Dětské postýlky Pali. Máte zkušenost?

gabriela_x
15. únor 2012

Ahoj, máte někdo zkušenost s dětskými postýlkami PALI? Mám vyhlídlou tuto postýlku http://www.svetpostylek.cz/detske-postylky/ ale jinak tu značku neznám, tak jsem se chtěla zeptat jestli s tim mate někdo zkušenosti? Mě to doporučili znýmí, kteří mají od nich většinu nabytku pro jejich malé dítko a jsou prý moc spokojeni...Já se dívám, že mají opravdu krásný nabytek..tak mě zajímá kvalita 🙂
Případně kde vy ste kupovali nabytek pro male? Krom Ikei? 🙂

sarinecka61
28. únor 2012

Ahoj ...jsou v Brně že? Myslím , že jsem o nich uz párkrát slyšela...sice od nich nic nemáme zatím...ale dost lidi o tom ted mluví...tak si myslim, ze to bude dobré. Navíc se dívam na ty jejich stránky, a mají opravdu nádherné věci...Aspon už vím, kde budu kupovat přístě..jestli se zadaří 🙂. Tak hodně štěstí 🙂

januliina
7. lis 2012

Ahoj holky, otevírám znovu tuhle diskuzi. Také prosím o názor na postýlku Pali. Mám vybranou Pali city...je k ní i matrace. Moc děkuji za názory. 🙂

januliina
8. lis 2012

Nikdo nemáte zkušenost s touto postýlkou? ☹

ketlin_1
8. zář 2015

Pali postýlky jsou úžasné a hlavně nádherné. Sháněla jsem všude možně, protože těch prodejen už fakt moc není a nakonec objevila úžasný obchůdek v Opavě Svet mimi. Mají tam snad všechno co sháníte 😀 byli jsme se podívat a odjeli s celou výbavičkou 😀 postýlku a nábytek nám domů dovezli zdarma 😎 doporučuji ! Jak cenově, tak i co se výběru zboží týče.

blahova_andrea
8. zář 2015

@gabriela_x teda vůbec netuším, kterou postýlku, když odkaz nefunguje. ale já postýlku pali mám a jsem spokojená. za nedlouho ji budu prodávat po dvou dětech plně funkční. že je používaná je znát jen na horní části bočnic, kde to děti v určitém věku žužlaly a hlodaly, tak je tam pár vroubků, které jsme přetřeli nezávadnou bílou barvou, aby to nezářilo do dáli a jedeme dál. je to vidět jen z blízka. já jsem tedy s kvalitou i zpracováním spokojená.
@januliina pořídili jste nakonec pali city? my ji máme 😉

ketlin_1
8. zář 2015

Ale přece Pali postýlky mají nahoře takovou lištu proti ohlodávání a žužlání, takže by se neměla poškodit vůbec ne? Nebo Vy jí tam nemáte? Mě to pali přijde jako hodně kvalitní nábytek , ještě aby ne za ty prachy 😀 tak uvidíme jaká bude ta naše po nějaké době, ale věřím, že i po těch 3 letech bude pořád jako nová 😎

stellamax
8. zář 2015

@gabriela_x Postýlku Pali máme a jsem s ní moc spokojená. Kupovali jsme jí před třemi lety v obchodě Špuntík. Máme tuhle

ketlin_1
8. zář 2015

Ty postýlky jsou prostě kouzelné, jen je problém vybrat tu nejhezčí, když je jedna krásnější než druhá 😵

ketlin_1
8. zář 2015

My máme tuhle + skříň, komodu, jídelní židličku, box na hračky a vyšlo nás to teda na super cenu 😅 v rámci možností 😀 ještě nám dal pan majitel ve svet mimi docela velkou slevu, takže nekup to 😀

blahova_andrea
8. zář 2015

@ketlin_1 my tam žádnou lištu nemáme ☹

ketlin_1
8. zář 2015

aha tak to asi mají až ted takovou vychytávku 😉

nikar
16. zář 2015

máme postýlku i přebalovací pult, jsme spokojeni, nyní už na druhé dítko a zatím se nám pořád líbí 🙂

petra2389
21. bře 2016

Ahoj, taky jsem narazila na dětské postýlku PALI, fakt jsou úžasné http://www.svetpostylek.cz/4-detske-postylky. Nejvíc se mi líbí tato: http://www.svetpostylek.cz/detske-postylky/699-..., tuto si objednám 🙂

hanica83
21. bře 2016

@petra2389 Tak přesně tuhle máme taky v merku 🙂 Akorát nás teda trošku odrazuje ta cena ☹ Hrozně by mě zajímalo, jestli opravdu je ten rozdíl v kvalitě tak velký, jak cena v porovnání s jinými postýlkami. Moc tomu nerozumím, tak to neumím dobře posoudit. Ale vzhledem k tomu, že téměř všechny jiné postýlky (Scarlet, Puppolina....) jsou polské, asi půjdem do této...

blahova_andrea
21. bře 2016

@hanica83 mě ta cena teda přijde už nehorázná 😅 my máme jen tu obyčejnou základní s PC cca 6000,- a i to mi přijde za postýlku teda dost, ne potom dvojnásobek. přeci jen tu postýlku má dítko cca na 2 roky, to bych pak raději víc investovala do následné, do větší, kterou bude mít mnohem déle 🙂 myslím, že často ani nejde tolik o kvalitu různých věcí, jako prostě o design. náročnější rodiče si kolikrát rádi připlatí za něco hezčího, originálnějšího...

hanica83
21. bře 2016

@blahova_andrea Ano to je pravda. Ale právě u té postýlky, kterou bude mimi různě okusovat, žužlat a bude v ní trávit spoustu času na začátku života bych chtěla co nejkvalitnější. A neumím posoudit, zda když budu ochotná dát za ni tolik peněz, budou tam opravdu použity ty nejkvalitnější a nezávadné barvy, lak.....Samozřejmě chci, aby se nám postýlka i líbila, ale jen kvůli tomu bych nedala několikanásobek, pokud by měla být kvalita shodná s postýlkou za cca 3000,-....

blahova_andrea
21. bře 2016

@hanica83 mě postýlku ožužlával a okusoval jen syn, a jen v takovém kratší období, dceru to napadlo snad jen jednou 😅 je fakt, že ty nezávadné barvy bývají měkčí a snadněji se povrch poničí a je to používání na nich víc vidět. když se to natře sajrajtama, tak to vydrží fakt hodně, je to pevnější a dětem to asi ani tak nechutná 😕