Dětská postýlka z Ikey, jste spokojené?

merja
15. čer 2012

Ahoj , zvažuji pořídit postýlku z Ikea, jelikož to vypadá na kvalitní materiál,ale nevím jak jste spokojené - mají tu Hensvik, Gulliver ( o té uvažuji) a Sundvik (také se líbí). Díky za názory a zkušenosti

katka_21
16. čer 2012

@merja Máme postýlku Ikea Sniglar a naprostá spokojenost 😉

tkanicka
16. čer 2012

Také máme Sniglar a nemám žádnou výtku

katyxq
16. čer 2012

My máme taky Sniglar a nemůžu si stěžovat, za tu cenu naprosto super 🙂, neměnili bysme (navíc první tři měsíce stejně spala malá s námi a teď občas taky, cokoliv dražšího by bylo jen vyhazování peněz).

cernalu
16. čer 2012

My máme Gulliver a jsme spokojení, ale je teda dost nízká, když už máme Lukáška dole je skoro u země.....

p.klara
16. čer 2012

tak nevím, jakou máme my, kupovali jsme v akci za 699,-- ale jsme nadmíru spokojeni... a poslouží i na další dítko 🙂

palma111
16. čer 2012

ahojda, nevim to na 100%, ale myslim si, ze mame postylku gulliver, stala okolo 2500, a jsme s ni spokojeni. Jen par takovych poznamek, mozna trosku k zamysleni: jsem docela prtava a kdyz se zacal prcek stavet, ale ne pokazdy, tak pri spodni poloze se mi tam blbe dosahovalo (mam cca 160 cm), stahovaci bok mi tam moc chybel. Manzel mi tam pridelaval i jednu polohu, postylka ma dve, kdyz filda teprv sedel, ale jeste se nestavel, aby se mi lip vyndaval. Kdyz jsme si ji v ikee prohlizeli, mela prkynkovy rost, to se mi libilo, ale doma po rozbaleni jsme nasli pevnou desku s vyvrtanyma dirkama, to me troch nastvalo, ale do ikei to mame 150 km, tak jsme to nereklamovali. Jinak je opravdu bezva, bytelna, nekvrdlala se, ani kdyz v ni malej hopsal. A nekvrdla se ani ted, po skoro dvou letech 🙂.

jennyska
5. lis 2013

@palma111 @p.klara @cernalu @tkanicka @katka_21 @merja

Ahoj těhulky a maminky,

myslíte, že byste mohly se svou zkušeností s dětskou postýlkou nebo košíkem přispět do naší společné, koníkovské Wiki knihovničky? 🙂 Tu si tady spolu se snažilkama, těhulkama a maminkama tvoříme na různá témata a když svůj příspěvek vložíte na https://www.modrykonik.cz/detska-postylka/ , zapojíte se tak do její tvorby i vy.

Vaše rada, tip, zkušenost pomůže ostatním těhulkám, maminkám, které toto téma zajímá a hledají u nás na koníkovi různé informace v souvislosti s postýlkami.

Děkuji Vám a přeji fajn den. 🙂
Jana

lennanov
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
holubice.petra
28. čer 2014

Taky jsme meli postylku Sniglar a nemuzu si stezovat 🙂 za tu cenu perfektni a bude i na druhe ditko 😉

kettynka1234
28. čer 2014

máme pro dvojčátka hensvik a jsme spokojeni 🙂

curdibilka
28. čer 2014

Měli jsme Sniglar a naprostá spokojenost, malá v ní spala vlastně do 2 let a je úplne v pořádku, máme ji schovanou i na druhé. Žádné opotřebení na ní není znát. 🙂

zereta
28. čer 2014

Ahoj, máme Hensviky a jsme naprosto spokojeni. Je to dle mého názoru výborná kvalita za rozumnou cenu.

kovik
28. čer 2014

máme SNIGLAR - také bych neměnila....... 😀 😀 vydržela dvě děti ( i jejich řádění ) a na třetí čeká 😀 😀

zelva
28. čer 2014

Také máme Hensvik. Zvládla dvě děti a je pořád supr čupr 😀

aja215
28. čer 2014

ano 🙂

mons
7. led 2015

Ahoj, jaké máte zkušenosti s těmito postýlkami (Klupš PAULA / IKEA Sundvik)? Sundvik mi přijde bytelnější i do budoucna po odendání bočnice...Díky.

jemi
7. led 2015

Máme Guliver a teda jsem mooooc spokojná. Po 3 letech vypadá jako nová, žádné vrzání, unese bezproblému i mě, když se tam k ditěti nacpu. Nejvíc jsme ale využili sundavací bočnici, když jsme dětem postýlku předělali na postel se zábradlíčkem, jakmile uměli slezt z postele. Takže kolem 10měsíců a je to super, mnohem líp se mi dávali spinkat a i se líp uspávali-sedla/lehla jsem si k nim. Odpoledne po spaní za mnou sami bez brečení přišli do obýváku 🙂 V noci teda když se vzbudí brečí a já si pro ně dojdu.

lukjak
6. led 2016

Hlásím,že nejlépe v testech z 13 testovaných dopadla právě postýlka z ikei. Konkrétně je to značka Gulliver. 🙂

oliv_oilova
12. led 2016

Ano ano..taky jsem to četla 🙂 my o ní uvažujeme, ale taky i o Postylka Míša se srdíčkem od firmy Nellys. Nemáte ji někdo??

markulinkarohata
12. říj 2017

@katyxq Dobrý den .Ta cena za postylku Sniglar je i s madraci nebo bez?.Taky o ni uvažuji.

michaela6599
12. říj 2017

Máme Sniglar a neměnila bych naprostá spokojenost .Podle mne zbytečně vyhozené peníze kupovat postýlku třeba za 4 tisíce

dc2015
12. říj 2017

Gulliver a super, někde jsem četla příspěvek od paní, která v Ikey pracovala, že si hodně hlídají kvalitu, zvlášť u dětských věcí. Každopádně postýlka opravdu fajn.