Dětské povlečení z Lidlu, nemají ho u vás?

avomut
25. čer 2012

Maminky, tak jsem zkleslá z toho, že jsem dnes nepořídila tak, jak jsem měla v plánu ... ode dneška měli v LIDLu nádherné dětské povlečení + pyžámko ve stejném designu, hnala jsem se tam hned po ránu a co myslíte ... už bylo fuč !? Poslední kousek vzal nějaký dědula, zahlédla jsem mu to ve vozíku, jsem myslela, že mu ho normálně z košíku čornu, až by byl otočený nebo se vyskytla příležitost ... tak moc jsem ho chtěla synkovi koupit, miluje žabičky a i celkově se mi líbila barevná kombinace a za ty prachy nekup to !!!!
Pokud byste na toto povlečení některá z vás ještě v Lidlu náhodou narazila ve svých městech, moc vás prosím, kupte mi ho, byla bych vám moc vděčná !!!!
(p.s. nejvtipnější je, že tam zůstalo hodně dětského povlečení v těch dalších designech (to se mi ale ani jedno nelíbí), jen ne žabičkové, to je zákon schválnosti)

artemis2012
28. čer 2012

Dobrý den, jedny žabičky navíc mám doma. Dala jsem je za cenu Kup teď na Aukro. Petra

lucynka46
13. kvě 2013

Jééé, to byse mi taky líbilo :o(

boban
13. kvě 2013

@avomut dopadla jsem úplně stejně jako vy 😔 hnala jsem se tam hned po 7mé hodině a měli jen dva kusy, které byli hned pryč..nesehnala jsem ho pak už nikde..už jsme se stím smířila no 😅 😝 😀 😀