• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hacka, poraďte značku

4. prosince 2012 
Zdravím, pod stromeček chceme koupit našemu miminku hacku - takové to závěsné houpací lůžko. Prosím maminky, které mají, jestli by mi napsaly, jakou mají značku a jak jsou s ní spokojené - jak velké dítě se do ní vleze a jak funguje ta pružina, matrace - ve smyslu kvality. Dostala jsem tip na hacku plus od Pecha, ale zdá se mi trošku malá pro větší dítě, že spíše bude vhodná jen pro miminko, i když nosnost má 15 kg. Děkuji.
2. pro 2012 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla hacku od Pechů, starší verzi, ne plus. Spokojenost velká, bydleli jsme v 1+1 a syn v ní spal první tři měsíce,měl tam místa dost, spíš se v ní ztrácel. vešel by se určitě ješte tak v roce pohodlně na spaní, ale už jsme jí do nového bydlení nepoužili. Měli jsme skobu ve stropě v obou pokojích,takže jsem přenášela podle potřeby. Zkoušela si jí i vté době dvouletá dcera a vešla se, na spaní to samozřejmě už nebylo, na blbnutí jo. A nosnost je do 20kg.
2. pro 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alejuska - děkuji za reakci, takže od Pechů a sám tam spokojeně usínal? naše vydrží sama třeba na přebalováku, ale jak začne chtít spát, tak začne plakat a chce prso..tak právě nevím, jestli ta hacka pomůže...protože buď mi usne při kojení nebo v šátku a ten pak nosím celou dobu, když ji chci přendat, tak se většinou probudí do pár minut...a celé to fičí od začátku...
3. pro 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Míša mi tam neusínal sám, musela jsem ho nosit, a pak přendat, nebo houpat do té doby, než zabral tvrdě. ale jinak jsem na ní nedala dopustit, prostě Míša měl problém se spaním, jen v šátku byl schopnej spát klidně a dlouho. Myslím, že na to, jaký byl nespavec, tak v hacce spal ještě dobře. Postýlku neměl, tak srovnání nemám.
4. pro 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek