• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětská postýlka z Ikey, jste spokojené?

12. ledna 2016 
Ahoj , zvažuji pořídit postýlku z Ikea, jelikož to vypadá na kvalitní materiál,ale nevím jak jste spokojené - mají tu Hensvik, Gulliver ( o té uvažuji) a Sundvik (také se líbí). Díky za názory a zkušenosti
15. čer 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@merja Máme postýlku Ikea Sniglar a naprostá spokojenost :wink:
16. čer 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Také máme Sniglar a nemám žádnou výtku
16. čer 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My máme taky Sniglar a nemůžu si stěžovat, za tu cenu naprosto super :slight_smile:, neměnili bysme (navíc první tři měsíce stejně spala malá s námi a teď občas taky, cokoliv dražšího by bylo jen vyhazování peněz).
16. čer 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
My máme Gulliver a jsme spokojení, ale je teda dost nízká, když už máme Lukáška dole je skoro u země.....
16. čer 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevím, jakou máme my, kupovali jsme v akci za 699,-- ale jsme nadmíru spokojeni... a poslouží i na další dítko :slight_smile:
16. čer 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, nevim to na 100%, ale myslim si, ze mame postylku gulliver, stala okolo 2500, a jsme s ni spokojeni. Jen par takovych poznamek, mozna trosku k zamysleni: jsem docela prtava a kdyz se zacal prcek stavet, ale ne pokazdy, tak pri spodni poloze se mi tam blbe dosahovalo (mam cca 160 cm), stahovaci bok mi tam moc chybel. Manzel mi tam pridelaval i jednu polohu, postylka ma dve, kdyz filda teprv sedel, ale jeste se nestavel, aby se mi lip vyndaval. Kdyz jsme si ji v ikee prohlizeli, mela prkynkovy rost, to se mi libilo, ale doma po rozbaleni jsme nasli pevnou desku s vyvrtanyma dirkama, to me troch nastvalo, ale do ikei to mame 150 km, tak jsme to nereklamovali. Jinak je opravdu bezva, bytelna, nekvrdlala se, ani kdyz v ni malej hopsal. A nekvrdla se ani ted, po skoro dvou letech :slight_smile:.
16. čer 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palma111 @p.klara @cernalu @tkanicka @katka_21 @merja

Ahoj těhulky a maminky,

myslíte, že byste mohly se svou zkušeností s dětskou postýlkou nebo košíkem přispět do naší společné, koníkovské Wiki knihovničky? :slight_smile: Tu si tady spolu se snažilkama, těhulkama a maminkama tvoříme na různá témata a když svůj příspěvek vložíte na http://www.modrykonik.cz/detska-postylka/ , zapojíte se tak do její tvorby i vy.

Vaše rada, tip, zkušenost pomůže ostatním těhulkám, maminkám, které toto téma zajímá a hledají u nás na koníkovi různé informace v souvislosti s postýlkami.

Děkuji Vám a přeji fajn den. :slight_smile:
Jana
5. lis 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
28. čer 2014 v 11:00 • lennanov
Taky jsme meli postylku Sniglar a nemuzu si stezovat :slight_smile: za tu cenu perfektni a bude i na druhe ditko :wink:
28. čer 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme pro dvojčátka hensvik a jsme spokojeni :slight_smile:
28. čer 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měli jsme Sniglar a naprostá spokojenost, malá v ní spala vlastně do 2 let a je úplne v pořádku, máme ji schovanou i na druhé. Žádné opotřebení na ní není znát. :slight_smile:
28. čer 2014 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, máme Hensviky a jsme naprosto spokojeni. Je to dle mého názoru výborná kvalita za rozumnou cenu.
28. čer 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme SNIGLAR - také bych neměnila....... :grinning: :grinning: vydržela dvě děti ( i jejich řádění ) a na třetí čeká :grinning: :grinning:
28. čer 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také máme Hensvik. Zvládla dvě děti a je pořád supr čupr :grinning:
28. čer 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano :slight_smile:
28. čer 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jaké máte zkušenosti s těmito postýlkami (Klupš PAULA / IKEA Sundvik)? Sundvik mi přijde bytelnější i do budoucna po odendání bočnice...Díky.
7. led 2015 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme Guliver a teda jsem mooooc spokojná. Po 3 letech vypadá jako nová, žádné vrzání, unese bezproblému i mě, když se tam k ditěti nacpu. Nejvíc jsme ale využili sundavací bočnici, když jsme dětem postýlku předělali na postel se zábradlíčkem, jakmile uměli slezt z postele. Takže kolem 10měsíců a je to super, mnohem líp se mi dávali spinkat a i se líp uspávali-sedla/lehla jsem si k nim. Odpoledne po spaní za mnou sami bez brečení přišli do obýváku :slight_smile: V noci teda když se vzbudí brečí a já si pro ně dojdu.
7. led 2015 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hlásím,že nejlépe v testech z 13 testovaných dopadla právě postýlka z ikei. Konkrétně je to značka Gulliver. :slight_smile:
6. led 2016 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano ano..taky jsem to četla :slight_smile: my o ní uvažujeme, ale taky i o Postylka Míša se srdíčkem od firmy Nellys. Nemáte ji někdo??
12. led 2016 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek