Hnízdo pro miminko - kolik jich mám koupit?

laura72
16. zář 2017

Maminky prosím poraďte. Kupovaly jste si hnízda podle věku miminka nebo jste koupily jedno velké hnízdo a to uzpusobovaly velikosti miminka?

cartney
16. zář 2017

já kupovala tady http://www.mmmoje.cz velikost 2-3 měla to od narození...v něm měla zavinovačku jako novorozeně ted tam má deku 🙂 stačilo

netopejr
17. zář 2017

Nekupovala jsem žádný, totéž udělám z jakýkoli deky, ale jestli nevis, co s penezma...

smudlinka24
17. zář 2017

Ja koupila na MMB od pani co je sije, ma jen jednu velikost, ale patri asi k tem vetsim co tak vidavam na fotkach u maminek z vybavicek. Stalo 600, ale zacina uz na 500, dle typu. Jsou nadherna a kvalitne usita, puvodne mi ho chtela usit mamka, ale kdyz ho videla, tak by takove pry nedala. Kdyztak mi pisni zpravu, poslu kontakt. Jinak urcite vetsi, jak pise @cartney , das tam zavinku a pak deku. Musi vydrzet min do pul roku veku.

popelucha
17. zář 2017

Nechala jsem si šít také větší, ale až když synovi byly cca 2 měsíce, myslela jsem si, že ho nepotřebuju a ejhle, je mu více jak půl roku a bez hnízda neusne ;) paní mi šila ložnou plochu 90 cm, syn byl větší a je v něm stále spokojený. Za mě to je fajn věc, která mohla ušetřit z počátku hodně neklidu a pláče syna.

odula
17. zář 2017

Ja jsem sila a ukazalo se jako nejzbytecnejsi vec vubec 😀 mala v nem vubec nebyla,spala v peřince (ktera je podle meho lepsi co se tyka komfortu). Zkus a uvidis no,kazdy decko je jiny.

laura72
autor
17. zář 2017

Maminky dekuji Vám 🙂.

laura72
autor
17. zář 2017

@netopejr dotaz byl pro maminky co hnízdo mají a jestli dovolis, co si já udělám se svyma penezma, nech laskavě na mne.

tekame
17. zář 2017

@laura72 Já ho šila kamarádce a tím, že je to krásná blbost. Šila jsem jí neutrální, ale pak se dozvěděla, že čeká holčičku a tak jsem jí ušila růžové a mně zbylo to původní. A ještě, že mu zbylo, je ti ta nejlepší věc, má ho v postýlce a díky tomu polohujeme, když jede někam na návštěvu, tak je v něm na gauči a má svoji "postýlku". Takže jak jsem ho nechtěla, tak je ti super věc... 🙂

cartney
17. zář 2017

já jsem zkusila hnízdo z postýlky vyndat a nechala jí spát jen v postýlce a noc byla hrozná, mlela sebou, budila se a tím i mě a celý den pak byla mrzutá....hnízdečko sebou bereme i na cesty a nemusíme řešit kde bude spát....za mě to rozhodně nebyly vyhozené peníze, ale jedna z nejlepších věcí, kterou jsem ji pořídila

dokument
17. zář 2017

nemela jsem, podle me zbytecnost. Ale jestli se ti to libi, tak bych si nechala usit, nebo sama usila, takoveho hada. Toho muzes zakroutit do jakehokoli tvaru, ja to treba mam kolem hlavy postele, aby mi syn porad nelezl hlavou na zed 😀 on se tam vzdy tak namackne. a to uz je velky (4 r), takze toto se mi zda jko variabilni dobra vec na mnoho pouziti, i na to hnizdo, kdyz to nejak zamotas do deky treba.

aktakd
17. zář 2017

Taky jsem to povazovala za zbytecnost, ale tchyne ho nadsene usila. Pak jsem zjistila, ze je to docela sikovna vec, kdyz spi syn s nami v posteli - skvele ohraniceni jeho prostoru. Nebo ho bereme na cesty mimo domov - stale spi ve svem 🙂 Pro me nic bez ceho bych se neobesla, sama bych si ho nekoupila, ale jako doplnek fajn 🙂

galatea_a
17. zář 2017

Holky, které jste ho vyráběly - šily jste ho od oka nebo máte nějaký osvědčený návod?

bru_cka
18. zář 2017

@smudlinka24 poslala byste mi prosim odkaz? Dekuji

terezap147
Odpověď byla odstraněná
Zobraz