Ti nějaké fotky. Petra

alcucina
4. čer 2013

Dobrý den,

ráda bych koupila použitou postel Ikea Kura nebo alespoň zatím baldachýn. Jsem z Ml.Boleslavi ale jezdíme často do Prahy, Poděbrady Nymburk či Hradec Králové nebo Liberec. Prosím kdo byste měl, co nabídnout kontaktujte mě nejlépe na můj e-mail: alkos@seznam.cz
na diskuze moc času nemám
Děkuju moc a s pozdravem

Alena a dcerka Anitka

terkavlacilova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz