Hojdacia kolíska Hacka, má niekto?

cicamica1980
27. pro 2013

ahojte, ma to niekto? skusenosti? do akeho veku sa to da vyuzit?
dakujem

pussinka
27. pro 2013

Ahoj, mám ji. Vidim to cca do pul roku, potom je miminko velké, koukají ven nožičky a nevejde se tam. Navíc se v leze na zádech nudi

dzejnyy
23. led 2014

@pussinka Můžu se zeptat, jakou máte hacku? Mám už ji pro 2. dítě, ale druhý synáček mi z ní vyrůstá už ve 4 měsících (mám fotky v albu´). Nemáte nějakou s větší ložnou plochou? Třeba něco takovéhleho? http://www.fler.cz/zbozi/zavesna-kolebka-svetle... Tam by měla být ložná plocha na délku 80 cm. Viděla jsem i nějakou, kde psali, že je ložná plocha 1 m, ale nelíbily se mi tolik vzhledově.

pussinka
6. únor 2014

@dzejnyy omlouvám se, že pišu s tak velkým zpožděním!! Mám klasickou hacku od Pechu. Pišu z mobilu a nejde mi kopírovat link. Mají ji v bráně k dětem

romantika
6. únor 2014

@cicamica1980 ja jsem si na druhého poridila zavesnou kolebku, je to trochu jiny tvar nez hacka, ale na kluka se mi dense osvědčila. Když chytl koliku, zamotala jsem ho do magicke zavinovačky, a ještě do kolebky a chrapal spokojene. Ale uzila jsem ji tak 2 mesice, pak uz spis kvůli zadickum jsem presla na klasickou mekkci matraci. Ono také zalezi jak budes mit akcni dite, malému se dost brzo dobře spalo na brisku. Jinak ta houpačka byla vymakana, jak dite roste, tak tam byli diry na nohy a dite ji mohlo uzit ještě bylo vetsi. Přes den jsem ho často mela spat na kojicim rohliku v klasicke retro zavinovačce. to mu taky vyhovovalo.

romantika
6. únor 2014

@cicamica1980 http://www.sanami.eu/houpacka-zavesna-p189 tady je odkaz, ja ji teda sehnala na bazaku za lepsi peniz.

ikarkulka
6. únor 2014

@pussinka
@dzejnyy
My máme taky Pecha a Alan tam spí ještě teď, v roce.

dzejnyy
6. únor 2014

@pussinka To nic 🙂 Nakonec jsem neváhala a koupila na fleru takovou pěknou, lněnou. A zatím dobrý 🙂 jsem spokojená.
@ikarkulka Zkusím udělat nějakou fotku a hodit jí do svého hackového alba. TOmíkovi to v ní celkem sluší 🙂

pussinka
9. únor 2014

@ikarkulka fakt se tam vejde?